Skocz do zawartości
forsaitsu

Quake Champions

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Push-up3k

Q2 i Q3 :)

A tutaj jako jeden z analityków dla dziennikarzy do QC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

a którym streamie ma być finał duelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W ciągu godziny powinien się zacząć. Clawz vs VoO. Teraz finał Sacrifice grają.

 

edit: chyba jednak będzie później bo grają bo5. W każdym razie finał duel po finale drużynówki.

Edytowane przez bocieque

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Jakiś no name wygrał QuakeCon, co za czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś no name wygrał QuakeCon, co za czasy.

Już nie taki noname z resztą nazwiska nie grają. To by było nudne jakby wygrał toxjq, cooller lub av3k.

Edytowane przez godsmack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Clawz niesamowita celność z lg, w sumie aimem wygrał. Jednak sam finał nie był jakiś super, spokojnie w tym turnieju było 5 meczy lepszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Już nie taki noname z resztą nazwiska nie grają. To by było nudne jakby wygrał toxjq, cooller lub av3k.

Av3k po 2012 nie istniał, toxjg też trochę nie było. Vo0 jakby wygrał to było by coś, bo on głównie legenda cpmu jest. Clawz jest w poważnej grze dopiero 2 lata. W sumie fajnie, że świeża krew, ale nawet zestawiając go z młodszą częścią ekipy to jest no name. 2 lata w tym towarzystwie to jak pstryknięcie.

Edytowane przez Push-up3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrakło Cyphera. Myślę, że spokojnie ogarnąłby ten turniej.

Nie wiem co tam w kwalifikacjach robił pikawa... czasami jak na niego trafiałem to 2;1 lub 2;0 na blood covenant go oprawiałem. Z cypherem też miałem przyjemność grać ale to zbyt wysoki poziom.

Edytowane przez godsmack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś no name wygrał QuakeCon, co za czasy.

Podobno nawet nie ćwiczył dueli tylko cały czas grali z drużyną Sacrifice, jedyne jego przygotowanie do 1v1 to udział w COOLLERZ Saturday cup który też wygrał lol ;)

Kolejny raz potwierdza się, że esport nie jest dla starych ludzi ;) Tox to cień samego siebie, to samo cooller, ja tam jestem zadowolony że wygrał clawz, raz że jest jakiś powiew świeżości a nie ciągle te same facjaty a dwa że prezentuje szybki i mega-ofensywny styl, bardziej nawet ofensywny niż av3k, sorry ale to grali cooller i DaHanG to porażka, ciągłe stanie za ścianą i kampienie żeby tylko zdobyć pierwszego fraga a potem spierdalać przez 3 minuty, dramat.

A Sacrifice jest do przebudowy, nie da się tego zupełnie oglądać, taki chaos że szkoda gadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz potwierdza się, że esport nie jest dla starych ludzi ;)

Powiedz to Virtus.Pro :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno nawet nie ćwiczył dueli tylko cały czas grali z drużyną Sacrifice, jedyne jego przygotowanie do 1v1 to udział w COOLLERZ Saturday cup który też wygrał lol ;)

Kolejny raz potwierdza się, że esport nie jest dla starych ludzi ;) Tox to cień samego siebie, to samo cooller, ja tam jestem zadowolony że wygrał clawz, raz że jest jakiś powiew świeżości a nie ciągle te same facjaty a dwa że prezentuje szybki i mega-ofensywny styl, bardziej nawet ofensywny niż av3k, sorry ale to grali cooller i DaHanG to porażka, ciągłe stanie za ścianą i kampienie żeby tylko zdobyć pierwszego fraga a potem spierdalać przez 3 minuty, dramat.

A Sacrifice jest do przebudowy, nie da się tego zupełnie oglądać, taki chaos że szkoda gadać.

Purri ma 35lat i nie ma na niego mocnego. Więc wiek to bzdury. Myślisz, że piloci myśliwców w wieku 30lat już nie latają ? Clawz ma jedną przewagę, nie ma nawyków i stylu wyćwiczonego xxx lat w Q2/Q3 etc. Ciekawe jak by to był normalny DUEL bez udziwnień kto by wygrał ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Purri ma 35lat i nie ma na niego mocnego. Więc wiek to bzdury. Myślisz, że piloci myśliwców w wieku 30lat już nie latają ? Clawz ma jedną przewagę, nie ma nawyków i stylu wyćwiczonego xxx lat w Q2/Q3 etc. Ciekawe jak by to był normalny DUEL bez udziwnień kto by wygrał ...

Jakby to był duel bez udziwnień to by grali po prostu QL i by rapha wygrał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

35 lat to stary człowiek :banan::hahaha:

 

Ta 50letnia pani czyta to i nie dowierza.

 

 

how-old-is-masako-mizutani-6.jpg

 

 

Purri ma 35lat i nie ma na niego mocnego. Więc wiek to bzdury.

 

Dokładnie. Nie wiem co mają ludzie z tymi liczbami i wiekiem. Powinno wykopać się w p**u liniowy kalendarz i zastąpić jakimś normalnym, cyklicznym kalendarzem, bo przez te bzdury osoby piękne, sprawne i zdrowe, ale w średnim wieku, nie mogą już znaleźć pracy. Żeby być w czymś dobrym, trzeba po prostu cały czas trenować.

Edytowane przez Áltair

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purri ma 35lat i nie ma na niego mocnego. Więc wiek to bzdury.

Purri wymiata w grę która nikogo nie obchodzi i w którą nikt nie gra, niech spróbuje w quake champions i szybko okaże się że jest tylko jednym z wielu.

 

35 lat to stary człowiek :banan::hahaha:

 

Oczywiście to było napisane z przymrużeniem oka ";)" ale wszyscy wzięli mnie dosłownie, wiadomo że 35 lat to nie starość, to chyba oczywiste, ale po 30tce organizm człowieka zaczyna trochę inaczej funkcjonować, nie oznacza to że człowiek nagle ślepnie i staje się niedołężny NIE, ale koordynacja oko - ręka nie jest już taka jak u 20latka, popatrzcie jak claws gra, z jaką łatwością mu to wszystko przychodzi, zmiażdżył VOO w finale i nawet się nie spocił.

Tak jak kiedyś cooller, fatal1ty, av3k i inne złote dzieci, a co z toxem? gdzie jego mistrzowskie lg? to zawsze on wygrywał aimem.

 

"your lg is nothink on the lan" haha pozdro dla kumatych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak Wam się podoba ten misz-masz Quake z Overwatchem do tej pory?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Oczywiście to było napisane z przymrużeniem oka ";)" ale wszyscy wzięli mnie dosłownie, wiadomo że 35 lat to nie starość, to chyba oczywiste, ale po 30tce organizm człowieka zaczyna trochę inaczej funkcjonować, nie oznacza to że człowiek nagle ślepnie i staje się niedołężny NIE, ale koordynacja oko - ręka nie jest już taka jak u 20latka, popatrzcie jak claws gra, z jaką łatwością mu to wszystko przychodzi, zmiażdżył VOO w finale i nawet się nie spocił.

Tak jak kiedyś cooller, fatal1ty, av3k i inne złote dzieci, a co z toxem? gdzie jego mistrzowskie lg? to zawsze on wygrywał aimem.

 

"your lg is nothink on the lan" haha pozdro dla kumatych.

 

U jednych ciało zaczyna działać inaczej, kiedy inni mają 45 lat i metabolizm nastolatków. Nie ma na to reguły. Dlatego nigdy nie pytam o wiek i swojego dokładnie też nie podaje, poza dokumentami, bo schematy bolą i źle są ludzie oceniani.

 

 

 

Co do mixa z Overwatchem. Można się przyzwyczaić z czasem - powiedzmy - chociaż ogólnie nie podoba mi się zgapianie pomysłów. Wolę innowacyjność twórców bądź trzymanie się cech charakterystycznych marki - odgrzane kotlety na lepszym talerzu mi nie przeszkadzają. Ale ciągle dziwnie mi się gra, gdy widzę rangera ciskającego fireballem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak Wam się podoba ten misz-masz Quake z Overwatchem do tej pory?

 

Mi się bardzo podoba. Overwatcha tu zbytnio nie ma, bardziej zamysł postaci porównałbym z TF2. No i jest to przede wszystkim dalej arena shooter. Oglądając trailery byłem pełny obaw, ale w praniu działa to dobrze. Różny movement postaci uznaję wręcz za świetny pomysł.

 

Największe problemy obecnie to matchmaking (zwłaszcza dla nowych graczy), optymalizacja (poniżej 120fps ta gra jakoś nie jest płynna ;p, plus co 5-6 meczów pojawia się mocny stuttering), jeszcze nie do końca poprawny netcode, choć jest zdecydowanie lepiej po każdym patchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie ten błąd po patchu, że nie wyświetla wam kart kodeksu (biografia champów)? Co grę praktycznie mam jedną (info komentatora, że odblokowano nową historię), a w zakładce z historiami wisi tylko ta zdobyta w tutorialu. Nowe się nie pojawiają.

 

Już wiem o co chodzi. Trzeba latać po mapach i rozwalać głową gary. Kto pierwszy ten lepszy. Historie ponoć pojawiają się w nich losowo (tak twierdzi społeczność QC), chociaż mi zawsze na Sarnath udaje się zabrać opowieść w garach pod quadem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem parę meczy i jest masakra, nie przypominam sobie żebym takie baty dostawał w Q3 na pubach... masakrycznych zjadaczy rzuca po drugiej stronie :E (typu cały nasz team na TDM 10 fragów łącznie, a w przeciwnym teamie jeden typ 30 :E)

 

 

Chyba się starzeję :(

 

Overwatcha tu zbytnio nie ma, bardziej zamysł postaci porównałbym z TF2.

Nie ma czapek zmieniających staty :terefere:

Edytowane przez ziCk_lodz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie ma czapek zmieniających staty :terefere:

 

No dobra, do TF2 za czasów Orange Box, bo w sumie tylko wtedy w to grałem ;p.

 

Nie martw się u mnie skill też nie ten sam co choćby w QL. Matchmaking to obecnie duży problem. Quake zawsze miał bardzo szeroki zakres umiejętności graczy, mała liczba grających tylko pogarsza sprawę. W tdm mało jest wyrównanych rozgrywek. Raz mam kd 30/5 a innym razem 5/30 :E. Choć częściej to pierwsze ;p. Zwykle 1-2 gości carruje cały team. Jak gra przejdzie na f2p, ruszy marketing i tryb rankingowy, to powinno być lepiej ;p.

 

Fajnie jest znaleźć sobie kilka osób o podobnych umiejętnościach i grać duele ;p. Choć w sumie teraz głównie tdm grywam, dm wydaje mi się zbyt ciasny dla 8 graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem parę meczy i jest masakra, nie przypominam sobie żebym takie baty dostawał w Q3 na pubach... masakrycznych zjadaczy rzuca po drugiej stronie :E (typu cały nasz team na TDM 10 fragów łącznie, a w przeciwnym teamie jeden typ 30 :E)

 

 

Bo mmr ssie pałkę :E Klasyczny tdm wygląda tak (jedna z walk przed wyzerowaniem konta).

https://i.imgur.com/MmnAiIp.jpg

TDM w 8 na 10 przypadków nie są równe i jedna drużyna dostaje wpiernicz. Czasem nie wytrzymuję i wychodzę zwyczajnie z gry, bo chcę się tam bawić, a nie wkurzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień mały patch, duży w przyszłym miesiącu. W tym roku tryb rankingowy, mapa duelowa, nowa postać z grapple hookiem. Pracują nad trybem CTF, optymalizacją, netcode i hitboxach (mają być połączeniem obecnych z kapsułami znanymi z ql, porównują to z narzuceniem prześcieradła na postać - zlikwidowanie strzałów między nogami, ramionami itp. - dobra zmiana, obecne hitboxy z dokładnością do piksela nie pasują do arena shooterów).

 

Ilość graczy w godzinach szczytu 1-1.3k na steam plus pewnie drugie tyle na bethesda launcher. Mecz szuka góra minutę. Nadal bawię się świetnie i dalej nie wierzę w większą popularność tytułu. Wiadomo jak wejdzie w F2P, ilość graczy podskoczy, ale niewiele w większym odstępie czasu. Choć patrząc na taki sobie start R6 Siege i Paladins i widząc obecną ilość graczy w tych tytułach, jakaś tam nadzieja dla qc się tli ;p.

Edytowane przez bocieque

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem grę, głównie dlatego żeby ich wesprzeć (i tak gram Rangerem) bo widzę że się starają i idzie to wszystko w dobrym kierunku, quake to quake, prędko nie zdechnie, jest spore grono ludzi (w tym ja) którzy lubią ten typ rozgrywki, patent z championami wypalił i już teraz to widać, wystarczy wszystko doszlifować i będzie naprawdę dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej i tak odpalić Quake Live - jednak można na nowo odświeżyć licencję, którą odebrali użytkownikom Free To Play na Steam.

 

Lepiej grać w klasycznego Quake - Champions jakoś do mnie nie przemawia. Zbyt "przebajerowany". Tak samo sytuacja ma się z nowym UT, który wychodzi, wychodzi i nie może wyjść :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...