Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kuba098

Telefon za kwotę 3500zł. Na co się zdecydować ?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Szykuje się do zakupu smartfona. Szukam czegoś z najwyższej półki. Obecnie korzystam jeszcze z Samsunga Galaxy S2, który sprawdził się w 100% ostatnio jednak już brak mocy i pamięci doskwiera :/

Standardowo jak przed każdym zakupem elektroniki zacząłem od benchmarków i recenzji. W tym przypadku jednak zgłupiałem. W moim kręgu zainteresowań znajdują się:

  • Samsung S7/S7 Edge,
  • Lg G5,
  • Huawei P9

 

Każdy telefon ma mnóstwo pozytywnych opinii, ale równie dużo negatywów.

Są tu jacyś użytkownicy wymienionych modeli, którzy powiedzą coś z własnego doświadczenia ?

Warto dopłacać do Edge ? Słyszałem, że same z tym problemy są z tym zaokrągleniem i to tylko zbędny bajer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zainwestowałem w Lumię 950 XL, Telefon Na wypasie tylko trzeba mieć w kieszeni dodatkowo powerbank :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zwolennikiem rozwiązań Windowsowych na telefony. Choć chyba żaden system nie zasyfia się szybciej niż Android :(

dla mnie chyba najistotniejsza jest wydajność i czas pracy baterii. Z tego względu skłaniam się ku Samsungowi S7, który jest wodo i pyło szczelny, a do tego dobrze wypada jego bateria.

Jedyny minus, że jest nie wymienna :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S7 ma baterię jedynie poprawną, tak przynajmniej wynika z testów, dużo lepiej pod tym względem wypada wersja Edge. Choć dla mnie osobiście najlepszym rozwiązaniem byłoby np. G4 lub Note4 z powiększoną baterią od ZeroLemon. Mam w S5 i jestem w 100% zadowolony z wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze chwilę poczekał, aż pojawi się dużo recenzji HTC 10 i G5. Bo samsung zrobił niezły interes dając swój telefon do testowania jako pierwszy, a pewnie i groszem nie szczędził :P A HTC 10 wydaje się być w tym roku naprawdę solidnym graczem, G5 ma ponoć znowu genialny aparat, a S7 to najlepszy na rynku ekran. Może i HTC 10 nie jest u nas dostępny w sklepach, ale np. w Niemczech bez problemu go kupisz za równowartość 2999-3099zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No za taka kasę to imo tylko iPhone 6s/plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć dla mnie osobiście najlepszym rozwiązaniem byłoby np. G4 lub Note4 z powiększoną baterią od ZeroLemon. Mam w S5 i jestem w 100% zadowolony z wyboru.

 

ehh... :E

 

oczywiście bez dwóch zdań liderem na rynku pod względem wydajności jest SGS7E (nie biorąc pod uwagę chińskich wynalazków). Miałem okazję się nim pobawić, w porównaniu do S6 edge nie wypada jakoś rewelacyjnie, jedynie na plus lepszy aparat, różnicy w jakości obrazu nie zauważysz gołym okiem. Co do wersji Edge nie koniecznie jest to zbędny bajer, posiada mnóstwo użytecznych funkcji na pasku bocznym, nocnym itd., wiele ułatwień, szybszych decyzji tak to nazwę :)

 

Jest bardziej wygodny niż wersja s6e która trochę "gryzie" w ręce jak nie jest telefon ubrany w jakieś etui albo sylikon, ja mam sylikon nillkina i jest mega wygodnie, zero ślizgania się itd. Zależy też czego wymagasz od telefonu, ja bym jednak zdecydowanie postawił na Samsunga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za taką kasę brałbym MOTO X FORCE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardziej wygodny niż wersja s6e która trochę "gryzie" w ręce jak nie jest telefon ubrany w jakieś etui albo sylikon, ja mam sylikon nillkina i jest mega wygodnie, zero ślizgania się itd. Zależy też czego wymagasz od telefonu, ja bym jednak zdecydowanie postawił na Samsunga

A`propos wyślizgiwania się - byłem dziś świadkiem w tramwaju, jak Pani, właścicielka złotego S7 Edge zdecydowała się na ostatnią chwilę wysiąść na przystanku, telefon wypadł jej z ręki i ekran w drobny maczek, a przez to że uderzył w barierkę, to się jeszcze wygięło aluminium w górnej części.. Aż mi się jej szkoda zrobiło :o Telefon nie był zabezpieczony w żaden sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HTC One 10

LG G5

Sony X Performance

SGS 7 / edge

 

Dwa ostatnie wodoszczelne. G5 i SGS7 najlepsze aparaty (chociaż nie wiem co z Sony). W G5 żeby pocieszyć się dobrym dźwiękiem na słuchawkach trzeba dokupić moduł -w sgs 7 nie. Ze wszystkich najgorzej wykonany G5. Mimo wszystko S7 Edge wydaje się najbardziej dopracowany. W S7 jest gwarancja 3 lata i w pierwszym roku możliwość darmowej wymiany rozwalonego wyświetlacza - po rejestracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...