Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lyll

Automatyczny podział tekstu w Wordzie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie, podczas poprawiania przypisów do pracy magisterskiej zmienił mi się automatyczny podział stron i podzielił tekst na jeden wers na każdej stronie (co widać na załączonych screenach). Czy da się to jakoś poprawić? Używam Worda 2007

 

38ad878da725bf00med.jpg

 

1e4a7b21f4d37b8amed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się zrobiło na więcej niż tych kliku stronach? Bo jak nie, to można by to ręcznie ogarnąć i zrobić samemu odpowiednie podziały, albo metodą prób i błędów jakoś. Wciśnij guzik pokazywania znaczników formatowania, i wyskoczy co tam jest namodzone. (guzik pierwszy rząd na lewo od wstążki szablonów formatowania tekstu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyłam pokazywanie znaczników formatowania i nie widzę, zeby były jakieś dodatkowe znaczniki, które wprowadzają taki podział tekstu. Podział zrobił się na kilku stronach z rzędu, potem jest parę dobrze i kilka znowu podzielonych. Tak wygląda strona po włączeniu znaczników

 

59787f2861a261c2.jpg

 

34ef46b3dcdeb4a2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem tak wprawny w tych sprawach żeby ocenić czy choćby usunięcie któregoś z tych dwóch znaczników entera by coś nie dało. Zobacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ustawienia marginesów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...