Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

8olly

Podłączenie TV, Dekodera, Soundbara i PS3 Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Jestem tu nowy i mam problem z połączeniem wszystkich moich sprzętów w salonie.

Posiadam TV - lg 49uf695v

Dekoder Cyfrowego Polsatu

Soundbar Denon DHT-S514

PS3 Super Slim

 

TV ma 3 wyjścia HDMI więc akurat, tylko są podpisane arc, dvi - nie wiem co do którego podpiąć aby uzyskać najlepszą jakość dźwięku i obrazu.

Dekoder ma 1 HDMI i Spdif

 

Chciałbym żeby dźwięk w jak najlepszej możliwej jakości "leciał" przez soundbar z TV z wbudowanego YouTuba, gdy włączę jakiś kanał z dekodera no i oczywiście z konsoli. Mam 3 kable HDMI. Czy same kable HDMI wystarczą czy potrzebne będą jeszcze jakieś kable optyczne i jak dokładnie do jakiego wejścia podłączyć.

 

Bardzo proszę o pomoc sam jeszcze nie próbowałem gdyż soundbar i konsola przyjdzie za tydzień a nie mam niestety czasu na przepinanie kabli i chciałbym żeby było podłączone idealnie. Z góry serdecznie dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie juz rozwiązałeś tę kwestię ale jakby co to pomoże tutaj podłączenie soundbara przez hdmi arc i reszty urządzeń pod pozostałe wejścia hdmi w tv. Dźwięk z każdego urządzeń będzie odtwarzany przez soundbar, także ten z samego tv jak youtube. Po to jest właśnie arc gdzie sygnał wraca. Pod uwagę trzeba wziąć, że nie każdy kabel hdmi będzie współpracował jak należy pod arc (u mnie np. jeden z czterech). Trzeba kupić w pelni kompatybilny.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...