Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

patryks12

Telefon do 600/700zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chce kupić telefon używany/nowy do 600/700zł. Moje wymagania to w miarę dobry aparat, do przeglądania neta. Myślę nad używaną Z1, albo nad nowym xioami mi4. W tym drugim obawiam się że jest on zbyt mały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z1 jest dobrym telefonem, ale nie wiem czy ryzykowałbym z używką. Także z tych dwóch wybrałbym xiaomi z małą obawą o gwarancję, bo słyszałem, że ich serwisy działają niezbyt sprawnie. Od siebie mogę Ci polecić myphone infinity IIs, ten telefon zgarnia całkiem niezłe opinie i ma dobre parametry jak na swoją cenę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myphone kojarzy mi się z telefonomami z biedronki więc sobie daruję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej kwoty możesz poszukać np galaxy S III który spełni Twoje oczekiwania,ewentualni dołożyć te 100zł i wybrać Moto 3 gen z ciekawym aparatem i niezłą jakością wykonania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi4 nie ma slotu karty pamięci. Ja właśnie rozpocząłem przygodę z Cubot X17 (700zł w Sferis). Jak na razie - nie wyszedłem z szoku (pozytywnego) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś interesuje Cubot X17 to tu jest recka, szczupły telefon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi4 nie ma slotu karty pamięci. Ja właśnie rozpocząłem przygodę z Cubot X17 (700zł w Sferis). Jak na razie - nie wyszedłem z szoku (pozytywnego) :)

 

Cześć, też niedawno kupiłem Cubota tylko model Note S, za jedyne bagatela 399 zł i póki co jestem bardzo zadowolony, za takie pieniądze nic lepszego stacjonarnie nie znalazłem i co ważne serwis jest w Polsce. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, wg mnie i jak do tej pory wszystkich moich znajomych ktorym pokazywalem telefon x17 ogolnie robi bardzo dobre zdjecia z czego przy slqbym swietle bywa z tym roznie. ale jak na cene 700zl to jest rewelacyjnie.

 

rozdz oczywiscie ustawiona na natywne 13mpx tyl i 5mpx przod.

 

dzwiek i na sluchawkach po pobawieniu sie ustawieniami znacznie sie poprawil i jest juz ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petru23

 

Mozesz troche wiecej powiedziec o tym modelu? Coraz wiecej osob pisze o nim ale dużo rzeczy jest sprzecznych. Chcialbym wiedziec:

1) Jak jest z wydajnoscią tego mediateka? Lubie chinskie telefony ale do tej pory mialem albo snapdragona, exynosa albo helio.

2) Jak w koncu z ta jakoscia zdjec? Chodzi mi natywna rozdzielczosc tak jak pisales wyzej

3) Co z systemem? Sa jakies nieoficjalne romy? Wiadomo cos o aktualizacji?

4) jakosc rozmow. Czy dobrze slychac rozmowce? Jak z mikrofonem?

5) Cos dodatkowego od siebie :D Jak subiektywnie oceniasz model? Plusy minusy?

 

Z gory dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i fajnie :) tez mialem kupowac mi4 ale brak slotu karty sd to dka mnie zbyt duze ustepstwo. Mam niespelna rocza corke i zdjec i filmow robie bardzo duzo i duza pamiec to podstawa, a gdzie jeszcze muzyka czy gry/apki

?

 

nie zaluje zakupu. super fon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petru23

 

Mozesz troche wiecej powiedziec o tym modelu? Coraz wiecej osob pisze o nim ale dużo rzeczy jest sprzecznych. Chcialbym wiedziec:

1) Jak jest z wydajnoscią tego mediateka? Lubie chinskie telefony ale do tej pory mialem albo snapdragona, exynosa albo helio.

2) Jak w koncu z ta jakoscia zdjec? Chodzi mi natywna rozdzielczosc tak jak pisales wyzej

3) Co z systemem? Sa jakies nieoficjalne romy? Wiadomo cos o aktualizacji?

4) jakosc rozmow. Czy dobrze slychac rozmowce? Jak z mikrofonem?

5) Cos dodatkowego od siebie :D Jak subiektywnie oceniasz model? Plusy minusy?

 

Z gory dzieki!

Poczytaj sobie , tu jest recenzja Cubot X17 , to rozwieje twoje wątpliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...