Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Spajk

Telefon 500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam taniego telefonu do normalnego codziennego użytku. Widziałem inne podobne tematy, ale nie znalazłem w nich ciekawych rzeczy które pomogą mi wybrać. Chce żeby działał szybko i bezproblemowo. Stworzyłem krótką listę na podstawie recenzji w Internecie, ale nie wiem który jest najlepszy. Proszę o pomoc, może macie jakieś inne sprawdzone modele.

 

Moja lista:

LG K4

Coolpad Porto S

Xiaomi Redmi 2 Pro

My Phone Cube

Vernee Thor

Lenovo Moto G2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wyżej wymienionych w określonym budżecie brałbym pod uwagę myphone cube albo Lenovo Moto G2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale myślisz o Cube 16GB czy Cube LTE? bo to różnica, jak dorzucisz 70zł to kupisz już Infinity 2 z 2GB ramu, wydaje mi się że to lepsza propozycja niż Cube, ewentualnie ten Xiaomi Redmi 2 Pro też jest fajny, ale tu możesz mieć problemy z serwisowaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz sobie cubot note s, poczytaj recenzje o nim. masz na niego polska gwarancje realizowana w kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boli mnie to, że Infiniti II ma małą baterię i słaby aparat. Ten Cubot wygląda nieźle, pomyślę nad nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko uwazaj, bo ja jak zaczalem czytac o x17 to go kupilem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boli mnie to, że Infiniti II ma małą baterię i słaby aparat. Ten Cubot wygląda nieźle, pomyślę nad nim.

Infinity 2s ma lepszy aparat (optyka od sony) ale taką samą baterię niestety, cały dzień wytrzyma ale więcej raczej nie... w sumie jak większość telefonów teraz, bez powerbanka ani rusz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż z drugiej strony znalazłem jeszcze LG Optimus G Pro i nie wiem czy nie lepiej będzie złapać starego flagowca LG albo Xperie Z niż kupować coś mniej znanego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że Xperia Z już nie jest wspierana i utknęła na KitKacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity 2s ma lepszy aparat (optyka od sony) ale taką samą baterię niestety, cały dzień wytrzyma ale więcej raczej nie... w sumie jak większość telefonów teraz, bez powerbanka ani rusz :P

Ogólnie cena chińczyków też jest skalkulowana w oparciu o podzespoły. Testowałam trochę te cuboty w pewnym sferisie i mogę powiedzieć, że aparat w note s bez rewelacji. Jak myślisz o wywołaniu fotek to już lepiej dołożyć trochę do droższego H2.

Na googlach można znaleźć trochę przykładowych zdjęć to sam porównasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz sobie cubot note s, poczytaj recenzje o nim. masz na niego polska gwarancje realizowana w kraju.

Cubot ma serwis w Polsce? Ja go kojarzę głównie z aliexpress. W Polsce można go dostać na allegro, ale tam serwisują komisy które to ściągają :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, tak Cubot ma serwis w Polsce, klient wysyła do nich na swój koszt, a serwis na swój odsyła naprawiony, dla zainteresowanych podaję namiary:

 

M.B..B. Logistics Sp. z o.o. CUBOT SERVICE CENTER

ul. Osiedle Przemysłowe 21

69-100 Słubice

e-mail: cubot1019@cubot.net

tel. +48 530 995 930

 

Dołączasz dowód zakupu i opis usterki, nie trzeba wcześniej zgłaszać, pakujesz i wysyłasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cubot ma serwis w Polsce? Ja go kojarzę głównie z aliexpress. W Polsce można go dostać na allegro, ale tam serwisują komisy które to ściągają :/

 

O czym Ty mowisz? Oficjalnym dystrybutorem na Polskę jest Sferis i nie kupuje sprzętu na aliexpress tylko bezpośredno od producenta. Róznica w cenie wobec np. aliexpress to około 100zł, z czego jak doliczą VAT to wychodzi na to samo.

Co do serwisu to już podano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba właśnie zdecyduje się na Cubota bo boję się zamawiać koreańskie wersje flagowców z plebis.

 

Ale moze miał ktoś tego Cubota Note S bo tak raczej średnio chce telefon ponad 500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, tylko w Sferis jeśli chodzi o oficjalną disti.

Praktycznie wszystkie cuboty mają dostępne po 20.06. Widocznie zapas się skończył i zamówili u producenta kolejną partię. A z chin towar nie idzie kilka dni :)

 

A czy lepiej dopłacić i wziąć na raty droższego czy nie to tylko od Ciebie zalezy. Ja wziałem x17 głównie ze względu na ekran. Dla mnie 5" to max. W innym wypadku miałbym H2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Nexus 5 ma bardzo słabą baterię, w dodatku niewymienną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od andka 6.0.1 i z kernelu elementalx, uzyskuję taki sot, więc źle chyba nie jest :P

Nie wiem, czemu wszyscy tak na tą baterię marudzą w n5

Wymienić można bardzo szybko, ale co prawda trzeba tą tylną klapkę rozdzielać co jest dość żmudne :P

 

orteUcP.png

zGww4s3.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SOT nie najgorszy, jednak dla mnie ogólnie bateria to była porażka - odłączałem rano o 6:00 od ładowarki, używałem niecałą godzinę podczas jazdy autobusem do pracy, w ciągu dnia parę razy pocztę, kilka rozmów i sms'ów, a wracając o 17.00 potrafił już pikać, bo 15% zostawało. Nigdy więcej... Teraz mam spokój - prawie 15h SOT i ponad 5 dób działania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc panowie, zapraszam do oddawania głosów jeśli chodzi o najlepszy telefon do +/- 500 zł.

 

Xiaomi Redmi 3

https://www.xiaomiforsale.com/pl/telefony/306-xiaomi-redmi-3.html

 

Xiaomi Mi4

https://www.xiaomiforsale.com/pl/telefony/196-xiaomi-mi4-2gb.html

 

Cubot H2

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_334003.html?wid=4

 

Sony Xperia Z

https://okeygsm.pl/product-pol-276--SONY-XPERIA-Z-16GB-CZARNA-.html

 

LG G2(w wersji koreańskiej)

https://okeygsm.pl/product-pol-146-LG-G2-F320-32-GB-CZARNY-WERSJA-KOREANSKA.html

 

 

Chyba, że opłaca sie bardziej jeszcze troche zaoszczędzić i zaryzykować tego Asusa.

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_230531.html?wid=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...