Skocz do zawartości
luk21pl

Forza Horizon 3 PC

Rekomendowane odpowiedzi

Wyścigowa Forza Horizon 3 zadebiutuje 27 września tego roku, jednocześnie na Xbox One i PC z systemami operacyjnymi Windows 10 - ujawnił Microsoft.

Podczas konferencji przed targami E3 ujawniono, że produkcja studia Playground Games po raz kolejny postawi na otwarty światy, tym razem przenosząc akcję do Australii.

Dostępny teren ma być największy w historii serii, a do wyboru miłośników czterech kółek twórcy oddadzą ponad 350 najlepszych i najciekawszych aut świata.

Twórcy przygotowują „ekstremalne” tereny do przejechania, a także kampanię z kooperacją dla maksymalnie czterech osób. Powracają też specjalne wyścigi, jak pogoń za helikopterem.

LINKi do ewentualnego rozwiązania problemów z grą.

 

http://forum.pclab.pl/topic/1134299-Forza-Horizon-3-PC/page__st__2880__p__15067521entry15067521

 

http://forum.pclab.pl/topic/1257245-Forza-Horizon-3-kompendium-wiedzy-dot-crashy-i-problemów-z-grą/

Edytowane przez luk21pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A konsolowcy pewnie kolejny ból dupy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A konsolowcy pewnie kolejny ból dupy:D

 

sądząc po tym co jeszcze bedzie na pc i xboxie, myślę że światowy zapas pewnej maści może się wyczerpać ;) gdyby tak jeszcze NHL wrócił na PC.

Kto wie, może w 2k17 wyjdzie pełnoprawna Forza na PC :) ale nawet z Horizon wygląda świetnie, już się nie mogę doczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czyli teraz mogę już sprzedać XONE. Może jednak warto było zainstalować W10.

 

gdyby tak jeszcze NHL wrócił na PC.

 

Mów mi tak jeszcze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A konsolowcy pewnie kolejny ból dupy:D

Nie, tylko Ty masz ból dupy o wszystko i wszędzie go widzisz u innych. Od dłuższego czasu wiadomo, że Microsoft ma zamiar wydawać większość gier na dwie platformy, więc przestań szukać taniej sensacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, tylko Ty masz ból dupy o wszystko i wszędzie go widzisz u innych. Od dłuższego czasu wiadomo, że Microsoft ma zamiar wydawać większość gier na dwie platformy, więc przestań szukać taniej sensacji.

Ból dupy mieli konsolowcy gdzie okazało się że wychodzą ich eksy więc nie gadaj że wymyślam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co teraz mają poakzywać ? i o któej ?

PC Gaming Show jest o 21, później Ubi o 22.

Ból dupy mieli konsolowcy gdzie okazało się że wychodzą ich eksy więc nie gadaj że wymyślam

Kto i gdzie? Przestań ściemniać, Microsoft od dawna ludzi do tego przygotowywał, nie ma tutaj żadnej sensacji, której tak usilnie szukasz. Jak chcesz ból dupy, to już musisz się o to zatroszczyć we własnym zakresie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To poczytaj fora konsolowe to się przekonasz bądź udaj się do okulisty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze znają się jacyś niezadowoleni, niezależnie od okazji, ale w tym wypadku nie było żadnego wielkiego bólu czterech liter. Wyssałeś sobie to z palca, żeby podkręcić jakiegoś flame'a, co masz w zwyczaju robić na każdym kroku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki sam ból dupy jak coś z PC przechodzi na konsole + standardowe szyderstwa z oprawy czy działania, nawet w przypadkach gdzie różnice są kosmetyczne.

Także nie pierdol panie, bo obie strony mają potężnych rozmiarów hemoroidy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli będzie obsługa kierownic, już zacieram rączki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo w morde ja tam czekam wreszcie jakaś porządna scigalka zręcznościowa bardzo ciekawy jest obszar w australii bo ja myślałem ze bedą tylko pustkowie :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza wygląda grubo, jak to jest teraz tym win X jest darmowy czy trzeba płacić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza wygląda grubo, jak to jest teraz tym win X jest darmowy czy trzeba płacić?

 

Dolacze sie do pytania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolacze sie do pytania :)

Ile razy trzeba o tym trąbić. Tak darmowa jeśli masz win 7 lub 8.1, 8.0 do 29 lipca tego roku pańskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie jak będzie przebiegać dystrybucja pudełkowa wersji na pc ? Czy będzie możliwe kupno tylko wersji na win 10 przez sklep microsoft ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gameplay w dobrej jakości

 

A więc to tak się "gra" :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie 970 starczy do 1080p ze wszystkim na full. Martwi mnie tylko cena 240zł za wersje podstawową ehh :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...