Skocz do zawartości
luk21pl

Forza Horizon 3 PC

Rekomendowane odpowiedzi

Wbij w wyszukiwarce xbox, daj opcje, masz tam game DVR i wyłącz i sprawdź czy pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wyłączone. Niestety dalej to samo.

2736568100_1577531569_thumb.jpg

Edytowane przez lobudek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nic innego nie da się wymyślić, a daj jeszcze screena z otwartym trayem tzn z tą strzałeczką koło zegara.

 

Ps

Restartowales system po tym zabiegu?

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza Horizon 4 i Forza Horizon 3 w edycjach Ultimate (Xbox One/PC) VPN

85,60 zł

https://www.pepper.pl/promocje/forza-horizon-4-i-forza-horizon-3-w-edycjach-ultimate-xbox-onepc-vpn-276544

Można pobrać grę z innego konta MS, a używać save'a z innego konta Xbox - swego czasu nie trzeba było być zalogowanym do tych samych kont na Xbox i MS by grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie odkop, ale mam pytanie. Czy fh3 aktualnie wspiera "generic gamepad"? Mam pada logitecha, starego oj starego, ale działa i lubię go. Jeśli na nim nie będę mógł pograć to nawet za te 30 zł nie chcę tej gry. A miałem fh4 z abonamentu i nie szło jej zmusić by widziała pada, włącznie z tym że jakieś próby emulacji pada od Xboxa nie działały. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pad ma Xinput czy Dinput czy guzik do jednego i drugiego?

Bo to też różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś dokładnie tego tutorialu?

https://youtu.be/SruHlEJrYEQ

Bo może działać pod FH3, a chyba przestało działać w FH4.

Zawsze możesz kupić grę, i odsprzedać konto, a zainstalowana gra odpali z innego konta Xbox i MS (grunt żeby być tylko zalogowanym).

Edytowane przez deton24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.08.2020 o 16:43, deton24 napisał:

Ten pad ma Xinput czy Dinput czy guzik do jednego i drugiego?

Na ile potrafię sprawdzić, to Dinput.

W dniu 14.08.2020 o 20:40, deton24 napisał:

Próbowałeś dokładnie tego tutorialu?

https://youtu.be/SruHlEJrYEQ

Bo może działać pod FH3, a chyba przestało działać w FH4.

Znaczy ja nigdy nie miałem jeszcze FH3, zastanawiam się czy to by tam działało. Wiem, że w FH4 nie działał o i nie byłem w stanie sprawić, żeby działało.

Pad to Logitech Dual Action (G-UF13A).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie możliwe, ze w FH3 zadziała, a w FH4 mogło przestać. FH3 od jakiegoś roku chyba albo więcej nie dostała żadnego patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań:
1. Czy da się coś zrobić aby przy każdym uruchomieniu gry, ta nie wykrywała ciągle optymalnych ustawień grafiki?
2. W zakładce "social" dostałem wiadomości o nagrodach w postaci aut Forda F-150 i Holdena Torana. Klikam pobierz i nic się nie dzieje. W "moich samochodach" ich nie ma. O co chodzi z tymi wiadomościami?
3. Za co jest lepiej kupować pojazdy? Kredyty czy żetony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlokalizuj katalog wpsystem na dysku z grą, i zobacz czy nie jest zaznaczone tylko do odczytu. Możesz też ściągnąć narzędzie Fix Permissions.

Ew. wejdź w nowym panelu aplikacji do właściwości FH3, i wciśnij resetuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie da się FOV w tej grze zmienić, widok z kabiny to padaka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@deton24
No jest zaznaczona ta opcja kwadracikiem (nie fajką). Wiesz, ta Forza to moja pierwsza rzecz, którą w ogóle sam zainstalowałem z MS Store. Wcześniej tylko te fabryczne aplikacje aktualizowały się, a Forza to nowość i którą przede wszystkim zainstalowałem na innym dysku - D. Z tego względu, że C mam tylko jako systemowy + programy, a gry trzymam na D i teraz zrobiły się tam cztery nowe foldery: Program Files, WindowsApps, WpSystem, WUDownloadCache.

Edit.: Usunięcie zaznaczenia nic nie daje. Zresztą i tak wraca z powrotem po uruchomieniu gry. Reset aplikacji również nic.

@bbandi
Wg mnie jest ok. Wiele ludzi narzeka, jeśli w grze jest mały FOV, ale mały FOV jest realistyczny i zwróć uwagę jak jeżdżą zresztą w symulatorach. Im dalej kamera tym bardziej zniekształcony świat i trudniej ocenić odległość. Zresztą tutaj masz kalkulator: KLIK. Ładnie jest to rozrysowane i widać dlaczego tak, a nie inaczej. U mnie przy 27" i odległości 1m powinienem mieć tylko 33 stopnie. Jako, że gry samochodowe od zawsze stanowiły u mnie nr 1, tak przyznaję, że przerabiałem to milion razy i fajnie widać z dużym FOV, ale czucie auta jest niestety gorsze.

Edytowane przez Pawelek6
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.08.2020 o 20:40, deton24 napisał:

Próbowałeś dokładnie tego tutorialu?

https://youtu.be/SruHlEJrYEQ

Bo może działać pod FH3, a chyba przestało działać w FH4.

Kolego serdeczne dzięki dla Ciebie. Grę kupiłem za te 35 ziko, ten poradnik działa i gra przez to działa na padzie Logitecha. Bardzo fajnie mi się w nią jeździ, mam z tego dużo radochy. Chyba nawet kupię ten górski dodatek.

EDIT choć chyba nie, bo nie widzę żeby szlo je tanio dokupić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic, a nic o co wcześniej pytałem? :(

Już nieważne te ustawienia, da się z tym żyć aby wykonać dodatkowe ze dwa kliknięcia przy uruchamianiu. Jednak co z tymi nagrodami, samochodami? Niby coś dostaję, a nic nie mam. Jak się doczytałem nawet w poradniku na GOL-u, to niby Hondę NSX powinienem nawet dostać, a tu nic. Nazbierało mi się już więcej wiadomości z tymi autami, które niby dostałem (?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawiłem ten odczyt, to teraz w ogóle nie mogę uruchomić gry. W MS Store w zainstalowanych mi zniknęła jako aplikacja, jest do pobrania. Choć na dysku jest. Nie mam już siły :cry:

Edit.: Mogłem już to zostawić w spokoju. Wywaliłem co było na dysku. To się okazało, że w MS Store nie mogę wybrać dysku D do ponownej instalacji, ale to akurat naprawiłem. Natomiast w menu start wciąż wisi Forza. Pobieram od nowa i ciul z tymi ustawieniami przy każdym rozruchu jeśli dalej będzie, mam tylko nadzieję, że ta ikonka się nie zduplikuje, zostanie jedna i po prostu będzie działać.

Edytowane przez Pawelek6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zostały ostatnie 2 dni na kupienie tej gry. Później nie będzie można tego zrobić bo licencje wygasają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zniknęła z MS Store, ale klucze Play Anywhere dla PC i Xbox są dostępne w sklepach z kluczami. W tej chwili Gamivo i Eneba. Niewykluczone, że kiedyś te klucze się wyczerpią i faktycznie gra zniknie z dystrybucji. Źródło

Edytowane przez deton24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Kupiłem egzemplarz gry na Eneba, Forza zainstalowana, nawet się włącza, ale przy ekranie ładowania (tym z padem od Xboxa) pojawia się szary ekran i gra wywala do pulpitu bez żadnego błędu.

Rzeczy które dotychczas zrobiłem:

-reinstalacja gry

-aktualizacja Windowsa, jak i innych sterowników

-wyłączenie dostępu do mikrofonu

-zmniejszanie ustawień graficznych do minimum

-wyłączanie przed uruchomieniem gry jakichkolwiek programów, których działanie w tym momencie jest zbędne

Komp spełnia wymagania gry. Help!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...