Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

snaps-god-of-war-about-e3-2016-on-ignmxjpg-9d0e40_765w.jpg

 

 

 

 

 

Nareszcie doczekaliśmy się nowej odsłony God of War. Tym razem ackaja osadzona będzie w mitologi nordyckiej. Zmianie uległ gameplay, sposób walki, kamera, sposób prowadzenia fabuły. Warto też zwrócić uwagę, że Kratos stał się bardziej ludzki. Twórcy już powiedzieli, ze to nie będzie gra z otwartym światem a głównym bohaterem będzie właśnie nasz brodaty Kratos :)

 

 

 

Ciekawostki

 

image_god_of_war-32160-3634_0001.jpg

 

Na tym obrazku popatrzcie na rękę Kratosa, zaraz na końcu bandaża widać blizny po sławnych łańcuchach

:D

 

 

 

 

Loc3pz8.jpg

 

Kratos ma na plecach grecki znak Omega, który oznacza "Koniec". Czyżby Kratos miał być zwiastunem końca nordyckich Bogów, Ragnarokiem?

;)

 

 

Na koniec dodam tylko, że są podejrzenia co do tego chłopca... może on być Thorem ponieważ używa łuku z piorunami > Thor.

:)

Edytowane przez SPYCHCIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kratos bardziej ludzki na tym gameplayu? Nie chciałbym spotkać tak "ludzkiego" człowieka :E.

Dzieciak pewnie znaleziony/zaadoptowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jesteś pewien Spychcio że to jest Kratos ? Wydaje mi się że bohater jest nowy tylko tak wizualnie przypomina Kratosa. Może się mylę.

 

Po GoW III i walkach z tytanami to ciężko jest wywrzeć takie samo wrażenie. Ten pierwszy gameplay faktycznie bardziej przywodzi mi na myśl elementy przygodowe z takich gier jak chociażby nowy Tomb Raider niż typową sieczkę z GoW. Co nie znaczy że to źle ale chyba gra będzie miała nieco inny charakter niż poprzednie GoWy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jesteś pewien Spychcio że to jest Kratos ? Wydaje mi się że bohater jest nowy tylko tak wizualnie przypomina Kratosa. Może się mylę.

 

Po GoW III i walkach z tytanami to ciężko jest wywrzeć takie samo wrażenie. Ten pierwszy gameplay faktycznie bardziej przywodzi mi na myśl elementy przygodowe z takich gier jak chociażby nowy Tomb Raider niż typową sieczkę z GoW. Co nie znaczy że to źle ale chyba gra będzie miała nieco inny charakter niż poprzednie GoWy.

 

100% Akozz, ma blizny po łańcuchach na ręce, bliznę na brzuchu po tym jak się przebił na końcu God of War 3. Tylko niech nikt nie pisze, że się zabił itp. bo jak Kratos pada przebity na końcu god of War 3 i oddala się kamera to ewidentnie widać, że jest na ziemi rysunek Fenixa... wiemy co to oznacza ;) Odrodzenie, zmartwychwstanie, powstanie z popiołu... no i mamy nowego God of War'a :thumbup:

 

 

NEOGAF już wymiata :lol2:

 

tumblr_o8r1hw4qXk1s6s5lko1_400.jpg

Edytowane przez SPYCHCIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakaś forma reinkarnacji czy cuś?

Nie wiem... Jakoś myśl, że to ta sama postać mordująca inny panteon bogów mnie lekko odpycha i wydaje mi się głupia. :E:P

Za to sama gra jako taka wygląda ślicznie i jeżeli chodzi o rozgrywkę mnie się osobiście widzi chyba bardziej niż oryginalna seria.

Trochę osób jednak z tego co widziałem dzisiaj w internetach kręci nosem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może faktycznie Kratos. Gdzieś coś słyszałem że akcja dzieje się po GoW III.

Gameplay na E3 leciał w 30FPSach, potwierdzili podczas wywiadu. Nie wiadomo jeszcze natomiast czy do premiery zostanie 30 czy wycisną 60.

 

 

-edit-

 

Dzieciak będzie z nami podczas całej gry :E Będzie osobny guzik do interakcji z nim :E

 

http://kotaku.com/the-new-god-of-war-has-a-button-dedicated-to-your-kid-1781999404

Edytowane przez Akozz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kij z 60fps, jak dla mnie to niech cisną z grafiką, fizyką i IQ przeciwników :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością na więcej informacji, bo jestem mega-głodny wycinki w tym klimacie, ale dwie rzeczy budzą moje obawy. Widok zza pleców ala TLoU - nie mam co do tego przekonania. Wolałbym znany z poprzednich odsłon. No i ten gówniarz ma faktycznie nam cały czas towarzyszyć? To również średnio mi odpowiada, IMO nie pasuje kompletnie do atmosfery serii. Chyba, że twórcy pozwolą zrobić z niego kolejnego badassa. Jeśli gra ma stracić na brutalności przez to dziecko, to ja z miejsca wysiadam z tego hype trainu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością na więcej informacji, bo jestem mega-głodny wycinki w tym klimacie, ale dwie rzeczy budzą moje obawy. Widok zza pleców ala TLoU - nie mam co do tego przekonania. Wolałbym znany z poprzednich odsłon. No i ten gówniarz ma faktycznie nam cały czas towarzyszyć? To również średnio mi odpowiada, IMO nie pasuje kompletnie do atmosfery serii. Chyba, że twórcy pozwolą zrobić z niego kolejnego badassa. Jeśli gra ma stracić na brutalności przez to dziecko, to ja z miejsca wysiadam z tego hype trainu.

 

Kolejny sapiący spec :lol2: Jakby zrobili w podobnych klimatach zaraz by była gów... burza że to samo i odgrzewany kotlet ech... Chcesz brutalności i flaków poczekaj sobie na Gearsy 4 na xkloca idealny odgrzewany kotlecik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YoHRUWo.jpg

 

:E

 

Kolejny sapiący spec :lol2: Jakby zrobili w podobnych klimatach zaraz by była gów... burza że to samo i odgrzewany kotlet ech... Chcesz brutalności i flaków poczekaj sobie na Gearsy 4 na xkloca idealny odgrzewany kotlecik.

 

 

No ale GoW to przecież jest brutalność i flaki.... Jak na razie to z God of Wara ten ma tylko nazwę i Kratosa. Zaprezentowany gameplay bardziej mi się kojarzy z nowym Tomb Raiderem. Bardzo lubię te serię ale po tym fragmencie rozgrywki mam podobne odczucia jak Vulc.

Edytowane przez Akozz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem strasznie zawiedziony, liczyłem że dostaniemy nowego bohatera, Vikinga a tutaj mamy znowu Kratosa z synkiem chucherkiem. I jeszcze ta zmiana na TPP...Dla mnie bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze to jakaś odmiana tak jak tego roczna konferencja od Sony ;)

Najlepiej jakby wypuścili coś podobnego do God of War Wstąpienie tylko z lepszą oprawą byłoby hapy ech....

Jak dla mnie na plus i niech tak zostanie.

 

Jeszcze będziecie zbierać szczęki z podłogi jak tylko wyjdzie gra :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny sapiący spec :lol2: Jakby zrobili w podobnych klimatach zaraz by była gów... burza że to samo i odgrzewany kotlet ech... Chcesz brutalności i flaków poczekaj sobie na Gearsy 4 na xkloca idealny odgrzewany kotlecik.

Rozmowa z Tobą przypomina rozmowę z 10-letnim dzieciakiem - każda odmienna opinia to "sapanie", absolutnie każdym materiałem trzeba się podniecać, bo tak nakazuje kult Sony. :lol2: Chcę brutalności i flaków? Wszyscy na to czekają, o czym niby były poprzednie części? O pieleniu ogródka? Dodatkowo nikt nigdzie nie stwierdził, że tego nie będzie, to są wstępne obawy, oparte o dostępne materiały. Ciężko żebyś to rozumiał, bo nie pierwszy raz widać, że masz problemy z czytaniem. Błazenadę z pozostałych tematów żal nawet komentować. Tupanie nóżkami rozgoryczonego fanboja.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kij z 60fps, jak dla mnie to niech cisną z grafiką, fizyką i IQ przeciwników :)

Poprawić IQ? Poślą cały bestiariusz na jakąś wyższą uczelnię? :E

 

Jeszcze będziecie zbierać szczęki z podłogi jak tylko wyjdzie gra :cool:

Oooo, już się zaczyna, nie mogło zabraknąć zbierania szczęki z podłogi. Robisz się już nudny z tymi Twoimi tekstami, wymyśl coś nowego.

 

Zagrasz w to chociaż, czy nadal będziesz udawał, że grasz w domu na PS4? :E

 

Ja wstępnie jestem na tak po tym wszystkim, co zobaczyłem w demie pokazanym na tegorocznym E3. Dla pierwszej jak i drugiej części kupiłem swego czasu PS2, na PS3 też ograłem wszystkie "duże" odsłony, ominęły mnie tylko wersje wydane na PSP. Z serią jestem od jej początków i na dobrą sprawę nie wyobrażam sobie, aby mieli znowu zaserwować coś podobnego, na modłę poprzednich części. Po ponad 10 latach od debiutu pierwowzoru przyszedł w końcu czas, aby "ubrać' to wszystko w nowe szaty. Zmianę kamery, dodanie tego chłoptasia, z którym będziemy wchodzić w interakcję, crafting czy nastawienie całej historii na nieco bardziej poważny i kameralny ton odbieram na plus. To ciągle ten sam Kratos, choć już trochę zdziadziały :E O brutalność bym się zbytnio nie martwił - celują w PEGI +18, więc tutaj raczej kompromisów być nie powinno, ten chłopek w niczym nie będzie przeszkadzać. Trąci to wszystko trochę The Last Of Us, ale jak już zrzynać, to przecież od najlepszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal trzymać się będę swoich ostrożnych obaw. ;) Taki bardziej poważny ton całkiem nieźle sprawdził się choćby w U4, ale God of War to całkiem inna para kaloszy. Rzeczy, które do tej pory tą serię definiowały, wydają się być zepchnięte na drugi plan. Tyle tylko, że ta wnikliwa analiza z mojej strony, oparta jest na bardzo kruchym fundamencie, bo co my właściwie zobaczyliśmy? Bardzo chciałbym zobaczyć jakiś dłuższy fragment walki, z większą ilością wrogów. Tak czy inaczej o dynamice znanej z poprzednich części, chyba już teraz można śmiało zapomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

Fajny renderek. Tyle można powiedzieć, CGI odpalone na 2 Titanach nie robi na mnie wrażenia. Oglądam to w kinie w lepszym wydaniu. Chociaż cieszy oko ale mam niesmak bo to nie rzeczywisty gameplay, chociaż Sony się bardzo starało żebym w to uwierzył.

Co do gry to moim zdaniem była to retrospekcja  grać będziemy chłopaczkiem ale dorosłym który będzie już nieźle przybyczony i będzie młodszą wersją protagnisty z wcześniejszych odsłon.

Bardzo możliwe że SONY będzie zbierało teraz feadback od graczy ze społecznościówek i losy scenariusza nie są jeszcze przypieczętowane. Ale to już bardzo luźne sincefiction - tak samo jak ten "gameplay" zresztą lol2.gif

Edytowane przez hoodedman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki render? nic specjalnego tutaj nie ma, lepsze wrażenie robi otwarty Horizon :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PhysX, to tylko klasyczny ból tyłka się odzywa u kolgi ;) że znowu najfajniejsze gierki pokazana na bida konsoli niestety, no cóż skoro branżowi insiderzy potwierdzają że wszystko w GOW'ie było real-time z PS4 to mimo wszystko "ekspert" z forum pewnie ma rację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

niech ta gra wygląda 2 razy lepiej niż na tych renderach, ja nie z tych co to mają kompleksy bo nie mam konsoli. Nie muszę. I tak nie jestem w stanie ograć wszystkiego co mnie interesuje na laptopie.

Podejrzewam jednak że jest to (i tak przekoloryzowana) wizja twórców tego co będzie na wersji neo, a zwykłe PS4 dostanie popłuczyny.

Niestety pamiętam konferencję gdzie prezentowano gry na PS3 i 90% to były rendery i później żadna z gier tak nie wyglądała. Gracze niestety mają pamięć złotej rybki która po opłynięciu akwarium już nie pamięta że już tu była :E

Edytowane przez hoodedman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech ta gra wygląda 2 razy lepiej niż na tych renderach, ja nie z tych co to mają kompleksy bo nie mam konsoli. Nie muszę. I tak nie jestem w stanie ograć wszystkiego co mnie interesuje na laptopie.

Podejrzewam jednak że jest to (i tak przekoloryzowana) wizja twórców tego co będzie na wersji neo, a zwykłe PS4 dostanie popłuczyny.

Niestety pamiętam konferencję gdzie prezentowano gry na PS3 i 90% to były rendery i później żadna z gier tak nie wyglądała. Gracze niestety mają pamięć złotej rybki która po opłynięciu akwarium już nie pamięta że już tu była :E

 

Jak nie wierzysz że tak będzie wyglądało na zwykłej PS4 to sobie zobacz Uncharted4. Pożycz sobie konsole i zagraj w ten tytuł to ci się klapy otworzą i będziesz zdumiony że to chodzi na zwykłej PS4. A jak masz to gdzieś to chociaż screeny zobacz ten kawałek kodu z god of war to jeszcze nie ta jakość co w U4 a ty o jakiś renderach piszesz albo o PS4 NEO :lol2:

 

https://goo.gl/photos/BsBXCLNrfVjybwcz7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Yoshi szkoda dyskusji, to jest taki typ do którego byś pojechał z działającą wersją tego gowa i odpalił mu w domu, a i tak by stwierdził że to render, to nic że ludzie zajmujący się branżą potwierdzają że leciało z PS4, ba jest nawet już analiza klatek ale przecież to render :D

 

 

PS. Przecież od razu widać że twoje screeny z U4 to render. :D

Edytowane przez Zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

PS. Przecież od razu widać że twoje screeny z U4 to render. :D

 

Na 4 titanach przerobione :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

Niestety. Render, ale podoba mi się nawet wasze naiwne oczekiwanie takiej jakości w finalnym produkcie.

Pozdrawiam wszystkie złote rybki :E

 

A za gre trzymam kciuki

Edytowane przez hoodedman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...