Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

raul_ole

FIFA 17

Rekomendowane odpowiedzi

f2621c049c.jpg

f2621cf0b0.png

 

Już za 10 dni otrzymamy oficjalne informacje odnośnie nowej odsłony.

Plotki głoszą, że gra będzie na Frostbite 3, bardzo mnie to zaciekawiło.

"The news comes courtesy of Gameinformer who've had "multiple sources" confirm to them that FIFA 17 will indeed be the first EA SPORTS franchise to utilise EA's flagship Frostbite engine which powers Battlefield among other titles.

 

Now, I'm sure some of you will remember that along with the last wave of next-gen consoles FIFA 14 at the time, moved on to EA's newly dubbed Ignite Engine, which offered up a fairly welcome graphical boost. That was then followed by the PC version of FIFA 15 which also ran on Ignite. However, since then the strategy at EA has shifted and now their focus is to get all of their titles on to one ecosystem.

 

What does all that mean? Well it could mean a totally new visual style for FIFA 17 and perhaps a departure from the "plastic" look FIFA's player models have been criticised for in the past.

 

We'll all be able to see exactly what EA's has planned for FIFA 17 at EA Play in just 11 days time. "

 

Kolejna ciekawostka to scan przez EA wszystkich sylwetek zawodników Premier League.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby na nowym silniku. Co prawda bardziej interesują mnie usprawnienia gameplayu, ale w końcu też czas na zdecydowanie lepszą oprawę wizualną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wkoncu nie zrobią 100% manuala, to olewam, raz poda na pełnym pasku 3 m dalej, raz na min mocy wyjazd zrobi taki że koniec, do tego skill ostatniego obrońcy czy długie podania z kontry które w 90% wpadają pod nogi przeciwnika. Kupiłem 16 i żałuję do terAz, najwyżej na 17 sie zrzuce z kumplami bo online i tak nie gramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo online i tak nie gramy.

 

Wydaje mi się, że właśnie tryby online to clue tego tytułu, więc sporo straciłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy nowy silnik bedzie tylko na konsolach :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES dostał już dawno nowy silnik i co? Nic, dalej ta gra rozczarowuje nawet w najlepszej wersji :E Takie pierdu, pierdu, a w 16 pokazali, że dało się zmarnować potencjał na dobrym silniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, mnie ciekawi jak sobie obecne konsole poradzą z tą nową fifą na F3 bo do tej pory był problem z 1080p w wielu tytułach na tym silniku. Żeby tylko nie było tak: tylko na nowych konsolach fifa 17 w natywnym 1080p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny kotlet :)

 

Cieżko o coś nowego w piłce nożnej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieżko o coś nowego w piłce nożnej :E

Tak, w PEsie ciężko o fizykę, a w Fifie o detekcję kolizji :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy nowym silniku to MOŻE się zmienić. :P

Jak co roku :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w Fifie o detekcję kolizji :E

W pesie w ogole cos takiego nie istnieje :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ci pierwsi wychodzą z założenia, że po co mają coś usprawniać jak nie ma tego u konkurencji i tak toczy nam się te koło już kilka lat :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w normie...otrzymamy znowu świetne zapowiedzi i dobre demo które narobi apetytu a później patcha który z.... grę na maxa tak jak się to stało z szesnastką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że właśnie tryby online to clue tego tytułu, więc sporo straciłeś.

 

Zagrałem kilka meczy, jak nie lagi(net porządny) ,to mistrzowie na asystach. to tak jak śmigać w forzie na klawiaturze z poustawianymi asystami lub grając w microsoft flight simulator z auto pilotem. Ludzi z manulalem jest mało.

zrobić osobne pokoje dla grających normalnie i tymi ze wspomagaczami.To dało by tej grze dużo na multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawie czy w końcu natywnie 21:9 bedzie obsługiwać ;) może być ciekawie, jestem zainteresowany :) ale pewnie jako że to pierwszy raz na tym silniku może być trochę dziwnych błędów i wyjdzie klapa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobić osobne pokoje dla grających normalnie i tymi ze wspomagaczami.

a to niby dlaczego bez asyst jest normalnie ? kto tak mowi ? ty ? :lol2: jak widac bardzo malo osob tak gra , a poza tym przeciez mozesz sobie ustawic zeby ci znajdywalo graczy z manualem albo czesciowo . w czym problem ? :hmm:

jeszcze pare lat temu nie bylo zadnych ustawien , wszyscy grali tak samo i bylo dobrze . a teraz sami pr0 gracze :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten silnik jest dobrze zoptymalizowany więc mam nadzieje że kwiatków nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje, że kolejna odsłona FIFY będzie kolejnym napływem na hype marki. Co do samych gier tego typu mam lekki niesmak, to FIFA swoim generycznym podejściem do tytułu wzbija się na wyżyny monotonni które niezmiennie od lat występuje w produkcji EA. Czekam z niecierpliwością czy oprócz nowego silnika wprowadzą jakąś innowacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

błagam, niech w nowej fifie znikną boty coinsow w UT...

przecież to już się ciągnie od 11...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe, ze faktycznie bedzie to na nowym silniku. Pytanie czy to dobrze ?

Nowy silnik w fifie na PC (edycja 15) sprawil, ze "nie zdazyli" naprawic bramkarzy na czas i pare latek nie poprawilo tego (pamietacie gdzie bramkarz nie trzymal krotkiego slupka? !!!!!!!!). Dopiero to dziala w fifie 16.

Jezeli wejdzie nowy silnik to wejda nowe problemy (bugi). Owszem cos poprawia, ba zrobia cos dobrego ale cos odwala innego...

Oczywiscie obym sie mylil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to niby dlaczego bez asyst jest normalnie ? kto tak mowi ? ty ? :lol2: jak widac bardzo malo osob tak gra , a poza tym przeciez mozesz sobie ustawic zeby ci znajdywalo graczy z manualem albo czesciowo . w czym problem ? :hmm:

jeszcze pare lat temu nie bylo zadnych ustawien , wszyscy grali tak samo i bylo dobrze . a teraz sami pr0 gracze :E

 

Bo Ty masz wpływ na kierunek i siłę podania ,strzału? A nie, siłę ci podpowie ,kierunek sam dostosuje, Ty grasz czy komputer w tym monecie? Nie chodzi mi o jakieś pro czy coś, jest opcja i Ci którzy tak grają mogą powiedzieć że jakiegoś skilla mają, skleją fajną akcję ,a nie z automatu piłka leci do kogo się poda,sam się grzebiesz w swoim gadaniu. Kilka lat temu nie było ustawień ,ale odkąd weszło 360 control ta gra zmieniła się na +. Jakbym grał na asystach to róznicy od fify 98 bym nie zauważył(only grafika).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silnik jest dobrze znany od kilku lat więc nie powinno być problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...