Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MixsteeR

Małe porządki DOBRE CENY ! Polecam zobaczyć ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Na sprzedaż kilka rzeczy :) Sprzedaje ponieważ u mnie tylko stoją a komuś mogą się przydać.

 

 


  1.  
  2. Klawatura Logitech Y-TS39 Cena : 45 zł - Sprawna
  3. Karaoke SilverCrest Cena : 65 zł - Zestaw zawiera 2 mikrofony, jednostka centralna, zasilacz, 2 adaptery SCART, instrukcja obsługi, kabel [wideo lub audio ], pudełko
  4. Słuchawki Gamecom 380 Cena : 35 zł - Sprawne
  5. Pilot RC RTX-1 Cena : 35 zł - Sprawny, bez baterii
  6. Pilot SD-T3DP Cena : 50 zl - Sprawny, bez baterii
  7. Głośnik przenośny PayPal Cena : 35 zł - Sprawny niestety nie znam modelu ale gra dosyć dobrze
  8. Kierownica Cult Cena : 60 zł - Nie pamiętam modelu zgubiłem wszystkie papiery z zakupu części .
  9. Widelec Cena : 70 zł - MEGA MOCNY w rowerze 2 miechy.
  10. Korby Dartmoor Cena : 130zł - Założone do BMX na 2 miesiące po czym mi się znudziło :D Jak nowe nie są obite nic . Model pamiętam:D Dartmoor Chukka Pro
  11. Samochód RC KYOSHORACING TEAM Cena : 120 zł - Sprawny , auto dla młodych jak i dla dużych dzieci :D Spokojnie śmigałem nim po trawie ziemi paisku itp. potrafi latać . Sam samochód nie posiadam pilota i akumulatora , pilot dałem koledze a akumulator gdzieś się zapodział
  12. Odtwarzacz KORR-2218 Cena : 20 zł - Sprawny , nie posiadam pilota ani okablowania
  13. Odtwarzacz Samsung DVD-P365 Cena : 50 zł - Sprawny, również nie posiadam pilota ani okablowania
  14. Odtwarzacz Sumevision N820 Cena : 15 zl - Sprawny, brak pilota i okablowania

 

KONTAKT PW!

 

2VD5k3H.jpg

s1IEYc2.jpg?2

rmZdRl9.jpg?1

30SeuTc.jpg?1

t7ngCEs.jpg

2jsbSAt.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...