Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Baronik

Tanie słuchawki z mikrofonem

Rekomendowane odpowiedzi

Popatrzyłem na ceny dobrych słuchawek gamingowych i są dla mnie zbyt drogie, więc może ktoś z Was miał okazję pobawić się tańszym sprzętem (do maks. 60 zł)?

Poszukuje słuchawek nausznych, które nie będą męczyć uszu przy dłuższym używaniu (obecnie posiadane słuchawki bez mikrofonu po 2-3h grania i zdjęciu powodują ból małżowiny usznej), będą zapewniać akceptowalny dźwięk (nie jestem melomanem, ale nie chciałbym jakichś charczących rzęchów) i dobry mikrofon. Wtyczka bez różnicy czy USB czy 1/2xjack 3,5", bo oba rodzaje portów mam z przodu obudowy. Wygląd nie ma dla mnie żadnego znaczenia, najlepiej jakby nie wymagały żadnych sterowników, po prostu działały po podłączeniu (może tak jest ze wszystkimi, PC'ta mam od miesiąca).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Superlux 681 + do tego bodaj nadawałyby się welurowe pady z jakiegoś osobnego źródła, bo do zwykłych właśnie z powodu wygody aplikują czasem mod skarpetkowy, ale osobiście jakoś nie podchodzi mi coś takiego. Do padów używka słuchawek, i powinieneś się zamknąć w kwocie z wysyłką.

Choć zależy jak Ci się uda z padami cenowo, bo różnie może być. Na rzecz słuchawek, to nawet nie koniecznie Zalman ZM-MIC1 niekoniecznie osobno by trzeba brać osobno pod uwagę do sprowadzenia. Dla nich bym byle jaki MIC z demobilu brał.

 

Poniżej może coś w marketach by testował na telefonie z włączonym gameplayem z YT ulubionej gry, i co przestrzenniej zagra.

 

Co prawda konstrukcja pół-otwarta, słuchawki polecane bardziej jako uniwersalniejsze z pobudek melomano-podobnych, to i nie wiem czy coś mniej znanego do samego gamingu, np. w konstrukcjach otwartych nie znalazło by się lepszego. Ale ich scena jest określana jako "poprawna" a same są dość chętnie kupowanymi słuchawkami.

Może nawet gdzieś w sklepie czy osobiście u kogoś będziesz miał okazję sprawdzić, ale mówię, do tego obstawiałbym pady.

 

Ew. może po forumowych komisach znajdzie się niewiele drożej od razu z welurami w zestawie HD681 Evo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, jakbym chciał "doklejać" mikrofon do zwykłych słuchawek to bym szukał samego mikrofonu. Ale z drugiej strony może nie jest to zły pomysł? Mam w sumie 2 pary słuchawek, zamiast kupować trzecią lepiej i taniej będzie kupić sam mikrofon...

 

Ale ok, gdyby ktoś jednak miał jakieś sugestie odnośnie pierwotnego pytania, to chętnie poczytam zanim podejmę decyzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...