Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

barbs

laptop do internetu (do 2 tys.)

Rekomendowane odpowiedzi

Czy możecie mi polecić jakiś laptop za 2 tys. lub mniej, głównie do internetu i to najważniejsza funkcja, ważne żeby wszelkie przeglądarki, youtuby śmigały, oprócz tego programy do obróbki zdjęć, pakiety biurowe.

Raczej nie HP ani Dell.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acer E5-573 i3-4005U/8GB/240/Win8

Jakość wykonania i materiały adekwatne do ceny. Kultura pracy i temperatury całkiem dobre, ale to procesor ULV i integra, więc nie może być inaczej. System, SSD i sporo pamięci w cenie laptopa. Jeśli nie będziesz oglądać filmów w 4K na YT, ani odrabiać skomplikowanych zdjęć, to wydajność tego laptopa nie powinna cię zawieść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acer który Ci podał Stefan jest lepiej wykonany.

 

Możesz jeszcze zobaczyć

ASUS R556LJ-XO739T-8 i3-4005U/8GB/1TB/DVD/Win10 GF920

Matowa matryca nie odbija otoczenia mniej męczy oczy, lekka praktyczna obudowa lepiej wykonany jak Lenovo, wygodna klawiatura, świetne tempratury jak przystało na Asusa, długie czasy pracy na akumulatorze do 5h na wifi. Dobra wydajnośc w niskiej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mocniejszym procesorem:

Acer E5-573 i3-5005U/8GB/240/Win10

5-tej generacji broadwell'a i z szybkim dyskiem SSD w zestawie. Najnowszy system win 10. Grafiki dedykowanej do pracy codziennej nie potrzebujesz.

Tutaj porównanie procesorów:

http://www.game-debate.com/cpu/index.php?pid=2305&pid2=1927&compare=core-i3-5005u-2-0ghz-vs-core-i3-4005u-1-7ghz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alternatywą moze byc jeszcze

Dell Vostro 3558 i3-4005U/4GB/500/DVD-RW/Win8X

Matowa matryca nie odbija otoczenia mniej męczy w pracy biurowej najlepsza, laptop jest cichy i chłodny, dobra czasy pracy na akumulatorze ponad 6h na wifi, urządzenia wejścia są przyzwoite, niezłe wykonanie biznesowe. 3 letnia gwarancjia biznesowa Dell "Serwis u klienta następnego dnia roboczego to najszybsza i najlepsza forma serwisowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, chyba że z synem w jakiś symulator mechanika :D, najbardziej zależy mi na tym żeby przeglądanie stron, praca na dokumentach google działało bez problemu, też youtube.

W tym asusie - Dysk 1000 GB SATA 5400 obr. - nie będzie to za wolne?? Podobno ssd szybciej działa, w lapku który mam teraz to wczytywanie folderów, plików itp. działa jak żółw.

Jeszcze taki znalazłam http://www.x-kom.pl/p/279838-notebook-laptop-156-lenovo-b50-80-i3-5020u-16gb-240-dvd-rw-win10-r5-m330.html co o nim sądzicie? Wolałabym tym sklepie kupić, bo już kilka sprzętów mam tam kupionych i są ok.

Della nie chcę i trochę mała pamięć. Ten asus jest nawet ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenovo sa słabo wykonane.

Pamięc możesz zawsze rozbudowac to nie problem.

 

Zakupująć internetowo jak cos masz 14 dni zwrotu więc nie ma co sie martwic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mąż ma lenovo, jeśli chodzi o wykonanie no to rzeczywiście może nie jakiś cud, ale mój raczej nie będzie nigdzie transportowany, użytek głównie domowy. Laptop chcę kupić koniecznie stacjonarnie. Co do rozbudowywania pamięci, to w najbliższym czasie nie chcę w lapka więcej inwestować więc chcę możliwie najlepsze parametry jak na tą kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ale akurat Lenovo w tych cenach nie ma dobrze wykonanych laptopow, pozatym serwis tez średnio.

Ale to musi byc Twoja decyzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym asusie - Dysk 1000 GB SATA 5400 obr. - nie będzie to za wolne?? Podobno ssd szybciej działa, w lapku który mam teraz to wczytywanie folderów, plików itp. działa jak żółw.

 

Przy takim zastosowaniu to dysk SSD jest obowiazkowy do tego mile widziana matowa matryca i system Windows 8.1 a nie testowa na razie 10.

Tak samo wystarczy grafika zintegrowana bo dedyk tylko podnosi cenę i czerpie akumulator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie testowa na razie 10? Co to za bzdury.

 

Jeśli nie masz zamiaru grać w żadne rozbudowane gry na nim, to wg mnie najlepszą opcję do Twoich zastosowań podałem już w moim wcześniejszym poście, więc nic więcej nie dodam. Pozdrawiam i udanego zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie testowa na razie 10? Co to za bzdury.

 

Windows 10 na dzisiaj to nie jest normalny system taka beta, późna beta a nie Windows do zabawy bo o pracy na nim nawet nie wspominam.

Poczytaj dział Windows na tym forum sam zobaczysz jakie sprawia problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem dłużej od Ciebie na forum. Mam więcej napisanych postów, myślę że Twoje zalecenia w stosunku do mnie nie mają podstaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem dłużej od Ciebie na forum. Mam więcej napisanych postów, myślę że Twoje zalecenia w stosunku do mnie nie mają podstaw.

 

Ale jesteś naganiaczem z XKom i za prowizję napiszesz wiele, nawet naciągając fakty.

Ludzie którzy zarabiają na reflinkach nie mają wielkiej wiarygodności.

Na dzisiaj Windows 8.1 jest zdecydowanie lepszy od 10 sam wolę W7 ale już trudno go kupić a laptopem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie muszę mieć wiarygodności w Twoich oczach, nie zależy mi na tym. Każdy ma swoją opinię ale za wszelką cenę nie musisz narzucać jej innym. Nie od zawsze robię tutaj to co robię w tym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za wszelkie porady, został zakupiony lenovo z win 10 http://www.x-kom.pl/p/279838-notebook-laptop-156-lenovo-b50-80-i3-5020u-16gb-240-dvd-rw-win10-r5-m330.html , jakość wykonania ujdzie, jak na razie wszystko śmiga nawet filmy w 4k, oby z serwisu nie trzeba było korzystać :D choć przy moim użytkowaniu powinno być ok, wczoraj też odpaliliśmy farm mechanic symulator 2015 i też działa bez zawieszania. Temat można zamknąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...