Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lakowa

Potrzebuję pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zasilacz mi zaczął smierdziec i wylaczylem szybko pc i rozebralem zweglone bylo w jednym miejscu wiec, potrzebuje nowej zasilki obojetnie czy modularny czy nie wazne zeby byl dobry i mial zabezpieczenia i chociaz jakis certyfikat.

Czekam na odp moc zasilki to 500w moze byc wiecej ale nie wiecej jak 600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj dokładnie podzespoły, które ma ciągnąc ten zasilacz. Tanio Vero L1 600W, ewentualnie dopłata do Corsair CX550M, chociaż obstawiam, że wystarczy trochę tańszy CX450M - dlatego pytam o podzespoły. Ewentualnie trochę drożej Supremo L2 550W.

 

BTW: Jeśli możesz podaj markę i model zasilacza, który wyzionął ducha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ducha wyzianal modecom 500

Generalnie chyba starczy 400w bo r9 270x 170w plus i5 3340 to pradu nie żre duzo.ale zeby byl jakis zapas bo moze i oc karty zrobie i tez mniej sie grzeje jak jest zapas (chyba)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modecom Feel? Dobrze, że nie zabrał ze sobą reszty podzespołów - generalnie zasilacz bomb - nigdy nie wiadomo kiedy wybuchnie.

 

Nawet po OC 450W zasilacz spokojnie wystarczy - karta tak jak piszesz łyknie te 170W, procek i reszta jakieś 100W - po OC może 300W przekroczysz licząc pobór całego zestawu w najbardziej skrajnej sytuacji. Jak chcesz wydać mniej to bierz CX450M, drożej CX550M lub Supremo L2 550W :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modecom Feel? Dobrze, że nie zabrał ze sobą reszty podzespołów - generalnie zasilacz bomb - nigdy nie wiadomo kiedy wybuchnie.

 

Nawet po OC 450W zasilacz spokojnie wystarczy - karta tak jak piszesz łyknie te 170W, procek i reszta jakieś 100W - po OC może 300W przekroczysz licząc pobór całego zestawu w najbardziej skrajnej sytuacji. Jak chcesz wydać mniej to bierz CX450M, drożej CX550M lub Supremo L2 550W :).

Nom do byl cud ze w pore go włączyłem ale jak go rozebralem to byl jakis pseldo bezpiecznik ale czy by zadzialal to nie wiem.

Ale dzieki za podanie ty zasiłek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś chociaż na INNYM, MARKOWYM zasilaczu czy komputer się włącza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś chociaż na INNYM, MARKOWYM zasilaczu czy komputer się włącza?

Hmmm czy sprawdzilem? Ciekawe skad bym mial wziasc markowy zasilacz skoro zadnego nie mam. Tamten dzialal do konca ale wydzielal z siebie zapach spalenizny i natychmiastowo wylaczylem pc zaby uniknac konsekwencji. Wogle nw czy to zwoazane z tym zasilaczemale od pewnego czasu w grze cs go co jakis czas mlbyla scina taka 1sek i czy to mogly bycc spaski napiecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jakiś budżet by się przydał.  Sugerujesz, że nie chcesz raczej wymieniać  RAM i tutaj jest problem. Zostając na DDR4 zostajesz na starych płytach, znowu zmieniając na DDR5 wzrastają koszty zakupu. Może zanim cokolwiek zmienisz, podaj całkowity budżet na płytę, procesor, pamięć i grafikę, bo zaraz się okaże, że wystarczy na coś lepszego
    • Jak nie dostrzegasz to nie ma. Zupełnie nie rozumiem tego podejścia, naoogląda się człowiek właśnie gównoburzy na forach i potem się zastanawia, jest, nie ma, jest nie ma. A finalnie odpala i się zastanawia, kurczę, czy ze mną jest coś nie tak. Nie widzę żadnych artefaktów... A no to, może sobie powiększę czcionkę 10x to na pewno będzie widać. No i powiększa, bingo, jest, i już tego nie odzobaczysz, dramat, zakładanie wątków na forach, wyklinanie producenta i kto tam się jeszcze nawinie. Też obawiałem się czcionek w DWF, zanim kupiłem, no bo przecież na tym się nie da w ogóle dokumentu Worda otworzyć, bo człowiek od razu się porzyga. No co, i gucio. Układ pikseli jest jaki i jest, ale jak ktoś mi powie, że widzi jakiś fringing to przy normalnym skalowaniu w windowsie, to po prostu mu nie uwierzę. Też cudowałem z jakimiś wspomagaczami wyświetlania ale po reinstalacji systemu zapomniałem o nich i wcale za nimi nie tęsknię.
    • Może nie tyle co sołtys co od 20 lat pracował w UG na przeróżnych stanowiskach a nawet był kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego. Z tym włodarzem to mi się pomyliło z innym człowiekiem. Wiesz, ja nie z tamtych stron to mi się czasem merdają osoby w głowie co i gdzie kto był  
    • Latem 25-30 to normalka u mnie. Zresztą miło było popatrzeć na te cyferki z RivaTuner, które w Skyrim z ENB pokazywały 45-55 stopni i 80W.
    • https://www.rp.pl/konflikty-zbrojne/art40191731-ukrainska-ustawa-o-mobilizacji-wchodzi-w-zycie-caly-narod-ma-bronic-ojczyzny Ale faszyzm i dyskryminacja , gdybym był przedstawicielem rządu w Polsce to ogłosił bym  że przyjmę każdego Ukraińca który chce mieszkać w Polsce i pracować na jej rzecz , powinniśmy ratować tych ludzi , Żeleński zachowuje się jak Putin i chce wysłać biednych Ukraińców do maszynki mielenia mięsa  Oczywiście wszystkich którzy chcą przyjechać na zasiłek albo przestępców spakować do pociągu i powrót na Ukrainę na front Ukraińska ustawa o mobilizacji wchodzi w życie. Cały naród ma bronić ojczyzny To ukraińskie kobiety nie należą do narodu ?
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...