Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Nigga123

Chyba nieudana aktualizacja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ostatnio windows coś zaczął wariować z aktualizacjami i ciągle przy wyłączaniu komputera próbował zainstalować to samo. Wyłączyłem to i był spokój. Dziś wracam do domu i procesor pracuje na wyższych obrotach, nie mogę włączyć głupiego windows media playera, bo wyskakuje błąd: "Plik wmploc.dll ma numer wersji......inny niż oczekiwano...". Gdy wchodzę w Windows Update jest kilkaset aktualizacji krytycznych i gdy próbuję to zainstalować nic się nie dzieje. Pasek znika po kilku sekundach. Co robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System legalny, tylko szczerze?

Bo z WU są problemy ale całkiem inne niż u Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, legalny. Nie miałbym po co kłamać, wersja home premium OEM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobierz to

 

Potem;

1.ustaw windows update na-nigdy nie wyszukuj aktualizacji

2.restart pc

3.zainstaluj poprawkę

4.restart pc

5.ustaw windows update na-wyszukaj aktualizacje ale pozwól mi wybrać czy je pobrać

 

Po takim zabiegu po kilku minutach powinno zacząć wyszukiwać i pobierać normalnie poprawki.

Zaznaczaj po 15-20 i po restarcie znowu 15-20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zmienić ustawień Windows Update. Gdy z listy wybieram żeby nigdy mi nie wyszukiwało aktualizacji i naciskam OK, nic się nie dzieje..

 

@edit

 

Bez wyłączenia aktualizacji, gdy otwieram programik podany wyżej to wyskakuje komunikat, że ten interfejs jest nieobsługiwany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś zrobić to co napisał nowy w trybie czystego rozruchu albo w trybie awaryjnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozruchu próbowałem, brak skutków. Zaraz spróbuję w trybie awaryjnym

 

//edit

 

Gdy próbuję włączyć Windows update w awaryjnym, nic się nie dzieje. Nie otwiera się okienko..

 

Przeczytałem że tak usługa w awaryjnym nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dla testu utwórz nowe konto albo aktywuj konto Administratora.

Na wszelki wypadek możesz przeskanować Malwarebytes antimalware i Eset online scaner.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeskanowałem komputer i coś tam znalazło, ale po usunięciu nic się nie zmieniło.

Spróbowałem zainstalować powyższą łatkę i nic, gdy próbuje ją uruchomić znowu: "Taki interfejs nie jest obsługiwany". Ehh nie mam już pojęcia co tu się stanęło :E

 

Zaczął mi wyskakiwać taki błąd, gdy próbuje zainstalować aktualizacje:

 

J3vIpy.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WSUS Offline

 

Spróbuj tego tylko przy pobieraniu musisz dodac polski pakiet językowy a usunąć niemiecki i angielski.

Tam dokładnie pisze jak to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nie pomogło.

 

 

Problem rozwiązałem (tak myślę), ale częściowo. Windows Media Player już działa, większość aktualizacji się zainstalowała oprócz jednej sprzed 7 dni.

Problem rozwiązałem wpisując w cmd komendę: sfc /scannow. Miałem uszkodzone jakieś pliki systemowe i komenda je naprawiła.

 

Następnie uruchomiłem ten: https://support.microsoft.com/pl-pl/kb/947821 fix od Microsoftu. Jakoś to teraz działa, ale wciąz nie wiem dlaczego ta ostatnia łatka się nie instaluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...