Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Smoq1994

Odzyskiwanie Danych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam problem mysle ze prosty do rozwiazania a mianowicie chcialbym odzyskac ze starego dysku twardego (dysk w pelni sprawny) plik majacy okolo 30MB dosc wazny ;) podlaczylem pod naped optyczny stary dysk lecz nie widze plikow z partycji D na ta chwile na nowym dysku mam windows 10 a na starym 7 wiec domyslam sie ze to jest powodem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie po prostu nie jest przypisana litera do partycji. Wejdź w zarządzanie dyskami (diskmgmt.msc) i zobacz czy tam dysk jest widoczny. Jak tak - przypisz odpowiedniej partycji literę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie po prostu nie jest przypisana litera do partycji. Wejdź w zarządzanie dyskami (diskmgmt.msc) i zobacz czy tam dysk jest widoczny. Jak tak - przypisz odpowiedniej partycji literę.

czy mozliwe jest ze nie widze wszystkich plikow z dysku ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, jeżeli są ukryte. Albo szukasz ich nie tam gdzie powinieneś. Albo ktoś usunął :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...albo dysk nie jest tak sprawny, jak twierdzisz...Jak go widzi DMDE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdy podlacze go pod naped optyczny czyta wszystkie partycje jakie byly widac ile pamieci zajete i ile jest wolnego na partycji e widac stare programy mozilla i amd catalyst a na d pusto choc pamiec jest zajeta

wpisujac komende ktora polecil mi MitycznyJeż czyli diskmgmt.msc wyswietla mi dysk 1 czyli ten moj 2tera i dysk 0 czyli ten 500gb ktory jest podzielony na partycje przy obu dyskach jest napis zdrowy i online wiec raczej to nie wada samego dysku

przy pc siedze tylko ja a nie przypominam sobie bym robil format dysku a nawet jesli to nie zostaly by chyba programy typu mozilla i sterwoniki do karty graficznej tym bardziej ze wyswietla zajeta pamiec na d ;(

znajomy powiedzial ze jesli wykasowalem te pliki to moge je odzyskac programami ale ze on tez sie za bardzo nie zna w tym teamacie to jesli jest to mozliwe prosze o rozwiniecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DMDE wejdź w partycje i zobacz czy są pliki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...