Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

raul_ole

FIFA 17

Rekomendowane odpowiedzi

Piłka kopana już dawno powinna być na UE3/4... tylko lenistwo EA/Konami nie zna granic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poco by mieli płacić za silnik jak mają własne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poco by mieli płacić za silnik jak mają własne?

Bo ani EA ani Konami nie potrafi napisać dobrego silnika do gry sportowej? Ich silniki i gry wyglądają jak kupa. Sory, ale 22 modele piłkarzy + sędziów to bez problemu można zrobić na UE4 z rozsądnymi wymaganiami, masz strzelanki z hordą modeli, które są bardziej złożone niż piłkarz. To nie można zrobić piłki kopanej, która będzie wyglądała obłędnie i miała dobrą fizykę (napisaną oddzielnie)? Zresztą UE4 nie kupujesz, jedynie dzielisz się zyskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak bardzo "feeling" się zmieni po zmianie silnika, jestem bardzo ciekaw jak to będzie Frostbite wyglądał w kopance ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak destrukcja otoczenia będzie rozwinięta :D

Pękające bramki, wybuchające piłki, dziury w stadionach :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam kompletnie zdania o nowej fifie, niczego nie oczekuje i sie nie napalam. Fife 16 kupilem z nadzieja, ze bede w to gral, ale gra jest tragiczna (jezeli juz odpalam fife, to nadal 15 ktora jest o niebo lepsza). Fifa 16 to gorzej wydane pieniadze przed premiera niz Test Drive Unlimited 2.. niech EA z Fifa 17 sie postara i wyeliminuje input laga przy przelaczaniu zawodnikow i zrobi z gry bardziej luzna rozgrywke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak destrukcja otoczenia będzie rozwinięta :D

Pękające bramki, wybuchające piłki, dziury w stadionach :E

Nie zapominaj o słońcu na twarz z każdej możliwej strony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa na Frostbite? Już widzę ten Levolution, łamiące sie bramki, kibicie wbegają na murawe, spadochroniarze lądują na płycie boiska itd :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płacz będzie jak na rydwanach komunijnych nie pójdzie na full :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pójść ,pójdzie ale będzie widok jak w sensible soccer :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne video...Futbol się zmienił a fifa po staremu. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już za 3 dni Reveal Trailer, jestem bardzo ciekaw co zaprezentują - nowy silnik - nowa gra. Miesiąc temu sprzedałem Fife 16 już mnie znużyła. Miałem przeczucie że gra sporo się zmieniała na gorsze wraz z kolejnymi updateami. Potwierdzam to kiedy dzisiaj zainstalowałem demo, wszystko co zachwalałem o Fife 16, każde słowa uniesienia - podtrzymuje to Fifa 16 demo to najlepsza gra piłkarska jaka kiedykolwiek została zrobiona. Szkoda, że największy target EA to podstawówka + gimnazjum, gdyby nie to Fifa szłaby w dobrym kierunku. Po tym jak wyszła pełna wersja ile było narzekania na forum EA, że gra jest za trudna, nie da się strzelić bramki.... patche od EA to "NAPRAWIŁY" :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę to potwierdzić. Wersję demo 16-tki męczyłem chyba przez ponad 20 godzin i odczuwałem sporą poprawę względem Fify 15. Aż chciało się grać. Potem przyszedł "pełniak" i coś zaczęło się psuć.

 

W sumie aż tak mi to nie przeszkadza, bo gram głównie z bratem i często przymykam oko na różne niedociągnięcia, starając się czerpać jak najwięcej przyjemności z rozgrywki. Niemniej, podania, strzały czy gra w obronie czasem doprowadzają mnie do szewskiej pasji. To samo spalone i absurdalne rzuty karne.

 

Na zbyt wielkie zmiany w Fifie 17 nie liczę. Ulepszona grafika to spory plus, ale przy okazji niech poprawią choć część błędów poprzedniczek, to będę w pełni usatysfakcjonowany. Co nie zmienia faktu, że i tak biorę pre-order, bo wiem, że gra zapewni mi kilkaset godzin dobrej zabawy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam te same odczucia,rzadko krytykuję gry ale fifa 16 dla mnie to jakieś nieporozumienie,demo było fajne i myślałem że będzie to fajna gra przy której spędzę czas ale pełna wersja..szkoda gadać,mam nadzieję że 17-stka będzie zbliżona do 15-stki która bardzo mi się podobała,no i ciekawi mnie ten nowy silnik graficzny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wirtualne piłeczki gram równe 20 lat. Na początku PES, kilka lat temu przesiadka na FIFA. Gram tylko na manual, z racji tego, że nie zawsze mam czas czekać aż znajdę manuala muszę czasem tolerować gimbazę kopiącą pięknym Kristanio na full asystach (ale często daję im radę). Ale nie o tym... Powtarzam podobne wpisy co rok ;-) jak czytam Wasze przemyślenia, marzenia itp. Tym razem śledzę od początku czyli od zapowiedzi gry. Gry, której jeszcze nie ma. Ale kwas na nią już się leje. Opanujcie emocje. To jaka to będzie gra programiści EA wiedzą już dawno. Nie łudźcie się, że choć przez chwile myślą oni o Was. Mają Was głęboko w dupie. Dla nich ważne, że i tak zostawicie 50 baksów w sklepie. Czy mogliby poprawić to i owo? Oczywiście. Ale jeśli to zrobią w 2017 to co nowego wprowadzą w 2018? Albo 2019? Więc teraz zrobią minimum tego, co pozwoli im być ciut przed konkurencją lub w najgorszym przypadku na równym poziomie. Jak w PES pokażą coś nowego to EA - pstryk i to doda w następnej edycji. Uświadomcie sobie, że TO JEST BIZNES! Tylko i wyłącznie biznes, który w dodatku dzięki Wam świetnie się kręci.

Czekam jak co roku z niecierpliwością na nową odsłonę, kupię w dniu premiery i będę się świetnie bawił przez cały rok. Po pracy kaweczka, ciasteczko... i jazda. Na luziku - to tylko gra (choć nie ukrywam, że epitety i groźby karalne nieraz lecą w stronę monitora ;-) ). Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiadomo co w Deluxe:

- 20 dużych złotych paczek Premium FIFA Ultimate Team (Dostarczanych po 1 tygodniowo przez 20 tygodni)

- Piłkarzy z drużyny tygodnia FUT na 3 mecze wypożyczenia (Dostarczanych po 1 tygodniowo przez 20 tygodni)

- Piłkarza na wypożyczeniu na 8 meczów FUT (Hazard, Martial, Reus lub Rodriguez)

- Wyjątkowe stroje FUT

Ciekawi mnie jak bardzo sie zmieni grafika bo zazwyczja jak był nowy silnik to było duzo lepiej. No i czy PC-ta nie oleją :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli EA zapuści argument że wersja PC będzie na starym silniku bo kompy nie wyrobią to będzie śmiech na sali bo wiadomo że nowy silnik nie ma dużych wymagań w grach Przyklad Battlefront

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to potwierdzone, że na PC będzie Frostbite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.eurogamer.net/articles/2016-06-07-fifa-17-moves-to-frostbite-game-engine

 

FIFA 17 is being built with the Frostbite game engine, EA has said.

 

That's for the PC, PlayStation 4 and Xbox One versions, anyway. EA said the Frostbite game engine tech is available on those platforms only. FIFA 17 is also coming out on PS3 and Xbox 360.

 

Wszędzie trąbią o tym, że na XONE, PS4 i PC będzie Frostbite.

 

Nie wiem, czemu takie wątpliwości, że wersja pecetowa nie otrzyma nowego silnika i będzie okrojona... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...