Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

czarny1910

Który sklep?

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że morele zbierają ostatnio dość słabe noty, chciałem zapytać, jaki sklep polecacie do zakupu większej ilości sprzętu (za ok 10-15k).

Ja osobiście robiłem zawsze zakupy w x-kom i komputroniku i nie mogę narzekać, ale na szczęście mam małe doświadczenia z reklamacjami.

Dużo osób poleca esc.pl i proline, ale tam zupełnie się nie orientuję. Cena nie gra większej roli ( w sensie te parę stówek, wolę mieć spokojną głowę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bliski znajomy z pracy poleca serwis x-kom ;) Szczególnie jak masz możliwość osobiście podejść. Osobiście tylko robiłem u nich zakupy, też nie musiałem nic reklamować, ale ten fakt też oceniam bardzo wysoko. Dla przykładu: zamówienie w poniedziałek, części miały być na środę, we wtorek telefon czy chce aby komputer był złożony - jeśli tak to zapraszają w sobotę, jeśli części to zapraszają już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja z xkom też mam bardzo dobre doświadczenia, a zostawiłem tam sporo ponad 20k w sprzęcie, ale fakt, że nic jeszcze nie reklamowałem, a to zawsze tu jest najwięcej problemów ;) Jak teraz wygląda komputronik? Bo poprzedniego pc-ta składałem u nich i miałem 2 reklamacje - bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też nie musiałem nic reklamować

Jak nie musisz reklamować to każdy sklep, który dostarczył ci sprzęt, będzie dobry. Schody zaczynają się zawsze jak ty dla sklepu jesteś problemem. Wtedy te wszystkie polecane sklepy już nie są takie idealne i wtedy pojawia się wysyp różnych przygód z danym sklepem. O ile z xkomem nigdy nie miałem problemów i rzeczywiście można go polecić, to zawsze trzeba brać poprawkę, na to, że oni mają system prowizji u tych co polecają ich sprzęt. Dlatego ciężko tutaj o obiektywizm jak ktoś za polecenie tego sklepu dostaje kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie musisz reklamować to każdy sklep, który dostarczył ci sprzęt, będzie dobry. Schody zaczynają się zawsze jak ty dla sklepu jesteś problemem. Wtedy te wszystkie polecane sklepy już nie są takie idealne i wtedy pojawia się wysyp różnych przygód z danym sklepem. O ile z xkomem nigdy nie miałem problemów i rzeczywiście można go polecić, to zawsze trzeba brać poprawkę, na to, że oni mają system prowizji u tych co polecają ich sprzęt. Dlatego ciężko tutaj o obiektywizm jak ktoś za polecenie tego sklepu dostaje kasę.

Nie zawsze, bo niektórzy nie dotrzymują terminu realizacji bądź mają wirtualny towar (moje doznania m.in. z agito)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bądź mają wirtualny towar

X-kom też ma wirtualny towar, większość sklepów internetowych działa na tej zasadzie, że nie mają tysiąca laptopów w magazynach. Zamawiałem u nich laptopa, a oni mi napisali, że to nowy model i będzie dopiero u nich za 2 tyg, czyli towar wirtualny. A niedotrzymywanie terminów to może być też wina kuriera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się, ale akurat xkom w moich przypadkach działał błyskawicznie (powiedzmy do 2h od złożenia zamówienia telefon i wyjaśnienie sprawy, ew. zwrot kasy).

W agito dzwoniłem kilka razy, kilka wiadomości i po 13dniach dostałem towar :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...