Skocz do zawartości
forsaitsu

Quake Champions

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak Wodzu napisał. Mamy dwa covery dm6 (blood covenant) i blood run. Myślałem, że wiecie ;p. I są to najlepsze mapy, ale ruins of sarnath i corrupted keep wiele wg mnie nie odstają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pany ale żeście namieszali :E

 

Q3DM6 = The Camping Grounds w Q3 = Blood Covenant w QC (swoją drogą po kiego uja nazwę zmienili to nie wiem :kwasny: )

 

ZTN3DM1 = Blood Run w Q3 i QC

 

No właśnie, to nie my, ale ID namieszało z nazwami :E To wariancje tej samej mapy i mogli dodawać dodatkowe człony do nazwy. Do UT ta mapa też przeszła z Q, miała wiele odmian. Niektóre mapy się nigdy nie nudzą, jak boisko do piłki nożnej ;) Na Sarnie też lubię grać, ogólnie na wszystkich mapkach w kosmiczno-antycznych klimatach. Corrupted keep w QC nie znam, jedynie ze streamów, nie gram na razie dueli. Mam nadzieję, że dadzą w przyszłości DM17.

 

https://www.youtube.com/watch?v=X1fEWDb90GQ

 

Na forum CD Action wrzucili film o stroggach po polsku :E

 

https://www.youtube.com/watch?v=OhriIs_EcBM

Edytowane przez Áltair

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dość gruby patch się szykuje na PTS.

 

Boty, nowy gore system:

 

https://www.youtube.com/watch?v=8iVlI46W2yA

 

Bardziej rozbudowany tutorial. Pasek życia i armoru teammatesów. Tygodniowa rotacja championów. Możliwość kupna ich na stałe za favor. Możliwość kupna skrzyń za shardsy.

 

Wszystkie postacie startują ze 125hp, zmniejsza się do 100 po czasie (jak w q3/ql). Light postacie startują z 0 armorem, medium z 50, a heavy 100. Kolejne zmiany w movemencie. Rail zadający 100 dmg nie ważne czy z zoomem czy nie (wreszcie). Plus parę innych drobiazgów.

 

PTS już wystartował, kto ma dostęp, ściągać i testować :).

Edytowane przez bocieque

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te nagrody za logowanie będą już zawsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro sprawdzę na PTS jakie zmiany poczyniono. POstacie Light startują z zerowym armorem, poważnie? Słabo to widzę. Rail akurat dobra zmiana. Gore sprawdzę, ale jak będzie możliwość, to z pewnością to wyłączę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gore sprawdzę, ale jak będzie możliwość, to z pewnością to wyłączę.

 

No domyślnie jest wyłączony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trochę zmian zaszło. Nyx, Anarky, Slash ponownie dostali 320 movementu. Visora przytemperowali do 310, postacie heavy skoszone do 300. Faktycznie postacie light mają zerowy pancerz na dzień doberek, więc to pierwsza rzecz do dorwania, bo reszta postaci ma fory pod tym względem i starcie może być z nimi ciężkie. Rail faktycznie ma 100 DMG (yes!). Tutorial zawiera teraz mecz ze Scalem (przewidywalny do bólu ... jego bólu :E) Nie wiem, czy czasami wyrzutnia rakiet nie przyspieszyła, trudno mi to ocenić na sto procent. Może za dużo mi się zdaje :E

 

I tyle... żadnej nowej mapy, żadnej nowej postaci. Do tego wybór gry został zmieniony na "Solo Playlist" i "Team Playlist" nie ma tak jak wcześniej DM, Team DM, Instagib i tak dalej. Dziwnie to wygląda, bo po kliknięciu wyboru np: Solo Playlist przenosi naszą postać na jedną z ośmiu kolumn i czekasz na pozostałych graczy. Na jakiej zasadzie dochodzi do wyboru rodzaju meczu, nie wiem bo się kurna nie doczekałem :E

Edytowane przez jacenty101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odpalałem tego od czasów bety. Warto odpalić znów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to samo co wtedy + 3 nowe championy (Doom, Keel, Strogg), tryb insta gib i pozmieniane parametry postaci, broni (co patch zmieniają wszelkie liczby). Mnie tam gra się dobrze, czasem tylko laguje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Udało mi się trochę pograć na PTS (zanim mi gra się wysypała). Wracam do Quick Match i tam - tak jak wcześniej pisałem - jest wybór między Solo Playlist i Team Playlist. Nie ma wyboru jaki rodzaj meczu ma być. Po wybraniu pozycji wskakujemy do lobby oczekujących i czekamy na graczy. Jeśli nie będzie kompletu graczy, to reszta zostaje uzupełniona botami ... tak, botami. Po chwili mamy możliwość głosowania na jedną z trzech map, dwie jakieś konkretne mapy i Random Map czy jakoś tak. Nie mamy wpływu na rodzaj meczu. Mnie rzuciło dwa razy na Instagib i dwa razy na DM. Trochę kiepska sprawa, chyba nie o to chodziło. Wróciły statystyki. Ogólnie dobrze się gra, ale ja np gram Nyx i średnio to wygląda jak mnie ktoś draśnie teraz railem (teraz ma 100 dmg, a Nyx ma 100 zdrówka), a mam po respie zerowy pancerz. Jeden strzał i po krzyku. Sporo graficznych usprawnień, szczególnie widać to po śmierci :E bardziej kolorowo, bardziej dynamicznie to wygląda.

Ogólnie mam mieszane uczucia. Jedne rzeczy ok, inne do dupy, co tu dużo mówić. No i crash którego nie miałem od kilku miesięcy.

 

 

 

PS. Słabo coś dzisiaj z serwerami na zwyczajnym QC, wywaliło mnie z meczu, a po następnej próbie wejścia dostałem komunikat o liście oczekujących a potem znowu wyskoczyła karta z informacją, że usługi chwilowo niedostępne. :mad2:

Edytowane przez jacenty101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj problemy z serwerami na live i pts, ale wczoraj i przed wczoraj mecze na pts znajdowało mi w moment. Tylko, że brakujących graczy zastępują boty, które są tępe, blokują się, ale mają 100% celności. Chyba, że odpali się skrypt, który "każe" im w ogóle nie trafiać. Shotgun bardzo duży buff, tak samo tribolt. Te bronie, wcześniej używane bardzo sporadycznie, teraz mocno zyskały. Przez zmniejszenie stacków zabija się i ginie szybciej. Dodałbym chyba jednak każdemu po 25 ap więcej. Na system gore po kilku meczach już nie zwraca się uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie laika, u mnie jeszcze nie mam zmian o których piszecie, trzeba coś zmienić czy aktualizacja nie dotarła do mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja o której piszemy dotyczy w tej chwili Quake Champions PTS, to zamknięta beta dla graczy, którzy dostali zaproszenie do testowania. Inne serwery, szybciej dostępne aktualizacje, które po czasie testowania trafiają do zwykłej bety Quake Champions.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja o której piszemy dotyczy w tej chwili Quake Champions PTS, to zamknięta beta dla graczy, którzy dostali zaproszenie do testowania. Inne serwery, szybciej dostępne aktualizacje, które po czasie testowania trafiają do zwykłej bety Quake Champions.

 

Dzięki za wytłumaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj serwery były wadliwe. Po meczu, gdy zegar wybił czas 10:00, gra nie chciała się kończyć. Na początku można było biegać po mapie bez przedmiotów i rozmawiać z ludźmi, ale po chwili przestawała działać klawiatura (przypisane klawisze do gry) i bez ctrl + alt + del nie dało się tego wyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się wbić na serwer, od ponad 2 godzin mam brak miejsc na serwerze, jesteś 1109 w kolejce :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bug, który jest od rana. I raczej nie chodzi o ludzi, bo nie wykupiono wszystkich CDA w kraju ;) Mnie zastanawia co z moją kasą za logowanie :E Bo jak się nie odbierze nagrody, to zaczyna się od zera.

Edytowane przez Áltair

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dostajecie duplikaty zwojów za logowanie? ja miałem 2 duplikaty na 4 zwoje, z relikwiarzy za logowanie też nic ciekawego nie wypada, moim zdaniem to jest zrobione specjalnie, już mnie to zaczyna irytować, wyzwania też są zbugowane, zwłaszcza te związane z zadawaniem obrażeń, jak był bug z plasma gunem że można było sobie go "kupic" to naprawili go w godzinę, a jak jest bug który działa na niekorzyść gracza, to tylko wzruszają ramionami i każą czekać na patcha 2 miesiące, coraz bardziej mam ochotę wywalić to z dysku, nie wspominając już o tym że zapłaciłem za gre i powinienem mieć dostęp do kontentu bez tych żenujących zagrywek ze skrzyniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam same duplikaty w zwojach. To samo championy. Kilka razy wylosowało mi tego samego champa, który jest zamieniany na 250 rubinów. Bez sensu jest to losowanie, chociaż pewnie chodzi o to, by gracz się wkurzył i kupił te przedmioty, albo rzucił grę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam do Was takie pytanie. dziś będzie patch. mam to na cliencie od bethesdy, który jest problematyczny i też nie mam za szybkiego neta. czy znacie jakiś sposób zeby uprawdopodobnić by ściągał się tylko patch a nie cały build od nowa? podobno jak jest client ustawiony na angielski to lepiej to działa. w kwietniu sciagałem chyba ze 3 razy nawet całość, bo dwa razy cos sie pierniczyło. a wiem, ze kiedys w przeszłosci wystarczyło, ze sciagnal tylko 2 gb patcha a nie całość. czy ktoś wykminił metode?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MalagBaul

"Armor and Weapon Skins can no longer be crafted with Shards"

wincyj hazardu :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrał aktualizację i po uruchomieniu gry na tle logo mam błąd 1201. Ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...