Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

LOL prawie rok masterowania gry :E a ja dopiero co wczoraj skończyłem fabułę i zastanawiam się nad ekspolracją terenów :D . no ale wiem do czego dążyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero zaczynam i jestem świeżo po załatwieniu mrocznych elfów przy świetle. Moja pierwsza gra gdzie efekt HDR wali tak, że trzeba mrużyć oczy przy wyjściu z ciemnicy :E.

Tunelowość i poruszanie się bardzo mnie boli, ale muszę się przestawić po Death Stranding. Widać że slahery z bogatym ekwipunkiem to nie mój gatunek. Jak zobaczyłem co jest w tych skrzynkach to zaczynam ignorować niektóre irytujące zagadki i pcham wątek główny.

Fabularnie z ciekawostek coś tracę nie chodzą w każdy kąt i nie otwierając każdej skrzyni?

 

Gra podoba mi się, ale mogli dać mniej tego ekwipunku oraz sekwencji typu rzuć toporem, aby wyłączyć truciznę lub nieś kryształ z jednego końca korytarza do drugiego... Mam nadzieję że później nie będą musieli urozmaicać tym rozrywki, albo ja się przestawię.

Krajobrazy to niekiedy mistrzostwo :D. Nie mogę się doczekać, aż odblokuję co ważniejsze umiejętności i wtedy Kratos będzie sobą, a nie drwalem w rzeźni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra podoba mi się, ale mogli dać mniej tego ekwipunku oraz sekwencji typu rzuć toporem, aby wyłączyć truciznę lub nieś kryształ z jednego końca korytarza do drugiego... Mam nadzieję że później nie będą musieli urozmaicać tym rozrywki, albo ja się przestawię.

Nie wiem gdzie dokładnie jesteś, to nie będę pisał o co chodzi, ale będzie coś bardziej wkurzającego i powtarzalnego. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabularnie z ciekawostek coś tracę nie chodzą w każdy kąt i nie otwierając każdej skrzyni?

Absolutnie nic nie tracisz z fabuły ,ale niektóre zakamarki odkryjesz /będziesz miał dostęp po znalezieniu konkretnego artefaktu czy ukonczeniu fabuły

 

Gra podoba mi się, ale mogli dać mniej tego ekwipunku

 

Gra też mi się podobała fakt tych pierdół jest za dużo ,a fabułą nieco rozciągnięta ,rozwlekłą na siłę .

IMHO gra dobra ale GOTY to bym jej nie dał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Gra podoba mi się, ale mogli dać mniej tego ekwipunku oraz sekwencji typu rzuć toporem, aby wyłączyć truciznę lub nieś kryształ z jednego końca korytarza do drugiego... Mam nadzieję że później nie będą musieli urozmaicać tym rozrywki, albo ja się przestawię.

Chyba jestem trochę przed tobą, a raczej utknąłem, bo pamiętam że wlazłem do jakiejś kopalni po tych elfach i dalej już nie mogę. Od dwóch miesięcy gra tkwi tam gdzie była.

Nuda jak skurwisyn, zresztą wiedziałem że znowu polecieli na markę, bo nic innego już wymyślić nie potrafią. Nie wiem gdzie ci ludzie mieli oczy, chyba w d. Albo ta sama zasada że jak ex od $/N to +2 do oceny z automatu.

Za 6 dych dużej krzywdy nie ma, ale jednak te exy cieniutkie jak barszcz w tej gen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie dokładnie jesteś, to nie będę pisał o co chodzi, ale będzie coś bardziej wkurzającego i powtarzalnego. ;)

Toś go zachęcił :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Toś go zachęcił :E

Zawsze służę pomocą. szczerbaty.gif

Chodzi po prostu o podróżowanie łódką, które po pewnym czasie robiło się męczące, szczególnie dla kogoś kto chciał zwiedzić wszystko.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze służę pomocą. szczerbaty.gif

Chodzi po prostu o podróżowanie łódką, które po pewnym czasie robiło się męczące, szczególnie dla kogoś kto chciał zwiedzić wszystko.

 

Jeszcze mnie to tak nie irytuje, ale głupie jest zjawisko że wiosłując z jednej strony płynie prosto :E . Przez 7 lat jeździłem co roku na spływy kajakowe i zachowanie tej łódki jest absurdalne.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko było mi wrócić, ale gdy już odpaliłem to się przyzwyczaiłem. Młóci się już pięknie, a jestem świeżo po wjeździe naprawioną platformą w górze.

Tekst i aktorzy świetnie odgrywają swoje role, a te dialogi syna z ojcem :E.

Szkoda tylko że poruszanie się jest takie ograniczone, a wejść można tylko tam, gdzie jest oznaczenie. Bóg wojny, a nie może do krawędzi doskoczyć lub wejść po nierównym terenie :mad:.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bóg wojny, a nie może do krawędzi doskoczyć lub wejść po nierównym terenie :mad:.

Starość nie radość :E.

Chyba jesteśmy na podobnym etapie. Też odpaliłem po dwóch miesiącach przerwy, bo przez to że mam za dużo nakupowanych i rozgrzebanych gier nie kupiłem i przepadła mi dzisiaj Yakuza :E.

Trochę szkoda, ale szkoda też było mi kupować... :E.

Mógłby się trochę rozkręcić ten łysy nudziarz, bo na razie gra niczego nie urywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mógłby się trochę rozkręcić ten łysy nudziarz, bo na razie gra niczego nie urywa.

I niczego ci nie urwie , jeśli spodziewasz się jakiś mega fajerwerków to pomyliłeś tytułu .

 

GoW To ten typ gry który się kocha albo nie nawidzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, God of War jako rozbudowany korytarz do robienia pięknej sieczki wraz z baśniowymi widokami to urywa głowę. Może mniej niż GoW 3, gdzie początek kipiał epickością :E.

 

Jednak wsiąkłem trochę w ten świat i bawię się w zwiedzanie przed udaniem się do ukrytej bramy wraz z świeżym kompanem, któremu głowy nie da się bardziej urwać :lol2:.

Walczę z przeciwnikami będącymi czasem 2-3 lvl wyżej ode mnie, przez co uruchomiły się mi szare komórki podczas walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I niczego ci nie urwie , jeśli spodziewasz się jakiś mega fajerwerków to pomyliłeś tytułu .

 

GoW To ten typ gry który się kocha albo nie nawidzi :)

Szkoda. Niczego nie pomyliłem, wiedziałem że to zwykłe dojenie marki i gra to potwierdza, myślałem że może pozytywnie zaskoczy, a za 60 zł za grę w folii nawet nie mam dużego żalu.

Oryginalna trylogia była rewelacyjna i w nią zagrałem mimo że fanem slasherów nie jestem.

W sumie byłem ciekaw czy wydarzy się coś więcej niż ciągłe wybijanie po dwóch mobków na krzyż, takich samych trolli, rzucanie toporem i tak do porzygu, ale ciężko żeby coś się działo, skoro cutscenki teraz trwają więcej od rozgrywki, a ta to taki miks darksidersa i wieśka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego co domyślne sterowanie ustawił na r1/r2 to powinni powiesić za jajca.

To ja tyle się "męczyłem", aż w końcu jak po raz kolejny odruchowo naciskałem kwadrat a tu młody strzelał z łuku, zamiast samemu atakować, zajrzałem do ustawień i oczywiście można było zmienić na klasyczne dla tego typu sieki...

Myślałem że nie da rady, skoro to "nowy" zupełnie inny gow. Tak samo jak skakanie w dying light pod r2, no co to za pomysł kurde...

Trudno będzie się przestawić po tylu godzinach, ale zupełnie inna gra teraz, nawet bardziej zaczyna mi się podobać.

I wąż przemówił i głowa gada, w końcu coś. I może za to mnie zmęczył, że od początku czyściłem wszystko jak leciało.

Nie jest idealnie ale lepiej. Jeszcze jak by był licznik grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Wybaczcie, że się wtrącam do rozmowy, ale mam straszny problem dosłownie pod koniec gry GOW i proszę o pomoc. \

 

Krótko mówiąc sytuacja wygląda tak: jestem w Komnacie Tyra, gdzie trzeba zdjąć łańcuchy. Tam jest taki moment, gdy trzeba wysadzić kolce czerwonym kryształem, w który ma strzelić Atreus:

 

40d8a8aec7c56.jpg

 

Problem w tym, że strzały Atreusa NIE DZIAŁAJĄ na czerwony kryształ. Próbowałem już wielokrotnie, różnymi sposobami. Nawet cofnąłem się w grze, żeby udoskonalić Szpona na max.

 

W końcu przeinstalowałem całą grę, bo myślałem, że to jakiś bug i to pomoże. I nic.

 

Szukałem wszędzie informacji o tym i NIC nie znalazłem :o

 

Tu jest opis z poradnika tej sytuacji:

 

ecb5ab7fce1d7.jpg

 

Dlaczego strzelanie elektryczną strzałą na czerwony kryształ nie działa? Zrobiłem coś źle? To błąd gry? Proszę o odpowiedź zorientowanych. Nie mogę ukończyć tej gry :(

 

<><><><>

 

EDIT:

 

Oczywiście celuję w kryształ L2 i wciskam kwadrat.

 

 

<><><><><>

 

EDIT 2:

 

Dobra, właśnie odkryłem, że musiałem zmienić strzały atreusa na elektryczne, bo tego nie zrobiłem, już nieważne... :D

 

Sorry, że zawracałem głowę, nie przeszkadzam xD

Edytowane przez CzerwonyFeniks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem właśnie God of War i całkiem fajna ta przygodówka :E. Odkąd tak do tego podszedłem to myślałem nawet o splatynowaniu, ale chyba uszanuję swój czas i zrobię to dopiero przy jakiejś okazji.

Gra od razu nabrała charakteru po zdobyciu drugiej broni i całe szczęście że są te dialogi między postaciami, bo to najbardziej motywowało mnie do zwiedzania.

Jako luźna trzepaczka wrogów w pięknym uniwersum daje sporo rozrywki, ale nie jest absurdalnie płytka czego się obawiałem.

Nie mogę się doczekać akcji w kolejnych częściach, chociaż nie jest to tak epickie zakończenie jak w GoW 2 wraz z płynnym przejście w GoW 3.

 

W PS5 będziemy mieli dodatkowe przyciski w padzie, więc Kratos może będzie umiał skakać poza oznaczonymi ścieżkami :E.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również właśnie ukończyłem główny wątek. Całkiem spoczko gierka, takie solidne 7/10. Niczego nie urwało, za dużo filmowości, ale jak się wciągnie to przyjemnie się eksploruje. Szkoda że nie wiedziałem że to będzie szast prast i koniec, bo kupiłbym tomb raidera, a tak zaraz ktoś wykupił i god of war się skończył :E.

Może jeszcze się pokręcę w świecie i biorę się za kończenie kolejnego exa jak brodacz już mi zbrzydnie.

Za wiele co prawda nie ograłem, ale jak dotąd chyba najładniejsza graficznie gra, choć przy tym zabójczym polu widzenia nie był to pewnie jakiś wyczyn. Trochę nierówna, ale ogólnie chyba maks z konsoli, tlou pewnie też będzie ten poziom.

Ta druga broń przyszła mi w porę, bo inaczej już ciężko by mi się było zabrać do gry, a tak od razu coś się zadziało.

Za 6 dyszek nie ma co wybrzydzać, cena akurat :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Wladnie sciagam GoW. Mam pare pytan:

 

1. Warto robic side questy czy nudne i nic nie wnoszace?

2. Explorowac cala mape czy strata czasu?

3. No i jakis tipsy dla nowega gracza w uniwersum GoW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram juz okolo godziny. Dla mnie najgorszy ex jaki powstal tej generacjii w jakie gralem.

Odbijam sie od tej gry. Zmusze sie do przejscia bo wiem ze krotka gra :E

 

Edit:

Dobra, zeby byc fair pogram jeszcze troche i wtedy ocenie. Pierwsze erazenie zle. Moze poprzeczke sobie za wysoko powiesilem

Edytowane przez CharlieNeverForgottenXD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram juz okolo godziny. Dla mnie najgorszy ex jaki powstal tej generacjii w jakie gralem.

Odbijam sie od tej gry.

 

 

Ja się odbijam od całej serii. Aż mnie głowa rozbolała od tego tłuczenia. Ja w tym nic ciekawego nie widzę. Walczyłem dość sporo sądząc, że coś mi umyka ale najwyraźniej nie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. To nie jest gra dla mnie. Gram na najlatwiejszym zeby tylko ogarnac fabule a juz widze ze przeciwnicy to damage sponge. Relacja syn-ojciec cringe maksymalny.

 

Gra poprostu mi sie nie podoba. Nie wiem jak mogla zdobyc tyle nagrod. Ale ok, kazdy ma swoje prefetencje. Pewnie sie znajda tacy co mowili o niej gra roku.

 

Jak dla mnie lipa maksymalna. Odbilem sie od tej gry jak od sciany.

 

Dam jej pewnie szanse, pewnie na nowej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się w niej męczyłem i również nie rozumiem tych wielu nagród. Pewnie tylko dlatego bo ex, bo God of War i bo Kratos. +3 do oceny.

Druga broń przyszła mi w porę i trochę rozruszała grę, ale poza tym słabiutko i zwykłe żerowanie na marce.

Tak jak mówiłem, exy na ps4 niczego nie urywają i nie przepadasz za nudnym łażeniem z widokiem zza pleców, to od razu tracisz jakieś 95% exów :E.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Trudne się wylosowało... Monitorów z tunerem jest jak na lekartwo a szybszych niz 60hz tym bardziej. Nie ma mowy też o oledzie ani miniledzie z tunerem chyba że chodzi o telewizor to już prędzej coś znajdziesz.  Nie podałeś specyfikacji swojego komputera to też niezbyt można powiedzieć czy poradzi sobie z monitorem 4k np. (Samsung monitor m7 i m8) mają smart tv ale tunera już nie mają... Dodatkowo są na matrycy VA co nie każdemu może przypaść do gustu. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno możliwie najlepszego monitora na miniledzie/oled (jeżeli nadal mówimy o budżecie 4000zł) i jakiegoś smartboxa (googletv) z tunerem i podłączenie go do monitora poprzez HDMI.
    • Witam Proszę o ocenę zestawu do grania w 1440p i ewentualne propozycje zmian, chciałabym żeby wszystko zamknęło się w 7tys. Preferuję połączenie Intel/Nvidia, najlepiej jak najmniej RGB, dyski już posiadam (2 SSD Sata). Procesor i5 14600KF Karta Gigabyte GeForce RTX 4070 Super Windforce OC 12GB Płyta główna MSI B760 Gaming Plus WIFI lub MSI MAG B760 Tomahawk WIFI (wcześniej rozważałam również Gigabyte B760 Gaming X AX) Zasilacz Seasonic Focus GX - 750W Lexar Ares RGB 32GB 6400MHz CL32 Obudowa Genesis Irid 505F Z chłodzeniem mam problem, ponieważ chciałam zakupić Deepcool'a AK620, jednak nie jest dostępny w sklepie komputronika (sklep wybrałam ze względu możliwości odbioru komputera w moim mieście). Niestety ten ma dość ograniczony wybór chłodzeń. Tak samo jak widać mocno zastanawiam się nad płytą główną, jestem otwarta na propozycje.
    • https://www.rtings.com/monitor/learn/research/vrr-flicker  
    • Ja czego nie rozumiem? No ja rozumiem jaka jest różnica pomiędzy odbiornikiem prądu a generatorem. Z tego co widzę hybrydy się zgłasza. Czy Ci się to podoba czy nie. To nie jest offgrid.  Tak samo jak magazyn energii. Mimo iż ludzie używają je wewnątrz domu, to muszą być zgłaszane.  To że chińczyk mówi, że falownik nie wysyła nadmiaru energii poza sieć nie ma żadnego znaczenia jeśli podepniesz to do sieci.  Czy na rondo nie ma liczników? Na enmasz umowy tam z energetyka? Nie da się zamontować normalnej instalacji? Co powiedział Ci dostawca prądu? Jeśli sąsiada z działki wywali choćby radio na drugi tydzień po montażu Twojego lewego PV, to spodziewaj się problemów.  Jak udowodnił aż że Twój chiński szajs jest przekozak wówczas? Będziesz miał na to jakieś papiery?  Ze specyfiki pracy jaką oczekujesz. Ta sama zasada działania Cię interesuje. Będziesz szukał paneli gruntowych? A czym różnią się takie od paneli dachowych albo balkonowych? Zestaw balkonowy to jest to co szukać powinieneś. Bo zestawów RODo nie robi a raczej?  Zacznijmy od tego, że zacząłeś od złej strony, bo zamiast falownika i budowania hybrydy, podpina się takie rzeczy prosto w panele. Pompa na prąd stały o szerokim napięciu działania pyrka sobie jak ma napięcie i tyle. 
    • 40 powinno na górkę styknąć. I to na luzie jako dodatkowe.  Ewentualnie powinieneś pomyśleć nad jakimiś listwami przypodlogowymi z systemem dowolnego dodawania gniazdek.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...