Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kris

Gwent / Gwint - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

gwint-jasny_4blw5rqsw.png

 

Samodzielna wersja karcianki! :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zgłoszenie do bety, która planowana jest na wrzesień. Zapowiada się pysznie. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię na pewno. Karcianka single? Me like it!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię na pewno. Karcianka single? Me like it!

Free 2 Play bby :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to lipa. nie słuchałem uważnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również zapisałem się do bety.

Boję się tylko, że brak wersji mobilnej może okazać się strzałem w stopę. Np. w moim wypadku sporo gram w hearthstone ale nigdy nie miałem jej zainstalowanej na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również zapisałem się do bety.

Boję się tylko, że brak wersji mobilnej może okazać się strzałem w stopę. Np. w moim wypadku sporo gram w hearthstone ale nigdy nie miałem jej zainstalowanej na PC.

No cóż, HS zaczął się na PC, nic nie stoi na przeszkodzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na wersję bez prądu.

To przegapiłeś, bo do dodatków do wieśka 3 dodawali karty ;) (zanim powiesz, a po co mi dodatki - można kody sprzedać tak jak ja ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Gdzie jest pre-order? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Hype, Hype, Hype. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszy był stream z Triss cool.gif

A karta płotki wygrała :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przenoszą zamkniętą betę na 25 października, gdzieś mi umknął mail z 11 sierpnia i teraz zauważyłem.

 

Drodzy Gracze,

 

Podczas targów E3 ogłosiliśmy, że zamknięta beta GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej rozpocznie się we wrześniu. Niestety, ale potrzebujemy nieco więcej czasu, zanim oddamy grę w Wasze ręce. Szansę na zrobienie pierwszego wrażenia ma się przecież tylko jedną, a stworzenie dobrej gry liczy się dla nas bardziej niż sztywne trzymanie się terminów. Mówiąc wprost: nim wystartujemy, chcemy mieć pewność, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Nowy termin rozpoczęcia zamkniętej bety to 25 października. Przepraszamy, że musicie czekać nieco dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobyć kod? Trzeba polubić stronę na Facebooku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat z Facebooka.

 

Jutro na stronie, do której link podaliśmy wyżej pojawi się dodatkowy moduł umożliwiający rejestrację. Kiedy to nastąpi, będziemy informować w naszych kanałach

 

Czyli dzisiaj powinien się pojawić moduł na tej stronie https://www.playgwent.com/pl/killtheservers

 

14322454_1831756370376587_4623889557415761873_n.jpg?oh=4ada62c04379f28b48631ba4bd47df75&oe=586A8BEE

Gdy zostanie zagrana złota karta, Płotka wskakuje na pole bitwy z Waszej i przeciwnika talii (na losowo wybranym rzędzie)!

 

14370237_1833198060232418_5347685668558345833_n.jpg?oh=be94cacf197d0c5dc44579fa18f8de1a&oe=587FFA28

Odrin na początku każdej tury przeniesie się do losowego rzędu, dodając wszystkim znajdującym się w nim niezłotym kartom +2 do siły (efekt ten nie działa na Odrina).

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem teraz meila na tej stronie i przekierowało mnie od razu do zalogowania do GOG Galaxy i pobiera grę 2,5Gb gry do biblioteki Galaxy.

Wszystko w przeciągu minutki, tylko po wpisaniu meila, wiec nie trzeba żadnego potwierdzenia, spróbuj teraz https://www.playgwent.com/pl/killtheservers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pobiera ze strony jakiś plik gogGalaxy.auth i potem nic się nie dzieje. Galaxy mam już zainstalowane i Gwinta tam nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...