Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

maczo1337

Monitor 144hz do grania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Wiem, ze temat walkowany na forum, ale chcialbym zebyscie tutaj mi dali informacje, ktorych potrzebuje.

Mam 2 kandydatów:

LG 24GM77, Benq XL2411Z.

 

Jeszcze ewentualnie ta iiyama GB2488HSU-B2 ale jakos nie jestem przekonany bo malo o tym czytalem.

 

Po pierwsze, ktory lepszy? Z tego jak przegladalem forum to ludzie bardziej za LG sa.

Chcialbym wiedziec jak to jest z tym motion blur 240. Czy da sie to odpalic w 144hz?

Tak samo ten DAS MODE czy to dziala w 144hz? Ktory mod wyklucza ktory?

No i podobnie chcialbym cos o Benq wiedziec. Głownie zamierzam grac w CS:GO i Battlefield 4/5 (5 wyjdzie w tym roku). Wlasnie dla BFa jakosc obrazu (kolory, kontrast itp) tez jest dla mnie wazne.

Tak naprawde mam zerowe doswiadczenie z dobrymi monitorami bo dzialalem tylko na jakims szicie albo monitorach laptopkowych.

Dlatego jak widze na forach ze ma zle kolory czy cos to wyobrazam sobie ze jakos niewiadomo jak zle to wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BenQ lepsza konfiguracja Blur Reduction i innych gamingowych funkcji, LG lepsze kolory, kontrast (po odpowiednim ustawieniu różnica nie jest duża, ale jednak widoczna)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak odpale te motion blur 240 to bedzie to dzialalo na 144hz w lg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...