Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

M_A_N_S_O_N

Overwatch

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

ma ktoś zamiar grać na PS4? Zastanawiam się, czy w ogóle ma sens kupować grę na konsole... czy nie lepiej szpilać na PC.

Jak myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na PS4 odpalić Multi ?

U mnie da się jedynie trening bo w menu pisze, że ta się pobiera.

Czyli faktycznie cos pobiera czy jest cos nie tak ?

Pobiera już tak drugą dobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na PS4 odpalić Multi ?

U mnie da się jedynie trening bo w menu pisze, że ta się pobiera.

Czyli faktycznie cos pobiera czy jest cos nie tak ?

Pobiera już tak drugą dobę.

 

Też mi napisali, że trwa instalacja... no i się zainstalowało ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna gra, wbiłem 11 level. Battleborn wypada blada, gra strasznie wciąga. Podoba mi się kolorowa grafika, postacie, bronie, tryby gry i bardzo szybka rozgrywka. Rozważam zakup, oczywiście jak trochę stanieje. Ciekawe jaką gra będzie mieć żywotność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna gra, wbiłem 11 level. Battleborn wypada blada, gra strasznie wciąga. Podoba mi się kolorowa grafika, postacie, bronie, tryby gry i bardzo szybka rozgrywka. Rozważam zakup, oczywiście jak trochę stanieje. Ciekawe jaką gra będzie mieć żywotność.

 

Myślę, że skoro to Blizz wydaje to gra będzie bardzo długo wspierana ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście wolałbym i będę grał w to na PC, nie tylko z powodu tego że gra odpala na sprzęcie z przed wielu lat, ale też dlatego że bez obrazy ale na konsoli granie w tak dynamiczną grę to kalectwo, niestety -tak jak bym miał grać w q3a padem, tak 0 funnu i dynamiki z takiej gry by było, nie mówiąc już o tym że na konsoli community tej gry raczej będzie niszowe w porównaniu do PC, gdzie buuuum zapowiada się niezły na nawet turniejową strzelankę, która za pewne będzie ciekawą odskocznią od CS'a (w którego nie gram w ogóle)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście wolałbym i będę grał w to na PC, nie tylko z powodu tego że gra odpala na sprzęcie z przed wielu lat, ale też dlatego że bez obrazy ale na konsoli granie w tak dynamiczną grę to kalectwo, niestety -tak jak bym miał grać w q3a padem, tak 0 funnu i dynamiki z takiej gry by było, nie mówiąc już o tym że na konsoli community tej gry raczej będzie niszowe w porównaniu do PC, gdzie buuuum zapowiada się niezły na nawet turniejową strzelankę, która za pewne będzie ciekawą odskocznią od CS'a (w którego nie gram w ogóle)

 

Jak lubię konsole, tak zgodzę się z Tobą; też mam zamiar kupić overwatch'a na PC'ta... o ile kupię coś lepszego, bo na moim sprzęcie piksele wylewają się z monitora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście wolałbym i będę grał w to na PC, nie tylko z powodu tego że gra odpala na sprzęcie z przed wielu lat, ale też dlatego że bez obrazy ale na konsoli granie w tak dynamiczną grę to kalectwo, niestety -tak jak bym miał grać w q3a padem, tak 0 funnu i dynamiki z takiej gry by było, nie mówiąc już o tym że na konsoli community tej gry raczej będzie niszowe w porównaniu do PC, gdzie buuuum zapowiada się niezły na nawet turniejową strzelankę, która za pewne będzie ciekawą odskocznią od CS'a (w którego nie gram w ogóle)

Widziałem mojego syna jak poginał w wersję PS4 i gra na dynamice uwierz mi nic nie traci.

Miodek jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie ostrzeżenie małe dla kupujących Overwatcha w Polsce na PS4 - mamy dostępne tylko wersję polską i rosyjską, nawet zmiana języka konsoli nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie ostrzeżenie małe dla kupujących Overwatcha w Polsce na PS4 - mamy dostępne tylko wersję polską i rosyjską, nawet zmiana języka konsoli nie pomaga.

 

Dziękuję za ostrzeżenie. Zastanawiałem się nad zakupem tej gry, ale jeżeli do wyboru jest tylko j. polski albo rosyjski, to ja postoję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co zrobili z rankedami to jakas masakra

Dobiera np. Moj team to lewele w granicach 20a przeciwnicy 90

Kolejna sprawa ze jak ktos wyjdzie z Twojej druzyny co czesto sie zdarza - mozesz wyjsc po 30sekkundach jak nie wroci ,nie dostaniesz zadnej kary ale zalicza jako przegrana

 

Nie wiem strasznie spartolili moim zdaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce pograć wieczorami w OW na PS4 to niech mnie doda:

 

PSN ID GVEPL

 

18 poziom w tej chwili :-)

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem OW, wieczorami chętnie z kimś pogram ;)

PSN: lajcikk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za odkopanie tematu, ale myślę, że warto o tym wspomnieć. Wczoraj wyszedł patch 1.07 i teraz zarówno wersje fizyczne i cyfrowe gry Overwatch na PS4 posiadają angielski VO jak i angielskie menusy/tekst po przełączeniu języka w menu konsoli. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za odkopanie tematu, ale myślę, że warto o tym wspomnieć. Wczoraj wyszedł patch 1.07 i teraz zarówno wersje fizyczne i cyfrowe gry Overwatch na PS4 posiadają angielski VO jak i angielskie menusy/tekst po przełączeniu języka w menu konsoli. :thumbup:

 

Ja mam angielską płytkę więc nie potrzeba mi xD

btw. jak by ktoś chciał sobie popykać wieczorkami PSN "Shadryss"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...