Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

LuQuu

OEM czy BOX?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się do kupna windowsa 10 home. Zastanawiam się która wersja będzie lepsza. Box czy OEM? Wiem czym się różnią ale nie wiem czy wersja box jest przydatna. Podobno przydaje się wtedy gdy zmieniamy płytę główną. Komputer dopiero co kupiłem i nie jest to jednostka podstawowa, a raczej taka z której zamierzam korzystać 3-4 lata po których będę wymieniał przestarzałe komponenty. Więc jak na dzień dzisiejszy wydaje mi się że wersja box przyda mi się jedynie w przypadku zepsucia płyty głównej? Często się to dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej kup box bo jak bedziesz chciał zmienic płytę lub ci się zepsuje to system ci nie odpali(nie aktywujesz go).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku win10 i systemu kupionego, nie preinstalowanego to nie ma to za bardzo znaczenia, bo jest choćby już zapis, że można przenosić licencję między urządzeniami w obrębie tego samego użytkownika :) choć wiadomo, że w każdej chwili coś tam MS może się odwidzi, dlatego bezpieczniejszy pod tym względem na pewno jest BOX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...