Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

War_MachinE

EVGA GeForce GTX 980 K|NGP|N

Rekomendowane odpowiedzi

Wystawiłeś kartę w kategorii AGP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie fajny sprzecik ale badz co badz osiagnie pewnie chora cene jak za 980 :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego są te kabelki na zdjęciu nr 4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odp piotr07 :)

moje 1500 szybko zostało przebite także pewnie dojdzie do 1900 lekko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia cena gdy była dostępna w komputroniku to 2549zł więc tym się sugerowałem. A w morele nawet ponad 3 tysiaki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna karta... zawsze chciałem mieć kingpina, tylko wywalanie kupy kasy na tą kartę nie ma sensu... jak się poszuka to za 1900 się znajdzie 980TI do którego ten nie ma nawet polotu. a jak się okaże że 1070tki będą za 1900-2000, to takie 980Ti można będzie wyrwać za 1600 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna karta... zawsze chciałem mieć kingpina, tylko wywalanie kupy kasy na tą kartę nie ma sensu... jak się poszuka to za 1900 się znajdzie 980TI do którego ten nie ma nawet polotu. a jak się okaże że 1070tki będą za 1900-2000, to takie 980Ti można będzie wyrwać za 1600 zł

nic dodac nic ujac prawda pelna geba :-) taka karte albo sie wyrywa w dobrej cenie albo milosnik,zboczeniec placi krocie :-) zeby ja ocnac mocno ale co z tego jak bez oc 980ti jest ciekawsza karta.dla mnie osobiscie to fajna karta ale nic nie wlosi innego niz najzwyklejsza gtx 980 :-) z drugiej strony niech allegrowicze walcza o nia :-) kwota pewnie niezla sie wywinduje na allegro zbocze.... nie brakuje :-)zawsze to autor odzyska wieksza czesc kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam tylko chodzi o w miarę niskie temperatury i ciszę. A ta karta to ma podobno. Miałem zwykłego GTXa 980Ti od EVGA ale denerwowało mnie 78-80 st.C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam tylko chodzi o w miarę niskie temperatury i ciszę. A ta karta to ma podobno. Miałem zwykłego GTXa 980Ti od EVGA ale denerwowało mnie 78-80 st.C

no bo to 980ti :-) ale co za problem za 200-250pln masz swietne chlodzenia ktore zalatwiaja sprawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..jest tłusto, 1500 jak nic przekroczone,fiu, fiu, robi się gorąco i drogo :kwasny: ...było brać jak ostatnia sztuka poszła na alle za 1650-kup teraz, FCUK!!! :E może być, że trzeba będzie poczekać na kolejne spadki cen, po premierze 1070tki :hmm: 17 rok świetlny na integrze :mad2: a integra, to mogiła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia cena gdy była dostępna w komputroniku to 2549zł więc tym się sugerowałem. A w morele nawet ponad 3 tysiaki :)

 

Bodaj w grudniu była po 1899, ze 3 sztuki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

 

na czarny piątek rzucili kilka sztuk po 1999zł ;) miałem brać ale anulowali mi zamówienie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...