Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SiematorPL

Automatyczne otwieranie Folderu Moje dokumenty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam taki proble że po uruchomieniu systemu automatycznie włancza sie folder moje dokumenty.

Chciałbym wiedzieć jak to wyłączyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy nie siedzi w autostradzie gdzieś. Może w profilu użytkownika, może innym, może w rejestrze coś jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema w autostarcie ani w profilu użytkownika a w rejestrze był 1 wpis ale to usunołem i się tylko 1 folder moje dokumenty włancza a wcześniej włanczały się 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w start wpisz msconfig.exe i sprawdź zakładkę startup co tam siedzi. Możesz też sprawdzić serwisy. Obstawiam że zainstalowałeś coś co dodało wpisy do rejestru i teraz masz tam syf. Musisz przejrzeć wszystkie serwisy i aplikacje z autosartu i znaleźć winowajce, jak ci sie nie uda to albo sie pogódź z tym że sie pojawia albo przeinstaluj system :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój link

 

Sprawdź tym programem, jest doskonały do takich rzeczy.

Linki podaje się do źródeł a nie do jakiś buracznych stron co mają w zwyczaju doklejać gówna do instalek. (PriceFountain i inne takie bzdety co zalewają dział Bezpieczeństwa)

https://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb963902.aspx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linki podaje się do źródeł a nie do jakiś buracznych stron co mają w zwyczaju doklejać gówna do instalek.

Akurat programosy.pl to dobra strona i nie masz tam badziewia reklamowego jak na;dobre programy, instalki czy przede wszystkim komputerswiat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież na dobrych programach też wystarczy odpowiednio kliknąć tam gdzie pobiera bezpośrednio i sama przyjemność używania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież na dobrych programach też wystarczy odpowiednio kliknąć tam gdzie pobiera bezpośrednio i sama przyjemność używania.

Wiem-linki bezpośrednie po prawej stronie ale nie wszyscy to wiedzą, dlatego podałem programosy.pl bo na razie ten portal opiera się inwazji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź w rejestrze klucz profilu w kluczu HKEY_USERS

 

z jakichś nieznanych względów np ccleaner nie pokaże wpisu w kluczu run, jeśli nie ma go w kluczu HKEY_CURRENT_USER,

ale jest w kluczu profilu w HKEY_USERS

 

klucz profilu - 1 klucz z długim identyfikatorem, ścieżka do klucza run

 

HKEY_USERS\identyfikator konta\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

 

jeśli będzie w prawym panelu jakiś wpis z explorerem kliknij prawym i usuń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...