Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Erwtokritos

Pytanie o Powerbank

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ostatnio poszukuje powerbanka który będzie wstanie naładować parę razy mój telefon Lumia 635 mój telefon posiada baterie Li-Ion 1830 mAh. Chciałbym żeby cena takiego power banka z wysyłką nie przekroczyła 100zł i ostatnio na celowniku mam Xiaomi Powerbank 10000mah lecz z tego co wiem jest też dużo podróbek tego produktu i teraz mam pytanie są 2 wersje tego powerbanka i czym różni sie ta tańsza od tej drożej a możę ten tańszy to podróbka ?

http://xiaomi.com.pl/produkt/power-bank-10000mah-xiaomi/ Ten tańszy za 69zł

https://sklepxiaomi.pl/produkt/akcesoria/powerbanki/mi-power-bank-10000-mah/ Ten droższy 99zł

A może znacie jakieś tańsze power banki o tej samej mocy chciałbym wydać jak najmniej.

Pozdrawiam i dzięki z góry za pomoc.

(mogłem dać zły dział ale myślę ze jest ok)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos czym sie róznią te 2 wersje ?!!! Muszę dzisiaj zamówić zeby doszło na 7 czerwca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurka wodna powie ktoś czym się róznią owe wersje bo dzisiaj chce zamówić bo będzie mi on potrzebny na 7 i che sie wyrobić w czasie oczekiwania na przesyłke !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurka wodna powie ktoś czym się róznią owe wersje bo dzisiaj chce zamówić bo będzie mi on potrzebny na 7 i che sie wyrobić w czasie oczekiwania na przesyłke !!!

 

ten pierwszy kosztuje 69 zl, a ten drugi 99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu akurat te? Ja kupiłem powerbank OMEGA 10 000 za 90zł i działa bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...