Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

daquillani

Problem po aktualizacji biosu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam sprzęt taki jak w sygnaturce profilu pod tym postem. Dzisiaj zaktualizowałem BIOS swojej płyty głównej do wersji UEFI. Wszystko poszło chyba ok, bo był komunikat informujący o sukcesie oraz komputer się uruchamia poprawnie. Nie w tym problem. Mam Windows 10 zaktualizowany z 8.1. Problem pojawia się po uruchomieniu systemu. Otóż to nie reagują żadne urządzenia takie jak myszka czy klawiatura pod USB. Świeca one bo i myszka się podświetla i klawiatura również lecz nie reagują. Pożyczyłem zatem myszkę od brata, podłączyłem i działa. Normalnie zaczęła działać po podłączeniu od razu. Natomiast moja stara mysz nadal nic. Dodam, że w UEFI myszka i klawiatura działa ok. Mi to wygląda na problem ze sterownikami, ale nie wiem jak sobie z nim poradzić. Mam na dysku ważne pliki, które chciałbym zachowac, ale nie dostanę się do systemu bo mam na hasło. Dodam jeszcze, że świeca wszystkie diody na płycie głównej cały czas gdy komputer uruchomiony.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...