Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

velocityx

Custom Covery

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie

 

Chciałbym wykonać do swojej budy kilka coverów. Buda to Phanteks Evolv ATX Temperowane szkło.  Z uwagi że buda ma przezroczyste oba panele boczne, pojawił się problem przy kontroli tego co ma być widać a co ma nie być widoczne. Chciałbym zabrać się za wykonanie dwóch paneli, jeden do zakrycia mobo traya od tyłu, tak by część kabli schować i eksponować tylko te "główne" kabelki. Myślałem też o jakimś małym grawerowaniu napisów. I drugim coverze który od środka by zrobił to samo co cover z tyłu mobo traya.

 

Dla przykładu zdjęcie z dzisiaj poniżej. Jak zobaczyłem ten koncert perforacyjny to od razu pomyślałem o coverach z Cold Zero ale widze że nic do Evolva nie mają.

 

Więc chce zapytać i prosić o wskazówkę, z jakiego materiału cold zero wykonuje swoje covery? ich matowość bardzo mi pasuje ale 3mm Matt Plexy za dużo mi nie mówi bo na allegro w odpowiednim dziale nic podobnego na zdjęciach nie widziałem, Castorama też nie dała rady chyba że słabo się rozglądałem. Czy da się to w ogóle zrobić po domowemu i dociąć jakąs piłka/nożykiem bo nawiercic dziury wiertarką domyślam się problemem nie będzie. Jak do tego podejść? Tylko laser i projekt w CAD?

 

l7e9ePR.jpg

 

 

Element który trzeba zakryć dokładniej widać tu:

kInWFAv.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...