Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Stjepan

Warhammer 40K Dawn of War III

Rekomendowane odpowiedzi

W40k DoW 3 zapowiedziany :thewave:

 

 

Warhammer 40,000: Dawn of War III zostało oficjalnie zapowiedziane. Zgodnie z przypuszczeniami, firmy Relic Entertainment i SEGA powracają do cieszącej się popularnością serii strategicznej osadzonej w uniwersum Warhammera 40,000. Opublikowano z tej okazji filmowy zwiastun, pierwsze screeny i skromne szczegóły na temat gry.

 

Od czasu wydania podstawowej wersji Warhammer 40,000: Dawn of War II minęło przeszło siedem lat. Firma SEGA, która przejęła w 2013 roku studio Relic Entertainment, uznała, że najwyższy czas powrócić do tej marki. Dawn of War III ma mieć najlepsze cechy pierwszej i drugiej odsłony serii, a więc połączy bardziej tradycyjne dla gatunku RTS-ów rozwiązania, stawiające na rozbudowanie baz, z eksponowanym w "dwójce" mikrozarządzaniem potężnymi jednostkami ze sporymi możliwościami modyfikacyjnymi. Twórcy obiecują również bitwy na ogromną skalę z udziałem bohaterów, największych jednostek oraz laserów orbitalnych.

 

Poza tym nie ujawniono więcej szczegółów na temat gry. Póki co pozostaje zadowolić się powyższym zwiastunem przedstawiającym trzy mające pojawić się w kampanii fabularnej frakcje: Kosmicznych Marines, Orków i Eldarów. Na zapis rozgrywki prawdopodobnie przyjdzie nam poczekać do targów E3 2016, które zostały zaplanowane na 14-16 czerwca.

 

Warhammer 40,000: Dawn of War III zmierza na komputery osobiste. Data premiery nie jest jeszcze znana.

 

Trailer na zachętę, SC II może się schować. :cool:

 

http://www.youtube.com/watch?v=N_ZgyNoHtjw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) SC II może się schować. :cool:

Ha, ha, lol... nie :lol2: Trailer dobry, ale to nadal nie ta liga.

Natomiast samej gry nie mogę się doczekać, może znowu to będzie strategia jak jedynka, a nie pseudo H&S jak dwójka... W każdym bądź razie czekam na film z rozgrywki, bo trailery to nawet Doom miał fajne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, ha, lol... nie :lol2: Trailer dobry, ale to nadal nie ta liga.

Natomiast samej gry nie mogę się doczekać, może znowu to będzie strategia jak jedynka, a nie pseudo H&S jak dwójka... W każdym bądź razie czekam na film z rozgrywki, bo trailery to nawet Doom miał fajne...

Inna liga to byli ludzie z Blizzard North aka Diablo, Diablo II, Warcraft, Warcraft II i Star Craft I, a nie ci od SC II to tak, a propo Blizzarda, nie to nie inna liga to ta sama liga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna liga to byli ludzie z Blizzard North aka Diablo, Diablo II, Warcraft, Warcraft II i Star Craft I, a nie ci od SC II to tak, a propo Blizzarda, nie to nie inna liga to ta sama liga.

Ja mówiłem o trailerach, a nie o grach - bo na razie gry nie ma i tylko trailer można oceniać. A jeśli chodzi o trailery to SC2 [i WC3] to były jednak małe arcydzieła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer na zachętę, SC II może się schować. :cool:

Może się schować, bo DoWIII dostał naprawdę dobry trailer? Czy jak?

 

Wraca rozbudowa bazy i za to plus. Minus za ilość stron konfliktu, bo to pachnie na kilometr płatnym DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kur*a w końcu.

 

Wraca rozbudowa bazy i za to plus. Minus za ilość stron konfliktu, bo to pachnie na kilometr płatnym DLC.

To samo było 12 lat temu - cztery strony konfliktu w podstawce i reszta (pięć) w dodatkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailery i filmiki od Blizzarda to kompletnie inna, nieosiągalna liga dla zwykłych śmiertelników, niemniej sama gra technicznie zapowiada się całkiem zacnie, fabularnie na pewno będzie lepsza niż Legacy of The Void i to abstrakcyjne zakończenie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemniej sama gra technicznie zapowiada się całkiem zacnie,

 

To są jakieś gameplaye?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którego ze słowa "zapowiada się" nie zrozumiałeś? Mam nowe kredki mogę ci narysować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którego ze słowa "zapowiada się" nie zrozumiałeś? Mam nowe kredki mogę ci narysować

 

Narysuj zarozumialcu.

Nie ma nic co by zapowiadało dobrą stronę techniczną gry (cokolwiek by to w twoim świecie znaczyło).

 

Jeden, jedyny screen wygląda tragicznie - oby nie miało to nic wspólnego z tym co wyjdzie.

W trakcie rysowania postaw jeszcze jakieś wróżby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narysuj zarozumialcu.

Nie ma nic co by zapowiadało dobrą stronę techniczną gry (cokolwiek by to w twoim świecie znaczyło).

 

Jeden, jedyny screen wygląda tragicznie - oby nie miało to nic wspólnego z tym co wyjdzie.

W trakcie rysowania postaw jeszcze jakieś wróżby.

Nic, naprawdę nic nie ma http://www.pcgamer.com/dawn-of-war-3-inside-relics-biggest-rts-yet/ Jakieś pytania jeszcze? Może mam przetłumaczyć na polski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic, naprawdę nic nie ma http://www.pcgamer.com/dawn-of-war-3-inside-relics-biggest-rts-yet/ Jakieś pytania jeszcze? Może mam przetłumaczyć na polski?

 

Oooo jest zubożony cover i można strzelać laserem z orbity - techniczny majstersztyk.

Widzę że tekstowe zapowiedzi są rewelacyjne.

Jesteś śmieszny.

 

Przy ilu tysiącach postów na tym forum wpada się w takie samouwielbienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minus za ilość stron konfliktu, bo to pachnie na kilometr płatnym DLC.

Oby zostało tak jak jest bez DLC :)

Kaplicą dla multi w DOWie 1 było "tysiąc ras" i zbalansowanie tego graniczyło z cudem.

Jedno naprawili, drugie zepsuli przez co była jeszcze większa imba.

 

Ogólnie multi w DOW wspominam lepiej od Starcrafta, szczególnie pierwszą część bez dodatków gdzie balans jako tako jeszcze był.

Przegrałem na multi w DOWie dobre kilkaset godzin i miło wspominam ten czas. Oby teraz trójka przywróciła blask tej serii, bo dwójka napsuła krwi dla wizerunku DOWa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, w kazdej grze pchaja DLC bo jest multum ludzi ktorzy wydadza na to kase, wiec czemu mieliby akurat w przypadku DoW 3 sie ograniczac? Mnie interesuje czy single player bedzie w miare dlugi czy a la Call of duty - 5h w 15 misjach i nara do multi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo było 12 lat temu - cztery strony konfliktu w podstawce i reszta (pięć) w dodatkach.

Tyle tylko, że w trójce mają być trzy na start, o ile dobrze wyczytałem. Mogli już rzucić właśnie cztery. Inna sprawa, że to wielki problem nie jest, jak czegoś nie spieprzą to prawdopodobnie day one.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwarta Beta dopiero 20 kwietnia.

 

Przeglądałem sporo gameplayów i prawdę mówiąc to średnio to wygląda. Mnie nadal się mega nie podoba ta "kreskówkowa" stylistka (ponadto uważam że efekty są mega mocno przesadzone np, ogień z miotacza albo umiejętności bohaterów, dosłownie nic nie widać ;/) to do 41 millenium po prostu nie pasuje. Dla mnie ogromnym minusem jest też zmiana systemu osłon na jakże mało klimatyczną "bańkę do capnięcia". No i oczywiście za Angelosa robiącego salta w pancerzu terminatora to Relic powinien dostac od Imperium +++Excommunicate Traitoris+++ i spłonąć za Herezję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika przypomina figurki bitewniaka Games Workshop także jest na miejscu. Wybuchy i jaskrawość zresztą stonowali względem tego co było na początku i o ile na początku rzeczywiście słabo było, to teraz jest już dość czytelnie.

 

Osłon nie ma w prawie każdym RTS-ie. W Starcrafcie, Warcrafcie, Total War, Red Alert czy Dawn of War 1 oraz wielu innych też nie było/nie ma i jakoś nikt z zarzutu tego nie robił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W I części jak najbardziej były osłony. Co do czytelności to ja nadal uważam że jest "way over the top" jeżeli chodzi o efekty, chociażby jak bohater Eldarów używa tego Storma to kompletnie nic nie widać. Grafika to być może kwestia gustu, aczkolwiek uważam że II prezentuje się...hmm no właśnie, może nie lepiej ale jest bardziej stonowana i "brutalna" co bardziej oddaje klimat Warhammera. A co do malowania figurek to według mnie też słaby argument, bo wydaje mi się że żeby uzyskać taki efekt "podniszczonego i zakurzonego" pancerze trzeba mieć po prostu ogromny talent, zresztą patrząc na cool mini or not właśnie w topkach są z reguły figurki pomalowane z efektem takiego "podniszczenia" co jest bliższe II części DoW-a.

 

Generalnie mało w tej grze jest dbałości o takie szczegóły które są dla fanów uniwersum imo mega ważne (przynajmniej dla mnie są ;)). Chociażby to że nieważne od tego jakim zakonem SM gramy zawsze mamy Angelosa, a wystarczy zrobić normalnego Dowódcę Zakonu w Hełmie, zamiast Młota dać mu Miecz Energetyczny albo coś innego i insygnia Blood Ravens w pancerzu zastąpić na właściwy zakon którym gramy (czyli generalnie tak jak to zrobili w DoW II ;) ). Następna rzecz to brak rozstawiania ciężkich plazm, zamiast tego walą jak z mini-guna...i mogę tak jeszcze długo wymieniać ;)

 

Widać gołym okiem że Relic nie celuje w fanów poprzednich części/ uniwersum 40k jako główny target, tylko....no właśnie nie wiem za bardzo w kogo, bo gra to mix rtsa i moba, ponadto nakierowana na esport, co samo w sobie nie jest złe tylko według mnie ma małe szanse powodzenia, bo nie chcę mi się wierzyć że ludzie rzucą Starcrafta II, LoL-a czy Dotę dla nowego Warhammera, a fani poprzednich części bardzo kręcą na tę grę nosem, oczywiście wiadomo że komentarze na reddicie,yt nie są żadną wyrocznią ale bankowo w jakimś stopniu obrazują jak gra będzie przyjęta, i zdecydowana przeważają głosy że wygląda to kiepawo. Ja osobiście kupie bo mam wszystkie poprzednie części, ale nie za tyle ile sobie krzyczą na premierę, uważam że za 1 tryb do multi, 8 map i kampanię złożoną z 16 misji 60 Euro to o wiele za dużo. No i nadal nic nie słychać o wsparciu dla modów (ponoć ma być edytor map, to zawsze jakiś plus), co też jest słabe, bo dzięki takiemu Ultimate Apocalypse dla DoW 1 oraz Elite modzie dla DoW-a II do dzisiaj nie ma problemu ze znalezieniem ludzi do grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Styl figurek w historii Warhammera przeważnie nie był realistyczny, tylko właśnie lekko kreskówkowy. Podniszczenia pancerza, itp to dodatek części samych malujących. Oficjalny styl jest inny.

 

Brutalny, grimdarkowy Warhammer to jest styl z ilustracji w książkach i części podręczników Warhammerowych. Figurki takie nie są. Wręcz przeciwnie.

 

 

Co do samej gry - to DoW-y nigdy nie wspierały systemu walki z systemu figurkowego także argument chybiony. To oczywiste, że to przedewszystkim gry RTS ze skórką wizualną i lore Warhammera, a nie adaptacja system bitweny Warhammera do RTS. Taką adaptacją Dawn of Wary nigdy nie były, żadna z jego części.

 

Tym były Shadow of the Horned Rat i Dark Omen, ale to był inny typ gry i coś czym Dawn of War nigdy nie aspirowały, żeby być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdobyłem wczoraj keya na Twitchu (w losowaniu) i pograłem do końca (beta była do 19).

 

Dla mnie bardzo przyjemny RTS, tak RTS, a nie moba.

Mapy korytarze? W DOW1 też takie były, ba podobają mi się takie mapy. Zresztą będzie edytor, więc nie widzę problemu zrobić takie Mortalis z DOW1 czy inną fajną mapkę

Bohaterowie? Ja to bardziej widzę zagranie z W3, niż jakiejś MOBy.

 

Bohaterowie levelują na stałe, a nie jak w MOBACH w każdym meczu zaczyna się od zera.

Oczywiście tutaj nie ma nic wspólnego z W3, ale z MOBAMi też nie.

 

Zresztą nie bez przyczyny w ustawieniach "custom game" jest tryb gry (na razie ustawiony na stałe Power Core), więc myślę, że twórcy w DLC dadzą zwykły tryb (czyli zamiast rozwalić core to trzeba będzie rozwalić budynki, ot cała różnica)

 

Ogólnie gra jest dynamiczna i faworyzuje od początku agresywny styl gry (fazy eskalacji gdzie w pierwszej odzyskujemy dużą część surowców za śmierć jednostki).

Przyczyniło się też do tego brak osłon. Chociaż jeden typ jest (bańka) ale na szczęście nie ma ich dużo na mapie.

Do tego są miejsca jak krzaki w mobach :D Wchodzisz i twojej armii nie widać.

 

Nie będę się za bardzo rozpisywać, ale jak będzie chciał mógłbym coś więcej napisać.

 

Boję się, że z tej gry zrobią to co zrobili z Total War Warhammer, czyli milion DLC.

Strzelam, że w pierwszym DLC dojdzie nowy tryb rozgrywki i Chaos :D

 

Jako spory fan pierwszej części (przegrałem dobre tysiąc godzin) i antyfan drugiej (mimo wszystko dwójka ma ze strategią dużo więcej wspólnego to mi się nie podobała) stwierdzam, że gra bardzo dobrze rokuje, świetnie się bawiłem. Dostałem keya o 7 rano, a grałem do zamknięcia (19) z małymi przerwami i nie czułem znudzenia, co w moim przypadku to mega dobry wynik (gram bardzo mało).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda nieźle (filmiki na yt). Czekam na bete, pogram zobaczymy co im wyszło.

W chwili obecnej za 189zł dostajemy według mnie mało. A płatne DLC po 200zł za rasę według mnie pewne.

 

Ogromny plus za rozwój bazy, dwójki nie mogłem przełknąć właśnie przez ten aspekt.

Mapy strasznie słabe ale mam nadzieje, że trafiałem na takie filmiki gdzie mapa mi nie przypadła do gustu.

Umiejętności bohaterów na +, zobaczymy jak z balansem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jak polecacie tę grę dla nowej osoby w świecie DOW'a ?? Grałem mnóstwo godzin w inne produkcje tych firm, tak jak Total Wars czy sticte od nich COHy.Obie czesci COHa mega mi sie podobaly. Czy w skrocie mozna by porownac DOW 3 do COH 2 tylko ze w kosmosie ? Czyli praktycznie znikoma ekonomia, non stop walka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj sobie gameplay. To nie COH 2 w kosmosie. Oczywiście pewne podobienstwa są, a walki jest dużo i jest intensywna, ale DoW3 to najbliżej chyba do Warcrafta 3 z większą skalą - więcej jednostek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zagrać w otwartej becie?

Skąd mogę pobrać grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • CPU: Intel i9-13900KS Płyta: ASRock Z790 NOVA RAM: Lexar Ares DDR5, 2x16GB (LD5U16G72C34LA-RGD) Zasilacz: Corsair HX1000i(2023) Gdy odpalam test Linpack AMD64 w OCCT, test zawiesza się za każdym razem. W dzienniku zdarzeń pokazuje się zawsze błąd 0xc0000005 dla linpack.exe z tym samym offsetem 0x000000000000f5d4. Co ciekawe gdy wyłączę jeden E-Core lub jeden wątek HT wtedy test przechodzi bez problemu. Tutaj jest wyciągnięty sam program Linpack (uruchamiany przez start.bat): https://buzzheavier.com/f/GLcs1hZGkAA= Testowałem na OCCT w wersji 12.1.18. Windows 10. Miałbym prośbę aby osoby z procesorami o 32 wątkach np. 13900XX/14900XX odpaliły u siebie test i dały znać czy u nich też występuje ten błąd. Bezpośrednie uruchomienie Linpack ukazuje więcej informacji o tym co się dzieje. Program uruchamia się, ale zawiesza przy rozpoczynaniu obliczeń. W BIOSie wyłączanie XMP, wyłączanie Turbo, ustawianie PL1=150W, PL2=253W, ICCMax=307 nie pomaga. Crash przy 32 wątkach: d:\LINPACKK>linpack.exe linpack-occt Intel(R) LINPACK data - OCCT Current date/time: Tue Apr 18 15:17:50 2024 CPU frequency: 3.187 GHz Number of CPUs: 32 Number of threads: 32 Parameters are set to: Number of tests : 1 Number of equations to solve (problem size) : 4094 Leading dimension of array : 4094 Number of trials to run : 99999999 Data alignment value (in Kbytes) : 4 Maximum memory requested that can be used = 134172664, at the size = 4094 ============= Timing linear equation system solver ================= Size LDA Align. Time(s) GFlops Residual Residual(norm) d:\LINPACKK> Działa normalnie przy 31 wątkach. d:\LINPACKK>linpack.exe linpack-occt Intel(R) LINPACK data - OCCT Current date/time: Tue Apr 18 17:55:12 2024 CPU frequency: 3.187 GHz Number of CPUs: 31 Number of threads: 31 Parameters are set to: Number of tests : 1 Number of equations to solve (problem size) : 4094 Leading dimension of array : 4094 Number of trials to run : 99999999 Data alignment value (in Kbytes) : 4 Maximum memory requested that can be used = 134172664, at the size = 4094 ============= Timing linear equation system solver ================= Size LDA Align. Time(s) GFlops Residual Residual(norm) 4094 4094 4 0.190 240.9350 1.525602e-011 3.164964e-002 4094 4094 4 0.186 245.9882 1.525602e-011 3.164964e-002 4094 4094 4 0.179 255.9760 1.525602e-011 3.164964e-002 4094 4094 4 0.186 246.6407 1.525602e-011 3.164964e-002    
    • Czołem Szykuje się powoli na zmianę laptoka, obecnie mam della 7567 z 1050 Ti który już swoje przeszedł i zastanawiam się nad przesiadką na coś nowszego.  Moje pierwsze pytanie jest takie, przy budżecie 4-5k zł, gdybym jednak nie chciał brać gamingowego laptopa w tej cenie, to co właściwie zyskuje? Poza tym że nie będę mógł na nim grać oczywiście xD Tak myślę czy by może nie odpuścić sobie grania na pc i zamiast tego kupić xboxa i wybrac tańszego laptopa, bo w sumie nie gram już tyle co kiedyś, no i nie musze się martwić na konsoli czy mi coś odpali czy nie.  Gdyby jednak padło na laptopa to fajnie jakby miał: - ładny, jasny i porządny ekran 14-15 cali (największy minus mojego obecnego della to właśnie dość gówniany i taki blady ekran, nie chciałbym już tego powtórzyć) - 16 giga ramu, ssd 512 gb - taki standardzik raczej - grafika - na co mogę w ogóle liczyć w takiej cenie? RTX 4060?  - co procesora to nie mam obecnie pojęcia co byłoby ok, a co nie, tutaj potrzebuje pomocy w doborze czegoś sensownego - system już zainstalowany, może być win 11 może być 10 wszystko jedno w sumie - co do baterii nie mam jakichś wielkich wymogów, fajnie jakby była dobra, jak będzie powiedzmy przeciętna to też ok - na plus będzie dobre wykonanie, jakiejś aluminium czy coś, jak plastik to fajnie żeby był porządny.  Chyba tyle, jeszcze może dobre głośniki byłyby mile widziane bo nie mam specjalnie miejsca na zewnętrzne, mój obecny dell ma je całkiem ok.   
    • Jak masz miejsce na 140mm i chcesz tylko dwie sztuki, to wrzuć tam najlepiej Arctic P14. TANIE, nieco grubsze i bardzo wydajne z przeszkadzajkami. Fluctusa do tej budy na ssanie nie dawaj. Na pchanie powinien sobie radzić. Tylko dalej wolałbym P14 Arctica 
    • Trailer bieda, chwalą się rzeczami które powinny być zrobione parę lat temu. Podtrzymuję, nie dam im zarobić pierwszy raz od 15 lat.
    • Dzięki, zaplanuję to sobie jakoś sprytnie, żeby jak najwięcej objechać w 2-3 dni. Katarzyna Niewiadoma wygrała Walońską Strzałę. 😃 W końcu, po 5 latach oczekiwania na kolejne zawodowe zwycięstwo, zmogła rywalki pięknym atakiem na kultowej ściance Mur de Huy. A było co podjeżdżać, bo ten piekielny kawałek od lat pokonuje najlepszych zawodników tej dyscypliny: Długość: 1 300 m Nachylenie: AV: 9,3%, MAX: 26% Przewyższenie: 120 m Wysokość: 240 m Cieszyłem się jak dziecko podczas transmisji, po drugim miejscu we Flandrii, wygrana wisiała w powietrzu.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...