Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Przemcio666

Zestaw bezprzewodowy do 100 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Szukam zestawu bezprzewodowego, generalnie nie mam ogromnych wymagań, używałbym tego tylko do nawigacji po pulpicie na TV (w sumie wystarczyłaby mi myszka, ale chcę również klawiaturę jakby co). Głównym, najważniejszym wymaganiem jest zasięg - sprzęt musi działać na przynajmniej 7 metrów, dlatego miło byłoby gdybyście polecili coś przetestowanego, bo te "zasięg do 10 metrów" to często pic na wodę i rwie sygnał 2 kroki dalej od odbiornika : D Drugim ważnym dla mnie aspektem jest wielkość myszki, przy PC mam Razer Deathadder i chciałbym coś podobnej wielkości, nie lubię myszek tego typu, mam na nie zbyt dużą dłoń. Klawiatura najlepiej wysoko profilowa, obejdzie się bez tego jeśli zestaw spełni dwa powyższe kryteria. Producent nieważny, baterie nieważne, odbiornik również (może być nawet taki duży stojący na biurku, byleby miał odpowiedni zasięg), żeby tylko nie był to jakiś totalny rozlatujący się szajs, ale za 100 zł nie oczekuję niczego specjalnego : D Dzięki z góry.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...