Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Cintulek

Xiaomi Mi5 - recenzja, test

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. :)

 

Z racji tego, iż mieliśmy okazję przetestować świetnego smartfona chińskiego producenta, który uważany jest za "chińskiego Apple'a", prezentujemy recenzję Mi5 - czyli urządzenia, który za cenę średniaka oferuje podzespoły i funkcjonalność flagowców.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Tak jak Stefan napisał, ciężko znaleźć taki lekki smukły laptop z dobrą specyfikacją i wydajnym systemem chłodzenia do 5500 zł. Znalazłem takiego smukłego Acera o wadze 1.8kg i wyglądzie standardowego laptopa z podświetlaną klawiaturą, Windowsem i czytnikiem linii papilarnych, natomiast Acer'y nie słyną z dobrego chłodzenia, dodatkowo RTX 3050Ti to nie jest powalająca karta a w połączeniu z 4 rdzeniowym prockiem doświadczenia będą średnie tym bardziej jeśli twoja dziewczyna chce obrabiać zdjęcia czy wideo, w FHD na medium powinna wyciągnąć 54 fps w Valhalli, 51 fps w CP 2077 czy w Cywilizacji 6 około 59 fps. Ostatnia kwestia to cena, w promocji z kodem gsm-laptopy kosztuje 3 333 zł zamiast 3 449. Druga mocniejsza opcja wychodząca poza budżet to 16 calowy Lenovo Slim z 8 rdzeniowym R7, na DDR5 (16GB) oraz RTX 4060, taka konfiguracja spokojnie wystarczy pod wydajne granie. Dodatkowo do obróbki zdjęć/wideo przyda się jasność 500 nitów oraz rozdzielczość 2560 x 1600. (zerknij również w temat rabatów, zawsze coś urwiemy  )    
    • Hej, wracam z tematem swojej obudowy Regnum RG2 i wentylatorów. Ostatecznie będę montował jakieś 120mm. Mam 2x Fluctus ARGB 2xArctic P12 PWM 2x Stratus 120 PWM. Chce je zamontować 1x tył, 1 na Fera 5, 2x przód. Jeżeli chodzi o wentyle z przodu to zauważyłem, że od wewnętrznej strony obudowy przy kratce praktycznie każdy jest b głośny ;/ Odsunę go trochę od kratki i jest już ok ale na samej kratce to bardzo głośno słychać. Jeżeli zamontuje je z drugiej strony tak jak pokazane na fotce front to jest dużo ciszej ale też jakby słabiej wieje przez te kratki. Zastanawiam się jakie będzie najoptymalniejsze ustawienie tych wszystkich wentyli i co robić z przodem? Dać 2x wewnątrz z mniejszymi obrotami w środku czy na zewnątrz z większymi? wg producentka powinny być na zewnątrz. tutaj 1 testowo był od wewnątrz https://imgur.com/QiXuKbq
    • Może jakieś skoki mocy trigeruja zabezpieczenie. Zasilacz ma już dwa lata wiec w jakimś stopniu się zużył.
    • Dobra, łącznie 8h za mną, zainstalowałem wszystkie gry jakie mogłem aby popatrzeć. Wad nie stwierdzam. Tu wszystko jest w miarę sensowne i w miarę logiczne. Usunałbym jedynie 3 z 5 trybów HDR bo te akurat nie mają żadnego większego sensu. Jak nie wywali jakiegoś martwego piksela w 28 dni to zostaje. Jak wywali wleci druga sztuka, bo nic lepszego nie da się kupić. Ale nadal, w trybie z peak do 1080 nit, jasność jasnych scen mogłaby być jeszcze trochę jaśniejsza. Jest przepaść względem Asus, ale no nadal chciałoby się więcej  A może już mam skrzywioną psychę po kontakcie z TV QD-OLED bo te czasami masakrują gałki jasnością Aaaaa, w SDR jasność jest dojechana totalnie. Ani MSI, ani Asus nie mają startu. Na 100 nie da się używać jest tak jasno.
    • No tak,podczas gra...ale 35 minut stresowania kombustorem przelecial(dłużej nie miałem czasu). No wiem że to nie jest topowy zasilacz,ale niby Golda ma,więc niby nie jest tragicznie   Tempy podczas grania w normie,grafika chyba 63C.ehhhh    
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...