Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Dziś o godzinie 19:30 nastąpi pierwsza oficjalna prezentacja nowej odsłony wyścigów od Polyphony Digita. Gran Turismo Sport będzie pierwszą odsłoną legendarnej (choć nieco ostatnio przyrdzewiałej serii na PS4) Jednego Kazowi nie można zarzucić, zawsze wyznaczał trendy jeśli chodzi o jakość oprawy w wyścigach na platformie Sony, mam nadzieję że i tak będzie tym razem bo wszystko na to wskazuje.

 

Event można obejrzeć

, cała impreza będzie trwała dwa dni więc można spodziewać się sporego wysypu informacji.

 

Dodatkowo głośno się mówi o wsparciu dla PSVR.

 

Z tego co już wiadomo w grze będzie ok. 110 eventów dla pojedynczego gracza

 

Pojawiły się również pierwsze screeny:

 

LRLELha.jpg

 

27112762275_413043df0d_o.jpg

 

Więcej screenów pod linkami.

 

KLIK

 

KLIK

 

KLIK

 

KLIK

 

KLIK

 

KLIK

 

Wygląda powalająco, królowie realistycznego oświetlenia powrócili.

Edytowane przez Zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że co nam z dobrej grafiki w photomode? Niech pokażą faktyczny gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włącz o 19:30 stream to zobaczysz, są już nagrania z pokazu i wyglądają kapitalnie ale są średniej jakości więc nie umieszczam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie must have. Z tego co czytałem, premiera ma być 15 listopada tego roku, a cena pudełkowa niecałe 70$. Wspominam o cenie, bo upewniła mnie w tym, że będzie pełnoprawnym dużym tytułem, nie to co GT 5 prologue.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie kupię póki nie dowiem się więcej o modelu jazdy, eventach i rozbudowaniu gry. Na pierwszy rzut oka gra ma niewiele wspólnego ze starym GT, zwłaszcza od strony konstrukcji. Sami twórcy podkreślają, że to nie GT7. Tak czy inaczej to GT - w jakieś formie - więc czekam na ten event.

:o :o

Serio? Przecież ten trailer jest zwyczajnie przeciętny. :hmm: Jakość anti-aliasingu miejscami zabija, podobnie jak niektóre tekstury otoczenia. Fury wyglądają świetnie, to fakt. Ukazane 4 trasy na krzyż, za dużo chełpienia się photo mode. Gdzie zmienne warunki pogodowe, gdzie model zniszczeń?

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na PS4 to :o :o Na takiej zasadzie to działa. Tak najważniejsze, by tam się dobrze jeździło, bo od wyglądania to jest DriveClub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

Serio?

:thumbup:

 

Daleko mi do podziwu. Jeśli chodzi o warstwę graficzną bezpośrednio z toru, imo, jest co najwyżej poprawnie. Na pierwszy rzut oka niewiele to odbiega od tego co już miałem okazję podziwiać w ostatniej Forzie. Photo mode, jak to photo mode, ocenię już bezpośrednio na konsoli, ale zawsze była to dla mnie ciekawostka, z której praktycznie nigdy nie "korzystam".

 

Tak najważniejsze, by tam się dobrze jeździło, bo od wyglądania to jest DriveClub.

Akurat w DriveClub, oba wspomniane aspekty są na wysokim poziomie.

Edytowane przez AvengerGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wy mi powiedzcie,co to za Nutka ,z tego trailera :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wy mi powiedzcie,co to za Nutka ,z tego trailera :P

Piers Baron - As Our Witness

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też bez szału, nie przesadzajmy. Rozumiem zachwyt że w końcu po 2,5 roku coś pokazali, ale nic tu nie urywa.

Niech pokażą prawdziwą rozgrywkę, jak to się prowadzi, JAK TO BRZMI! Bo lepiej żeby w końcu zmienili te dźwięki z PS2. I gdzie auta standard? :E.

Sumując ten tryb foto, nastawienie na multi i vr, nie nastraja mnie to optymistycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na pierwszy rzut oka niewiele to odbiega od tego co już miałem okazję podziwiać w ostatniej Forzie. Photo mode, jak to photo mode, ocenię już bezpośrednio na konsoli, ale zawsze była to dla mnie ciekawostka, z której praktycznie nigdy nie "korzystam".

Powiedziałbym nawet, że jest wyraźnie gorzej niż w Forzie. Z tego co wyczytałem w powyższym linku, dźwięk miejscami taki sam jak w poprzednich odsłonach. Photo Mode mnie natomiast kompletnie nie interesuje. Rzadko kiedy robię screeny na konsoli, ostatnio w U4, po raz pierwszy od dawna. Jaki z tego pożytek? Gry nie skreślam, ale ten trailer - zamiast mnie nakręcić - w zasadzie zniechęcił.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry nie skreślam, ale ten trailer - zamiast mnie nakręcić - w zasadzie zniechęcił.

Jeśli nie wyskoczą z czymś zaskakującym, raczej nie biorę na premierę. Jednak jeśli gra będzie co najmniej dobra, długo nie zamierzam czekać, chociażby przez to, że wpakowałem się w kierę na ps4 i w końcu wypadałoby rzeczywiście zrobić z niej użytek :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w DriveClub, oba wspomniane aspekty są na wysokim poziomie.

 

 

Z tym się akurat nie zgodzę - o ile grafika jest fajna, to model jazdy jest ... baaaardzo średni (widok z kabiny jest dla mnie do tej pory niegrywalny).

 

 

 

 

Co do nowego GT - mam nadzieje że dźwięków i modeli z poprzednich części nie będą brali (patrz GT5/6 :E). Dla GT5 kupiłem poprzednio kiere, zobaczymy jak będzie teraz (Forza na x1 naciągnęła mnie na Trustmastera TX :P ).

 

Sam trailer dość średni, żeby nie powiedzieć słaby. Wygląd miasta to jakiś żart (00:38) i ta tekturowa ściana 2d z drzew (1:25)- powinni sobie to darować. Zobaczymy jak całość będzie się prezentować w grze, bo photomode to pic na wode, fotomontaż (patrz - Forza6 i samochody wyglądające lepiej niż w realu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Photo Mode mnie natomiast kompletnie nie interesuje. Rzadko kiedy robię screeny na konsoli, ostatnio w U4, po raz pierwszy od dawna. Jaki z tego pożytek?

Skrinszocik, doklejasz własną facjatę i na fejsika - "ja z moim czerwonym 488". :cool:

 

A tak na poważnie to też nie rozumiem.

Bo przecież podniecanie się tego typu trybem sugerowałoby... pewną formę onanizmu graficznego? :o

A przecież powszechnie wiadomo, że to domena "PCMR"... :brow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Photo Mode zwykle jest taka sprawa, że to ma tyle wspólnego z jakością grafiki w samej grze, co ja z chińskim baletem. W DriveClub jest to szczególnie widoczne. Dlatego też jak ktoś chce się pochwalić jakością grafiki z DC to wrzuca z Photo Mode, a nie bezpośrednio z gry.

 

@Gonzo3211

No niestety kosiarki. Byłem fanem GT do chwili, gdy zagrałem w Forzę i nie wiem co oni by musieli zrobić, bym się znowu "nawrócił".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym się akurat nie zgodzę - o ile grafika jest fajna, to model jazdy jest ... baaaardzo średni (widok z kabiny jest dla mnie do tej pory niegrywalny).

Spoko, o ile w symulacjach gracze są bardziej zgodni co do modelu jazdy, o tyle w arcade bywa różnie - twórcy mogą sobie w nim na o wiele więcej pozwolić, jest jakby większy wachlarz interpretacji tego, jak może zachowywać się pojazd w ich grze.

 

Bo przecież podniecanie się tego typu trybem sugerowałoby... pewną formę onanizmu graficznego? :o

A przecież powszechnie wiadomo, że to domena "PCMR"... :brow:

Na razie wszystko się zgadza, nikt nie wyskoczył z onanizmem co do photo mode w tym temacie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na razie wszystko się zgadza, nikt nie wyskoczył z onanizmem co do photo mode w tym temacie :]

Wyszczególniłem kluczowe wyrażenie ;)

Edytowane przez BlindObserver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie wszystko się zgadza, nikt nie wyskoczył z onanizmem co do photo mode w tym temacie :]

A rozmowa toczyła się o czym? O tym temacie konkretnie czy o ogólnym sensie takich trybów? Bo odnoszę wrażenie, że o tym drugim.

Ale... :balon: Bo off-top i takie tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Powiedziałbym nawet, że jest wyraźnie gorzej niż w Forzie.

Wyraźnie gorzej ? Jest bardzo podobnie, IMO na + w GT oświetlenie i modele aut lepsze - bardziej szczegółowe, cieniowanie wydaję się bardziej realistyczne. AA rzeczywiście kiepski.

Zakładam, że to moment gameplay :

 

W ogóle poczekałbym na dobrej jakości gameplay, ten stream to mydło.

 

@ BlindObserver

Grafa w driveclub to się broni nawet jak obejrzysz na youtube ( szczególnie w deszczu ), po co photo mode:)

Edytowane przez Arszenik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie gorzej ? Jest bardzo podobnie, IMO na + w GT oświetlenie i modele aut lepsze - bardziej szczegółowe, cieniowanie wydaję się bardziej realistyczne. AA rzeczywiście kiepski.

Zakładam, że to moment gameplay :

 

W ogóle poczekałbym na dobrej jakości gameplay, ten stream to mydło.

 

@ BlindObserver

Grafa w driveclub to się broni nawet jak obejrzysz na youtube ( szczególnie w deszczu ), po co photo mode:)

Graficznie od Driveclub napewno odstaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ja pewnie kupie jak kazda gre sony ale poczekam az polataja i na jakas promke Jedynka za 14zl teraz na steam.
    • Ogólnie tak, ale to dużo bardziej skomplikowane, skille tez mają bazowe obrażenia, maja też rożna efektywność mnożenia bazowych. Tu masz wytłumaczone ładnie: https://maxroll.gg/last-epoch/resources/damage-explained  
    • Racja, seria 11 siedziała na CWT. Tak to jest jak się pisze po nocach. Nie ma pasywnego chłodzenia ale jest ono bardzo ciche. Czy to argument by plasować Focusa oczko wyżej sprawa dyskusyjna. Miałem be quiet Pure Power, mam Seasonica Focus i nie zauważyłem jakieś różnicy w kulturze pracy pod obciążeniem. Co do dwóch linii 12V to zdania są podzielone. Przy mniej pradożernych kartach podobno lepiej mieć dwie i podłączyć pod jedną linię by pracowała z najlepszymi parametrami sprawności odpowiednio ją obciążając. Kondensatory w Seasonicu są japońskie, w be quiet tajwańskie, co niczego nie dowodzi. O bebechach już napisałem wyżej. Sierant nic takiego nie twierdzi, a on raczej się zna. W dziale zasilaczy 750 W be quiet poleca, o Seasoniku nie wspomina - https://www.youtube.com/watch?v=CWohdQGAWMg Kopi kruszyć nie mam zamiaru bo aż takim specem od PSU nie jestem. Dla mnie jeden i drugi jest dobry przy czym niemiecki zdaje się nie miewał problemów z wyłączaniem kart graficznych jak swego czasu Focusy z Vegami i GTX 970, czy Prime z RTX 3080/90 i RX 6900XT.  
    • Moja karta po UV wchodzi max na 2550 Mhz i hot spot max 77 stopni, natomiast na stocku 2850 mhz ale wtedy hot spot. Czy da się coś zrobić żeby ponieść taktowanie ale żeby temperatury nie poszły drastycznie w górę?
    • Myślałem, że FFXVI będzie na kwiecień ale chyba prędzej zobaczę jak świnie latają niż to w kwietniu wyjdzie. Chyba się skończy na ps5pro bo nie będzie mi się chciało czekać rok na GTA6 a prosiak powinien mi zapewnić odpowiednią wizualnie jakość.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...