Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

patriora uliczny

Smartfon za śmiesznie niskie pieniądze (max 110zł)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , siemanko :) .

Koledzy i koleżanki , szukam smarta głównie do muzyki , facebooka , i sms . Zależy mi żeby grał głośno na słuchawkach , bo moja obecna xperia j pod tym względem ssie , strasznie cicha i bezbarwna . Aplikacja fb żeby jakoś chodziła , na j , wiadomo ścina za ściną . I żeby dialer i sms nie lagował . To wszystkie wymagania . Aparat jaki kolwiek z przodu to był by fajny bonus . Na oku mam wynalazki typu xperia e1 (tylko czy będzie grać głośna na słuchawkach?) , orange rise 30 , alcatel c3 , ogólnie ta niższa półka . I chciałem się spytać czy może lepiej jest wziąć starego galaxy s , chodź tu obawiam się ścin tak jak na j , też jeden rdzeń ... Ew posłucham jakiś sugestii , nie ma mowy o dołożeniu do większej sumy , tel powtarzam główne zastosowania od najważniejszego : muzyka , fb , dialer sms bez ścin , aparat na froncie jako miły dodatek . Wiem że fundusze śmieszne , za tyle to lepsze etui są , ale niestety w takiej jestem sytuacji a nie innej . Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuj licytować jakąś S2, bo S1 to ten sam lag co xperia j, a tego raczej nie chcesz. W tej cenie ciężko coś kupić żeby nie lagowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Galaxy ace 2 za 100zl kupisz, ma 2rdzenie mali400 768mb ram. Mam i uzywam z zadowoleniem maly i poreczny. Tyle tylko ze najlepiej wgrac sobie odrazu cyanogenmod kitkata.

 

 

Galaxy s nie jest glosny na sluchawkach co mnie troche irytowalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nad jakąś Lumią myślałeś? Np. 520 znajdziesz w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem już każdą z lumii poza serią na wm10 , oraz tymi highendami (510,610,710,800,520,620,720,635) :) , dlatego wp odpada bo już go przerobiłem , a i fb mi kompletnie nie odpowiada , a na przeglądarce tym bardziej . Chociaż przyznam że na słuchawkach jak się włączyło eq ładnie grały , więc jak nic się nie znajdzie na andku to będę zmuszony na 520 . Popatrzyłem teraz na tego ace 2 i w miarę fajny telefonik i nie wygląda jakoś staro , jest jeszcze jego konkurent w tej cenie s advance no i e1 xperia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xperia ma 512mb ramu, galaxy advance ma amoled ale za to jak go zbijesz to naprawa droga a do ace digitizer to 30zl :E Juz sam musisz wybrac ale 512mb ramu to dzis kicha a do fb tez sie ram przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również oddaję głos na Galaxy Ace 2. Miałem go ok. rok czasu i bardzo miło wspominam jego użytkowanie. Obudowa ok, nie jest jakaś tandetna, ekran bardzo dobry jak na tą klasę cenową, dźwiękowo też nie najgorzej. Posiada też dobrą lampke LED, potrafi być bardzo przydatna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie mam ace 2 od 3 lat i ciągle daje radę na cyjanogenmodzie. może nie najszybciej ale wszystkie aplikacje na nim działają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma bardzo wyboru Ace 2 ma chociaż 768ram zawsze więcej niż galaxy S czy Neo V

a co powiesz na Samsuna Wave co prawda to nie android ale system powinien znośnie chodzić a do muzyki był często chwalony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Galaxy S Advance, całkiem fajny, ale trochę muł. Na Moto E trochę za mało. Xperia P też jest ciekawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xadrian

Moja żonka przejęła ode mnie Desire Z z klawiaturą. Z cyanogenem facebook Lite troszkę dłużej się uruchamia niż normalny FB na współczesnych komórach ale ogólnie ładnie sobie śmiga. Więc da się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xadrian

Moja żonka przejęła ode mnie Desire Z z klawiaturą. Z cyanogenem facebook Lite troszkę dłużej się uruchamia ale ogólnie ładnie sobie śmiga. Więc da się.

 

 

Nawet mi nie wspominaj o desire z, o ile na romach 2.3 chodzil fajnie tak na wszystkim od 4.x mulil. Moze ja mialem gorsza wersje :E Moze za 100zl znalazl by sensation w sumie nie byl zly. Xperia P na plus 1gb ramu ale za to na kiepska baterie narzekaja i brak slotu na karty sd.

 

W sumie sensation dobrze nawet gral, sa romy z wbudowanym beats audio na belce statusu i dzialalo to dobrze z power amp.

 

 

110 PLN i bez ścin - powodzenia :E

 

Nie przesadzaj, mi tam ace 2 jakos nie scina, filmy hd smigaja, uc browser tez ladnie chodzi a zazwyczaj uzywam jej do ogladania anime online (ma tez fajna opcje sciagania w playerze) facebooka nie uzywam. Net po umts idzie pelna para do 1,5mb/s czyli tyle ile ma modem 14,4mbit. Bateria tez dobrze trzyma dosyc, nova thor jest prawie tak wydajna jak procek w s2 tyle ze ma jedno rdzeniowe gpu mali400 wiec nie wiem co tu narzekac a scin zadnych nie mam.

 

Kupilem w lutym za 110zl i jestem zadowolony, nawet na ekranie rys nie mam a nie mam zadnej foli czy etui.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xadrian

Moja żonka przejęła ode mnie Desire Z z klawiaturą. Z cyanogenem facebook Lite troszkę dłużej się uruchamia niż normalny FB na współczesnych komórach ale ogólnie ładnie sobie śmiga. Więc da się.

 

Niestety takie czasy, że wszystko poniżej 512 MB RAM działa beznadziejnie i nawet customy mu nie pomogą. Owszem da się tylko ja bym dostał k%$#@&y z takim urządzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może xperia m, sam ją mam i jeszcze daje radę na stocku i cm13 marshmallow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie xperie p miałem , fajny i szybki telefon , tyle że muzycznie też bez rewelacji ... A nawet kiepsko i ta bateria ... Jak m jest ma ten sam chip od dzwieku to tez kiepsko by było . Chyba właśnie będę szukać ace 2 albo znowu powrócę do lumii 630

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w ace 2 masz ten sam proc co w xperi p tyle ze skrecony na 800mhz i mnie ramu troche, ale na custom romie spokojnie idzie 1ghz bez podnoszenia napiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , zapomniałem dodać że interesują mnie również telefony ze stłuczoną szybką , ważne żeby dotyk działał i była normalna widoczność na ekranie , ot zwykła pajęczynka . Myślicie że HTC np desire 500 , 310 , ew sensation by się nadawały ?

 

http://allegro.pl/smartfon-nokia-lumia-720-8gb-czarny-i6074906133.html ew tą lumie tylko czy gra dużo gorzej od htc na słuchawkach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko patrz jak z ew. wymiana digitizera, ja sensation mialem peknietego na pol i mi sie kurz dostawal po dotyk i z wymiana drogo bylo bo lcd z digitizerem klejone wie zwracaj na tu uwage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powalcz o S2. Może uda się kupić jakiś mocno zużyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra , zostały tylko 3 telefony do wyboru . Są to :

lumia 630

xperia m

xperia e1

 

Który wybrać ? tylko muzyka , fb i nie zacinająca się klawiatura w sms :) to wymagania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej kupić jakiegoś taniego chińczyka za 30$, na forum telchina sa co chwila linki do promocji na tanie telefony. za 30$ można wyrwać np Doogee X5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...