Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ata15

[Zamknięty]Windows 10 BOX

Rekomendowane odpowiedzi

"Odfoliowany lecz nie użyty".

 

Po co w takim razie został odfoliowany. Żeby zobaczyć co jest pod przezroczystą folią? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj jelenia dalej tylko nie za taką cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja była taka. Kupiłem kompa, złożyłem pewny że wszystko będzie działać to przygotowałem sobie system ale okazało się, że płyta główna była wadliwa i teraz odsyłam części no ale systemu się nie da bo już rozpakowany. Może rzeczywiście się nie uda go sprzedać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorns

A co za różnica czy od foliowany czy nie? licencja BOX wiec do odsprzedaży , a cena średnio o 100zł niższa od sklepowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedać się uda, skoro to box, tylko potwornie niewiarygodnie brzmi to żarliwe zapewnienie o nieużywaniu.

 

To tak samo jak te stada żarliwych zapewnień o nigdy niepodkręcanych procesorach z K albo mało używanych kartach graficznych, które się nudziły lub leżały pół roku na półce. Aczkolwiek ilość naiwnych jest tak duża, że kto wie, może to i dobra strategia globalnie.

 

Zresztą "odsyłanie komputera" oraz "sprzedaż odfoliowanego systemu" z powodu wadliwej płyty, zamiast wymiany płyty, też brzmi naprawdę słabo...

 

Zakładając, że masz dobre intencje, niestety zapewne zaraz zarzucą Cię ofertami typu stówka, bo przecież po tyle mają pseudolegalne wersje na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...