Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mateuszplex

Niepowodzenie konfigurowania aktualizacji systemu windows 7 Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po formacie jaki miałem kilka dni temu mam duże problemy z Windows Update to znaczy kilka aktualizacji sie pobrało ale nadal nie wszystkie kiedy wyłączam komputer mam komunikat ze system windows pobiera aktualizacje 1 z 220 i tak pobierze wszystkie a potem wyłączy sie i włączy i pisze " trwa konfigurowanie systemu windows nie wyłączaj komputera " i po chwili ze wystąpił błąd trwa anulowanie zmian i nie wiem jak to rozwiązać prosze o pomoc

 

Dostrzegłem jeszcze jeden problem a mianowicie kiedy podłączałem klawiaturę pod inne usb usłyszałem ze coś lekko jak by " bzyka " w zasilaczu tak jak by tam komar latał zasilacz FSP FORTRON RIDER S 650W czy to może być jakieś zwarcie czy może zakurzony wentylator troche już nie czyściłem komputera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie metody.

 

Pierwsza :

1) Wyłącz usługę windows update z poziomu konsoli ("cmd" z uprawnieniami administratora).

2) Usuń folder C:\Windows\SoftwareDistribution

3) Uruchom ponownie usługę Windows Update i spróbuj zaktualizować jeszcze raz (uwaga, konieczne bedzie ponowne wyszukiwanie aktualizacji)

 

Druga :

Użyj darmowego programu "WSUS", do instalacji aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie metody.

 

Pierwsza :

1) Wyłącz usługę windows update z poziomu konsoli ("cmd" z uprawnieniami administratora).

2) Usuń folder C:\Windows\SoftwareDistribution

3) Uruchom ponownie usługę Windows Update i spróbuj zaktualizować jeszcze raz (uwaga, konieczne bedzie ponowne wyszukiwanie aktualizacji)

 

Druga :

Użyj darmowego programu "WSUS", do instalacji aktualizacji.

Co pisać w cmd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co pisać w cmd ?

 

Wejdź w usługi (services.msc), windows update, właściwości > wyłączona. I tak jest bezużyteczna i nie warto się bawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co pisać w cmd ?

"net stop wuauserv", a aby ponownie uruchomić "net start wuauserv".

Pamiętaj o uruchomieniu w trybie admina, albo zobaczysz error i komunikat o braku dostępu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanko.

Czy jest możliwość sprowadzenia komendy: "net stop wuauserv" do poziomu skrótu.

Chciałbym zamiast za każdym razem uruchamiać wiersz poleceń i wpisywać treść komendy, po prostu kliknąć sobie na skrót, który wykona to polecenie.

Czy tak się da?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...