Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kusza1

[200zł] słuchawki do komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Chciałbym zakupić słuchawki przeznaczone do korzystania z komputera, głównie rozmów na teamspeak oraz grania w gry. Chciałbym aby były one wygodne i zakrywały najlepiej całe uszy. Konstrukcja moze być zamknięta lub półotwarta, ale wytłumienie dźwięków z zewnątrz nie jest dla mnie zbyt ważne. Budżet to 200 zł. Od razu chciałbym też zapytać o jakis mikrofon do tych słuchawek w cenie do 50 zł. Zdaje mi, że kupno osobno mikrofonu i słuchawek to lepsze wyjście niż kupno gejmingowego headsetu, ale jeśli się mylę, to wyprowadźcie mnie z błędu. Czekam na propozycje i z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Encore Rockmaster OE

Ew. taniej Koss UR40.

Mikrofon doczepiany Zalman Zm-Mic1

 

Sam nie wiem co by lepiej w tej cenie zagrało. Encore z integra, czy Kossy i najtańszy choćby Creative Xtreme Audio, albo Gamer, ostatecznie Audigy 2ZS ale ze wsparciem dla 10 są problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 250zl polecam hyperx cloud

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o takstar hi2050? Kosztują równe 200 zł, myślicie, ze opłaca się za taką cenę? Co do hyperX to fajnie, ze posiadają mikrofon co w sumie jest zaletą, ale podobno headsety 4gamers mają słaby stosunek ceny do jakości. No chyba, że ten konkretny jest wyjątkiem od reguły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj o każdym modelu pod względem sceny i przestrzeni które mają najlepszą.

Choc przyznam że karta może mieć znaczenie którego może nie być warto bagatelizować.

Nie wiem czy nie skłoniły się ku ur40+jakąś karta od Creative, pod warunkiem że sobie ją odpowiednio ustawisz że rzeczywiście zauważysz różnice w stosunku do integry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, napewno karta ma duże znaczenie i za 1-2 miesiące, napewno ją wymienie na coś lepszego, jednak póki co poszukuje słuchawek i to głównie pod kątem komfortu użytkowania. Te encore które poleciłeś wydają się bardzo fajnym wyborem, wyglądają na wygodne poniewaz mają duze muszle, chociaż zastanawiam się czy w zamkniętej konstrukcji ucho nie będzie się zbyt szybko męczyć i pocić. Jednak sporo osób poleca te encore podobnie jak superluxy w niższych cenach więc jakis powód musi być ;) Waham się właściwie pomiędzy nimi a Takstarami TS671 oraz hi2050. Zakładając, że brzmienie nie jest dla mnie priorytetem )bo i tak za jakis czas kupie lepszą kartę) to które będą wygodniejsze i mniej męczące dla uszu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie po czytasz to się nie dowiesz. Poszukaj recenzji na audiofanatyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...