Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kris

Gwent / Gwint - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Wtf, myślałem że ten Gwint wyjdzie jeszcze w tym roku :/ Chociaż się przykładają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta juz sie zaczela. Wlasnie dostalem kod i pobralem gre. Jestem milo zaskoczony. Graficznie bardzo ladnie, szybko znajduje przeciwnika. Wiecej rzeczy niz w tradycyjnym gwincie w Wiedzminie 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie:

Odpaliłem grę i dźwięk mi lekko trzeszczy plus muzyka i kwestię są jakby... przyśpieszone. O co chodzi? Ktoś wie jak temu zaradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu dostałem dostęp. :E

Muszę zbadać jak gra wciąga na PC. Obawiam się jednak, że na kompie nie będzie mi się chciało za długo w to grać. Gdyby była wersja na telefon to co innego... w HS tak właśnie miałem. Na PC przestałem grać a jak wyszła na komórkę to wersji PC w ogóle nie odpalam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja, od pierwszego dnia bety mam beta z kluczem do niej... W gmailu jest w kategorii "oferty" do której nie zaglądam :lol2: a tak się irytowałem, że koledzy dostali a ja nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kto nie skorzysta chciałby się podzielić kluczykiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwint_Thumbnail.jpg

 

Producent: CD Projekt RED

Oficjalna strona: https://www.playgwent.com/pl/

 

Gwint to klasyczna karcianka fantasy, która pozwala na dowodzenie bohaterami i jednostkami wyciągniętymi wprost z wiedźmińskiego uniwersum stworzonego przez Andrzeja Sapkowskiego. Rozgrywka odbywa się w standardowym trybie turowym. Rozpoczynając zabawę, dobieramy dziesięć kart, reprezentujących jednostki wojskowe, bohaterów, opcjonalne bonusy do siły i morale podwładnych oraz zdolności zmieniające warunki na polu bitwy.

 

Aktualnie trwają zamknięte beta testy.

Aby uzyskać dostęp do bety należy się zarejestrować na oficjalnej stronie i czekać.

 

Możecie również wykonać kilka prostych kroków i dostać kod już teraz:

https://www.playgwent.com/pl/giveaway/DrwalRebajlo

Kod aktywujemy na platformie GOG.com

Razem z tym kodem otrzymamy możliwość przypisania do swojego konta zupełnie za darmo pierwszą cześć gry "Wiedźmin: Edycja Rozszerzona".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie dawno dawno temu zdobyłem klucz ale dopiero teraz odpaliłem... i nie wiem jak zacząć bez żadnych kart. 2 beczki otworzyłem ale totalnie nic nie było. :E

Rozumiem, że na stan obecny tylko gra tymi podstawowymi wchodzi w grę? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gra zrobiła się zbyt skomplikowana i co najmniej chwilowo odszedłem z bety. Rozumiem naturalnie, że skoro ma to być samodzielna produkcja z mikropłatnościami musi być skomplikowana i że długoterminowo patrząc to jest wielka zaleta, bo później się znudzi.

 

Aczkolwiek każdy kto przystąpi do bety musi sobie zdawać sprawę, że w obecnej formie ta gra nie ma wiele wspólnego z prawie bezmyślnym tłuczeniem w trzecim Wiedźminie. A także z tego, że w obecnym jej stanie potyczka z osobą ze znacznie silniejszymi kartami w talii jest z góry rozstrzygnięta. Znaczenie czynnika losowego spadło wobec tego co było w W3. To naturalnie także zaleta patrząc długoterminowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna, nie świetna to złe słowo, jest zayebista!

 

Będzie hicior bo gra preferuje tych co mało grają albo dużo płacą.

 

Ci co mała grają, powiedzmy do 10 partyjek na dzień, są preferowani bo:

 

-loot w sensownej częstotliwości wypada do 18 wygranych rund czyli 9-12 partii, potem gra się już tylko dla exp lub rangi bez nagród tzw dziennych

 

-jak mniej się gra wolniej nabija się level i przynajmniej do 10 poziomu ma się łatwiejszych opps

 

-nie da się farmić czyli nie tzreba zostawać nolife'em :)

 

Wciąż trwa balansowanie ale już teraz widać że to będzie diament wśród karcianek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łapcie trzy zaproszenia, bo napisali w mailu żeby rozdać, niestety kto pierwszy ten lepszy, bo nie chce mi się bawić w PMki, trzeba usunąć spację

 

 

 

https://www.playgwent.com/redeem/ ANY82CEEA0C020E934

 

 

https://www.playgwent.com/redeem/ ANY50F09C5F3029744

 

 

https://www.playgwent.com/redeem/ ANY60A710AAA8ADFEB

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łapcie trzy zaproszenia, bo napisali w mailu żeby rozdać, niestety kto pierwszy ten lepszy, bo nie chce mi się bawić w PMki, trzeba usunąć spację

...

:thumbup: Jakaś pijawa wykorzystała i nawet nie podziękowała.

Jakby ktoś jeszcze miał klucz i dobry gest w zanadrzu, to poproszę na PW. Chętnie bym sprawdził odświeżoną wersję Gwinta.

 

Dziękuję skunRace. Kod po perturbacjach zadziałał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić reset konta do startowego? Chciałbym zacząć inną talią ale wszystko zmielone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gierka jest już rozbudowana i technicznie dopracowana? Nie popsuje sobie wrażeń przed premierą jak zagram w betę? Gog galaxy nie szaleje? :) Z reguły omijam wszelkie bety czekając na gotowy produkt ale może tutaj warto zrobić wyjątek korzystając z otwartej bety za tydzień? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dopracowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

ostatnio postanowiłem zainstalować gwinta, jednak napotkałem na niespodziewany problem. Po wstępnej instalacji wchodzę na Gog Galaxy a tam sytuacja widoczna w załączniku...

Po naciśnięciu "połącz" przenosi mnie do menu dodawania kluczy (a Gwint jest poniekąd publiczną betą.)

Nie wiem co robić poproszę o pomoc sad.gif

post-520784-15146217022817_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie pamiętam jak to u mnie przebiegało, ale spróbuj przez stronę gwinta, i tam chyba generuje Ci klucz, ale nie dam Sobie ręki uciąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie pamiętam jak to u mnie przebiegało, ale spróbuj przez stronę gwinta, i tam chyba generuje Ci klucz, ale nie dam Sobie ręki uciąć.

 

Właśnie nie daje klucza od kiedy beta jest publiczna (chyba)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale spróbuj przez stronę. Ja tak robiłem tydzień temu i bez problemu wszystko przebiegło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwinta można tylko przez stronę... Na gogu przenosi na playgwent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...