Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

raul_ole

FIFA 17

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie HD7850 czyli karta bardzo podobna - full HD, ultra, bez AA, stałe 60 fps.

 

A napisz mi jak wyłączyłeś AA skoro Ultra = TAA i dopiero zejście na high albo medium sprawia, że wygładzanie jest nieaktywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj dziada i zamiast brać jakieś padło, kup normalnego od x360.

Starczy ci na lata i nie będziesz musiał nigdy z niczym kombinować.

Dzięki za cenne rady. Jak widać po edycji mojego posta chwilkę po napisaniu wyłapałem problem i teraz w tym logitechu za 50 złotych również nie będę musiał nic nigdy kombinować jak to ująłeś (nie wiem jakie kombinacje miałeś na myśli bo problem wynikający z chwilowej ciemnoty właściciela zdarzyć się może zawsze, w padzoe od x360 również).

Na lata nie starczy mi żaden pad ponieważ w czasie gry zdarza mi się dość ekspresyjnie wyrażać emocje więc żywotność pada u mnie, choćby był ze metalu zawsze będzie wynosiła te 5-6 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie kombinacje że pada od x360 po prostu podpinasz i już nic nie musisz robić, jesli gra go obsługuje to dzięki niemu możesz poruszać się płynnie po menu czy grać.

To że rzucasz przedmiotami to już inna sprawa, są ludzie którzy w tym pomagają ;)

Oczywiście dochodzi jeszcze kwestia przyzwyczajenia "wyglądu" i jak go trzymasz.

Mnie osobiście ten od sonki nie przypadł do gusty, tego od 360 nie czuje ze trzymam, ale to już indywidualne odczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie kombinacje że pada od x360 po prostu podpinasz i już nic nie musisz robić...

Dokładnie tak samo mam od wielu lat z padami Logitecha. Podpinam i odpinam za pół roku jak go wymieniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A napisz mi jak wyłączyłeś AA skoro Ultra = TAA i dopiero zejście na high albo medium sprawia, że wygładzanie jest nieaktywne.

 

Bez MSAA, zadowolony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zadowolenie jest tutaj nieistotne ;) Liczyłem, że znasz może jakiś sposób na całkowite wyłączenie wygładzania w tej grze :) Mnie EA wkurzyło tym wymuszonym TAA na ultra, które robi mniej ostry obraz i szukam na to rozwiązania od premiery. Może w 18 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic odkrywczego z tego artykułu nie wynika. Te ustawienia w .ini są wałkowane na forach moderskich od ładnych paru lat i nikt się tego wcześniej nie czepiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic odkrywczego z tego artykułu nie wynika. Te ustawienia w .ini są wałkowane na forach moderskich od ładnych paru lat i nikt się tego wcześniej nie czepiał.

Fifa17 nie jest na rynku kilka lat :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzedniczkach były takie same/bardzo podobne wpisy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja i wpisy dotyczy 17, do tego jest konkretnie poruszony temat momentum, tak, że nawet EA odpowiedziało, więc trochę się technicznie i kontekstowo rozjechałeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz, dyskusja dotycząca momentum toczy się gdzieś tak od fify 12, w tym kontekście ten artykuł nic nowego nie wnosi bo podobne wpisy w ini są w fifie już od dawna, zresztą wiadomo, że fifa posiada pewną losowość bo jest to wpisane w symulację meczu co facet z EA wyjaśnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz, dyskusja dotycząca momentum toczy się gdzieś tak od fify 12, w tym kontekście ten artykuł nic nowego nie wnosi bo podobne wpisy w ini są w fifie już od dawna, zresztą wiadomo, że fifa posiada pewną losowość bo jest to wpisane w symulację meczu co facet z EA wyjaśnia.

Raczej to wygląda na karykaturę symulacji i mocno odechciało mi się grać przez to w F17, a tak dużej dyskusji o tym z podparciem faktami jeszcze nie było. Momentum obecnie to można sobie przewidzieć, ot taka ta nieobliczalność :E

 

 

Ps.

Temat jest już na serwisach i portalach, więc inni też nie rozumieją, że było :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Momentum obecnie to można sobie przewidzieć, ot taka ta nieobliczalność :E

No to jest już twoja opinia.

 

Ps.

Temat jest już na serwisach i portalach, więc inni też nie rozumieją, że było :E

Widzę, że jest na serwisach bo wkleiłeś linka. Nie tyle nie rozumieją, co jeden drugiego kopiuje... inna sprawa, że nie muszą o wszystkim wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest już twoja opinia.

Trudno, żeby nie moja, naszpikowanie gry tym przypomina już CODy z swoją epickością, gra zamiast robić emocje, to słupki, poprzeczki, albo grad goli od 85min wywołuje reakcję o znowu i ziew.

 

 

Widzę, że jest na serwisach bo wkleiłeś linka. Nie tyle nie rozumieją, co jeden drugiego kopiuje... inna sprawa, że nie muszą o wszystkim wiedzieć.

Po prostu serwisy podchwyciły gorący wątek i trudno o to je winić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dnia na dzien fifa zaczeła mi tracic płynnosc nawet w Menu nieważne czy detale ultra czy low ma ktos jakis pomysł dlaczego ?

 

edit. zminimalizuje gre działa płynnie wracam do pełnego rozmiaru zacina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Fifa:

 

Crashuje mi grę ( zaraz przed rozpoczęciem meczu/ lub nawet areny treningowej ), wyskakuje taki błąd:

 

https://www.fotosik.pl/zdjecie/92524a3cab1b09ee

 

Co ciekawe, wcześniej udało mi się uruchomić jeden mecz, lecz w pauzie meczu dziwne minuty meczu były:

 

https://www.fotosik.pl/zdjecie/b32518a1b3381516

 

Oraz w menu nazwa drużyny, też dziwna:

 

https://www.fotosik.pl/zdjecie/c7ea38ba0b88717d

 

 

 

Najlepsze jest, to że inne gry normalnie działają (CS:GO).

 

 

Oczywiście, sterowniki zainstalowane:

 

https://www.fotosik.pl/zdjecie/a2f18dee667cb493

 

 

 

Lenovo y700

GTX 960M

RAM: 12 GB

Windows 10 x64

i7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość zmiany komentatorów na wersję angielska (może być cała gra po angielsku)? Bo mam jedynie do wyboru polski i rosyjski (zarówno w grze jak i ustawieniach origin) mimo Origina po angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie długo minie rok jak gra jest na rynku i dalej nie wiesz że się nie da?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w 17ke od niedawna. Szukałem co nieco w internetach na ten temat i faktycznie nie znalazłem ale liczyłem że może ktoś tutaj zna jakieś sposoby (jako ostatnia deska ratunku) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienisz języka. Nawet cracka nie ma. Język wykrywany na postawie klucza, a nie plików, ja już tu chyba pisałem, że próbowałem podmieniać pliki ale gra odpala się po ros czy pol. Zmiana plików z komentarzem skutkowała brakiem w ogóle, w grze w opcjach brak wyboru komentatora. Jakbym miał kupować 18 to tylko z cdkeys bo będzie ang. Ale nie zamierzam kupować, bo nie będę grać online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...