Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

egoba

Problem z klawiaturą genesis rx88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z klawiatura genesis rx88 po prostu po naciśnięciu pisze on wielokrotnie wciśnięty klawisz. Nie ma już co opisywać. Liczę na szybko pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z klawiatura genesis rx88 po prostu po naciśnięciu pisze on wielokrotnie wciśnięty klawisz. Nie ma już co opisywać. Liczę na szybko pomoc.

 

To standard w tych klawach. Ja po trzecim odesłaniu RX-88 z tego powodu zażądałem zwrotu kasy. Niestety to jedyne wyjście. :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To standard w tych klawach. Ja po trzecim odesłaniu RX-88 z tego powodu zażądałem zwrotu kasy. Niestety to jedyne wyjście. :kwasny:

Napisałeś tam że to standard w tych klawiaturach chodziło Ci o firmę czy o co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne firmę i produkt ;)

 

Jedyny + to swietny support gwarancja jest błyskawiczna.

 

 

 

 

klawiatury RX88 działa idealnie od nowości, medusa odpada klawisz, sama lubi spamować ssssssssssssssssssss

słuchawki hx 66, najpierw przeciążały usb, umarły na dwa dni jak wstały jedna słuchawka tylko grała teraz używam kupione na zachodzie za 25 ojro made in china i graja lepiej a mikrofon boski

myszki gx 77 laser umał.. gx78 plastik odstaje przy rolce i obciera palec.

 

 

 

Chyba troszkę za dużo pecha przy takiej ilości sprzętu... To wygląda raczej na bublowatą kontrole jakości bo wszystko to padło zaraz po zakupie lub było od razu zepsute, po wymianach działa.

Nie licząc gx 77 reszta kupiona była w jednym sklepie w tym samym czasie.

 

 

 

Natomiast logitecha mx 518 mam 7czy 8 lat i zero awari do dziś używam nie ma nic lepszego ahh to przyzwyczajenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze inny problem jest tak że np. w grze csgo jak nacisnę R to włączają się jakieś bindy i włącza microsoft edge lub inne programy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś tam że to standard w tych klawiaturach chodziło Ci o firmę czy o co?

To standard RX88. Ten typ tak ma. Nie wiem jak jest z nowym modelem RX75 ale ja już się wyleczyłem z produktów Natec. Po zwrocie kasy dołożyłem stówkę i kupiłem Ozone Strike Pro. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...