Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

nowy_user33

Podłączenie przednich wentylatorów w obudowie Corsair Carbide Series 400R

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Posdiadam obudowę: Corsair Carbide Series 400R Mid Tower jednak nie jestem w stanie uruchomić dwóch przednich wentylatorów.

 

Z obydwu wychodzą kable, które są połaczone, dołaczony do nich jest tez kabel, który prowadzi do górnej czesci obudowy, chyba jest tam wyłacznik -> Wszystko to wychodzi na wyprowadzoną wtyczke, któa przedstawiam na obrazku.

 

W komplecie widziałem kilka przejsciowek, jedna pasuje do tej wtyczki. Niewiem gdzie to podłaczyć :/

 

post-558164-146417912696_thumb.jpg

post-558164-146417925757_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słaby ten sklep :E wtyczkę z pierwszej fotki podłącz pod taką samą wychodzącą z zasilacza - przycisk na obudowie, do którego są podpięte, to włącznik/wyłącznik samego podświetlenia wentylatorów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słaby ten sklep :E wtyczkę z pierwszej fotki podłącz pod taką samą wychodzącą z zasilacza - przycisk na obudowie, do którego są podpięte, to włącznik/wyłącznik samego podświetlenia wentylatorów

 

 

Stary, przecież bym to zrobił, z zasilacza wychodzą gniazdka, żeńskie, takie samo gniazdko wychodzi od tych wentylatorów :/ nie da sie ich wtyknac ze sobą.

 

Ta przejsciówka pasuje, ma takie małe złącze na koncu jak by do wentylatora, ale po podłaczeniu na płycie w miejsce wentylatora nic sie nie dzieje, nie uruchamiają się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tą przejściówkę zostaw, bo to przejściówka z molex na floppy (mini molex)...a wtyczka z pierwszej fotki jest dwustronna (męsko-żeńska)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam fotke.

 

Wtyczka wyżej od wentylatorów, niżej z zasilacza. Nie ma bata, żeby to ze sobą złączyć.

 

Może to ta mała molex na floppy? gdzies ja wkomponowac? :)

post-558164-146418878874_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartosz już pisał; wtyczka od wentyli jest dwustronna. Tłumacząc po chłopsku: nasadzasz ją na tą od zasilacza.

Foto z mojej, takiej samej budy. I działa od lat.

img_20160525_173312htudq.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartosz już pisał; wtyczka od wentyli jest dwustronna. Tłumacząc po chłopsku: nasadzasz ją na tą od zasilacza.

Foto z mojej, takiej samej budy. I działa od lat.

 

Dziękuje Panowie niesamowicie, trzy miesiace walczyłem z tym tematem, a okaząło sie, ze ta wtyczka z drugiej strony miała drugie wejście, nigdy bym na to nie wpadł :)

 

Dziekuje jeszcze raz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...