Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ezio2322

Problem z kartą graficzną w laptopie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, problem jest dla mnie bardzo dziwny. Otóż kiedy odpalam fifę 16 wyskakuje "sterownik ekranu kernel przestał odpowiadać ale odzyskał sprawność" i mój komputer już karty graficznej nie widzi a gra się wyłącza. Pierwsze co zrobiłem to usunąłem i zainstalowałem na nowo sterowniki grafy. Nie podziałało. Teraz jest po reinstalacji fify i nadal to samo. Problem ten występuje tylko z fifą, bo takie gta v, warframe, skyrim działają bez problemów. Nie mam pojęcia co robić. Problem pojawia się od około dwóch dni.

 

 

Specyfikacja:

Procesor: Intel Core i5-4200M @ 2.50GHz

Ram: 8gb

Grafika: NVIDIA GeForce GT 740M

 

Mam jeszcze teorię że potrzebna jest aktualizacja sterowników od karty zintegrowanej.

 

Proszę o pomoc bo już nie mam pojęcia co robić...

 

Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź przez uruchomienie skrótu prawym przyciskiem myszy, czy masz do wyboru akcelerator graficzny, i weź Nvidię, jak nie to ustaw ręcznie w panelu Nvidia żeby od razu 740M było używane dla FIFY.

Sterowniki od grafy może być warto zaktualizować dla obu kart.

 

W grę też może wchodzić zabawa z poszczególnymi wersjami sterowników Nvidia. Może ktoś miał na tej grafice podobny problem na Fifie. Poczytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, zroibłem tak jak pisałeś mimo że była już przypisana to zrobiłem to jeszcze raz i myślałem że podziałało ale pojawił się znowu ten sam błąd tylko później. Nie umiem znaleźć sterów żeby zainstalować starszą aktualizację karty graficznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co? FIFA działa? Jakby przestała używać integry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...