Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

habahaba

Allegro ceny 980Ti

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może mi wyjaśnić czemu teraz 980Ti jest wyceniane w granicach 2400-2500 zł (na allegro)? jeszcze 2-3 tygodnie temu były po 2k..., sam sprzedałem swoją za 2050 zł... Czyżby Ci bardziej rozsądni już sprzedali swoje 980Ti, a to co teraz stoi na allegro to aukcje jakiś naiwniaków którzy liczą że ktoś da teraz więcej jak 2000 zł za tą kartę? niedługo premiera 1070, który będzie wydajniejszy, mniej prądożerny, będzie miał nowszą architekturę i w cenie około 2000 zł będzie można mieć fabrycznie nowy sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu pogoniłem MSI GTX 980 Ti za 2200 zł (allegro, aukcja trwała może ze 2 godziny), także z tymi naiwniakami to raczej nie jest tak do końca. Zgadzam się, że to ostatni dzwonek na sprzedaż używek w tej cenie, po premierze GTX 1070 z cenami może być różnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to widział raczej tak, że Gazele Biznesu posprzedawały 980Ti po 2000 oraz 970-tki po tysiąc, a teraz będą kupować.... właściwie nie wiem co. Może to taka sama grupa jak ci rezerwujący sobie miejsca w kolejkach po nowej ajfony co roku. :)

 

Ja np. stałem się posiadaczem dodatkowej 970-tki za 990 zł. Oczywiście bardzo szanuję Sprzedającego. Na pewno będę się przesiadał na Pascala jak już wyjdą jego ewentualne niedoróbki no i ustabilizują się ceny. Nie odczuwam jednak potrzeby pozostawania przez kilka tygodni bez karty graficznej albo kupowania Pascala natychmiast.

 

A 980Ti bez problemu powinno dać się kupić poniżej 2k, pod warunkiem że będzie bez polskiej gwary albo jakaś lekko trefna. Pełnowartościowe wersje jak zostaną wycenione to będzie wiadomo dopiero ze 2 tygodnie po osiągnięciu normalnej dostępności 10x0-tek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja sprzedałem za 2050 referenta i nie żałuję, sprzedałem nie dlatego że planuję przesiadkę na pascala, ale dlatego że bałem się że ta karta za miesiąc będzie warta 1700-1800 zł, a tak bedzie jeśli gtx 1070 wyceniony zostanie na około 2000 zł, teraz kupują chyba Ci którzy nie wiedzą że niedługo premiera 1070... wiec za ten miesiąc kupię albo 1070 gtx albo z powrotem pójdę w 980Ti z tym że licze że kupie ją mocno poniżej 2000 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Referenta to jeszcze rozumiem, ale ludzie sprzedawali w okolicy 2000 porządne wersje niereferencyjne. Raz się nawet prawie załapałem za 1950, ale niestety. :)

 

Wg mnie Pascale będą taniały szybciej niż Maxwelle w najbliższych miesiącach, no ale to wszystko wróżby, jak będzie faktycznie nie wiemy.

 

Ogólnie uważam, że Pascale to początek kopa związanego z upowszechnieniem VR. Tak że mocno chyba to przyspieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...