Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

coone

Potrzebuje prowadnic do z3 plus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Potrzebuje prowadnic / sanek / szyn kto tam jak to nazywa :) do zalman z3 plus do dysku hdd lewy i prawy moze ktos moglby odsprzedac jezeli posiada ? Ewentualnie gdzie moglbym kupic ? Z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz do zalmanowskiej obsługi klienta, że nie było w zestawie wszystkich prowadnic/lub były uszkodzone - może za friko wyślą nowe (najwyżej poproszą o skan dowodu zakupu samej budy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym problem ze kupilem obudowe od pewnego oszukanca uzywana z olxa i nie bylo zadnych prowadnic do niej i mam problem z przymocowaniem hdd. Nie dziala jeden wiatrak u góry , brak jednej nóżki i to chyba na tyle ... no ale z tym sobie poradze tylko prowadnic pod jeden hdd potrzebuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo wszystko próbuj do nich napisać - bo samych prowadnic w detalu nie dostaniesz - ew. kup redukcję z 5.25 na 3.5 cala i wsadź hdd zamiast napędu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zestawie bylo kilka tych prowadnic a sporo osob posiada ta obudowe wiec poczekam moze ktos na forum sie odezwie. Dzieki za pomoc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chociaż zmień nazwę tematu - bo te prowadnice to i w z1/5/9/11 i 12 są ;)

 

ps. jeszcze r1 ma takie same

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, chodzi Ci o te plastikowe boczki doczepiane do HDD, żeby go wsunąć? Mam tą budę i mogę dosłać Ci je listem, tylko zabulisz za wysyłke i piątaka na piwo :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu bedzie nawet i na trzy piwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie masz jeszcze 2 par? :) Stoję przed tym samym problemem i gdzieś mi wyparowały - swoją drogą próbowałem innych sanek i tragedia. Włożyłem tylko jedną.

 

Nie ma problemu bedzie nawet i na trzy piwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...