Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kubasruba

wydruk tylko 1 strony pomimo zaznaczenia kilku kopii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam problem z drukarką HP 1300 pod windowsem 10 32 bit .Mianowicie po zaznaczeniu druku kilku kopi np 5 sztuk jednej strony dokumentu czy to w word, pdf czy notatniku, drukuje tylko i wyłącznie jedną kartkę.

 

Próbowałem w opcjach drukarki zaznaczyć druk bezpośredni lub opcję włącz zaawansowane funkcję drukowania i nie pomaga, caly czas tylko jedna strona.

 

Sterownik do drukarki wgrał się automatycznie , uniwersalny PLC 5.

 

Może ktoś zna rozwiązanie problemu lub posiada działający sterownik, przypuszczam że może to być sterownik np pod win 7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak pewnie do straszych modeli drukarek uni sterowniki się wgrywają i dlatego tak się dzieje, nie wiem czy znajdziesz rozwiązanie, spotykam się u klientów ze starszym sprzętem często z takimi problemami i w większości nie da się poprawić części rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś udało się rozwiązać podobny problem??

 

Problem udało się rozwiązać.

 

Pierwsza opcja do odznaczenia to:

 

 

Właściwości drukarki-->zakładka zaawansowane --> odznaczyć opcję "włącz zaawnasowane funkcję drukowania"

 

 

 

Drugim krokiem jest wyłączenie "funkcja mopiera":

 

Właściwości drukarki-->zakładką urządzenia zaawansowane--> funkcja mopierra należy ją wyłaczyć.

 

 

Po tych obydwu czynnościach drukuje kopie prawidłowo z dowolnego programu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...