Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mekanyk

3 routery (router + 2 AP) za 600-800zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam internet drogą światłowodową 100Mb (ewentualna zmiana na 150mb), niestety stare routery nie dają rady z WiFi.

 

Potrzebuję jednego routera, który będzie znajdował się na parterze(70m2) i rozdzielał łącze na 5:

-3x PC

-Access Point na piętrze(70m2) z którego będzie podłączony TV (reszta WiFi)

-AP na parterze - 3xPC (reszta WiFi)

 

Na parterze muszą być dwa urządzenia ponieważ nie chcę ciągnąć 3 kabli prze pół domu. Zależy mi na bardzo dobrym WiFi z którego będzie korzystało 9 urządzeń (3x laptop, 6x smartphone)

 

Nie chcę tracić nic na łączu, ale z tym już obecne TP-Linki sobie radzą. Niestety trzeba je co jakiś czas resetować, do tego WiFi jest fatalne, 5mb na drugim rogu domu, a jako że chciałbym czasem pograć on line bez podłączania kabla do lapka, to dobrze by było jakby to Wifi przebiło się przez 2 ściany z mocą min 80mb, a najlepiej pełne 100mb

 

Wiele już czytałem na rozmaitych forach, jednak nie mogę niczego konkretnego wybrać, wiadomo, każdy poleca co innego.

 

Tak więc potrzebuję albo 3 takich samych urządzeń do ok 270zł każde, lub jednego mocniejszego i dwóch słabszych o łącznej cenie nieprzekraczającej 800zł.

 

Czekam na propozycje i z góry dziękuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może chociaż ocenicie mój wybór?

 

Linksys EA6700 jako główny router

2x ASUS RT-AC56U jako access pointy

 

Co państwo na to? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz porzadnie i bez problemu to 3x unifi ac lite po sztuce na pietro i jakis router

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...