Forum PCLab.pl: God of War - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (60 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

God of War PS4/Neo Oceń temat: -----

#21 Gość_hoodedman_*

• Grupa: Goście

Napisany 18 Czerwiec 2016 - 12:17

niech ta gra wygląda 2 razy lepiej niż na tych renderach, ja nie z tych co to mają kompleksy bo nie mam konsoli. Nie muszę. I tak nie jestem w stanie ograć wszystkiego co mnie interesuje na laptopie.
Podejrzewam jednak że jest to (i tak przekoloryzowana) wizja twórców tego co będzie na wersji neo, a zwykłe PS4 dostanie popłuczyny.
Niestety pamiętam konferencję gdzie prezentowano gry na PS3 i 90% to były rendery i później żadna z gier tak nie wyglądała. Gracze niestety mają pamięć złotej rybki która po opłynięciu akwarium już nie pamięta że już tu była :E

Ten post był edytowany przez hoodedman dnia: 18 Czerwiec 2016 - 12:18

#22 Użytkownik jest niedostępny   Yoshi75 

• Orator
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 18 Czerwiec 2016 - 12:36

Zobacz posthoodedman, o 18 Czerwiec 2016 - 12:17, napisał(a):

niech ta gra wygląda 2 razy lepiej niż na tych renderach, ja nie z tych co to mają kompleksy bo nie mam konsoli. Nie muszę. I tak nie jestem w stanie ograć wszystkiego co mnie interesuje na laptopie.
Podejrzewam jednak że jest to (i tak przekoloryzowana) wizja twórców tego co będzie na wersji neo, a zwykłe PS4 dostanie popłuczyny.
Niestety pamiętam konferencję gdzie prezentowano gry na PS3 i 90% to były rendery i później żadna z gier tak nie wyglądała. Gracze niestety mają pamięć złotej rybki która po opłynięciu akwarium już nie pamięta że już tu była :E

Jak nie wierzysz że tak będzie wyglądało na zwykłej PS4 to sobie zobacz Uncharted4. Pożycz sobie konsole i zagraj w ten tytuł to ci się klapy otworzą i będziesz zdumiony że to chodzi na zwykłej PS4. A jak masz to gdzieś to chociaż screeny zobacz ten kawałek kodu z god of war to jeszcze nie ta jakość co w U4 a ty o jakiś renderach piszesz albo o PS4 NEO :lol2:

https://goo.gl/photo...BXCLNrfVjybwcz7

#23 Użytkownik jest niedostępny   Zyga101 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 18 Czerwiec 2016 - 12:41

@Yoshi szkoda dyskusji, to jest taki typ do którego byś pojechał z działającą wersją tego gowa i odpalił mu w domu, a i tak by stwierdził że to render, to nic że ludzie zajmujący się branżą potwierdzają że leciało z PS4, ba jest nawet już analiza klatek ale przecież to render :D

PS. Przecież od razu widać że twoje screeny z U4 to render. :D

Ten post był edytowany przez Zyga101 dnia: 18 Czerwiec 2016 - 12:45

#24 Użytkownik jest niedostępny   Yoshi75 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 18 Czerwiec 2016 - 12:52

Zobacz postZyga101, o 18 Czerwiec 2016 - 12:41, napisał(a):

PS. Przecież od razu widać że twoje screeny z U4 to render. :D

Na 4 titanach przerobione :E

#25 Gość_hoodedman_*

Napisany 18 Czerwiec 2016 - 14:24

Niestety. Render, ale podoba mi się nawet wasze naiwne oczekiwanie takiej jakości w finalnym produkcie.
Pozdrawiam wszystkie złote rybki :E

A za gre trzymam kciuki

Ten post był edytowany przez hoodedman dnia: 18 Czerwiec 2016 - 14:25

#26 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Czerwiec 2016 - 15:26

Zobacz posthoodedman, o 18 Czerwiec 2016 - 15:24, napisał(a):

Niestety. Render, ale podoba mi się nawet wasze naiwne oczekiwanie takiej jakości w finalnym produkcie.

A za gre trzymam kciuki

Przecież tu nie pokazano nic niemożliwego? Grałeś albo w ogóle widziałeś Uncharted 4?
Pratycznie ten sam poziom.
Co raz bardziej zaczynasz przypominać dokładnie takiego samego fanboja jak yoshi.

#27 Użytkownik jest niedostępny   PHYSXftw 

• Obrońca "kąsol"
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Czerwiec 2016 - 15:32

Też nie rozumiem, oglądam i widzę ładną oprawę, tyle. :hmm:
Już większy zachwyt spowodował u mnie startowy Killzone.

#28 Użytkownik jest niedostępny   Yoshi75 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 18 Czerwiec 2016 - 15:37

Zobacz postcrush, o 18 Czerwiec 2016 - 15:26, napisał(a):

Co raz bardziej zaczynasz przypominać dokładnie takiego samego fanboja jak yoshi.

Milcz pędraku bo ci zaraz pojadę po rajtuzach i się skończy dzień dziecka :lol2:

Ten post był edytowany przez Yoshi75 dnia: 18 Czerwiec 2016 - 15:37

#29 Użytkownik jest niedostępny   Yoshi75 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 18 Czerwiec 2016 - 16:16

LOL :lol2:

Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek

A wszystko przez M$
Dodaj obrazek

Ludzie nadal myślą że to był odpalony render na pc :lol2:

Nie pokazujcie pctowcą Uncharted4 bo napiszą że to leci z PCMR z NASA.

#30 Gość_hoodedman_*

Napisany 18 Czerwiec 2016 - 17:28

Render/CGI

Ten post był edytowany przez hoodedman dnia: 18 Czerwiec 2016 - 17:28

#31 Użytkownik jest niedostępny   Kszyrztow 

• HAWP i RHCP
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Czerwiec 2016 - 17:46

Zobacz postVulc, o 18 Czerwiec 2016 - 03:40, napisał(a):

Ja nadal trzymać się będę swoich ostrożnych obaw. ;) Taki bardziej poważny ton całkiem nieźle sprawdził się choćby w U4, ale God of War to całkiem inna para kaloszy. Rzeczy, które do tej pory tą serię definiowały, wydają się być zepchnięte na drugi plan. Tyle tylko, że ta wnikliwa analiza z mojej strony, oparta jest na bardzo kruchym fundamencie, bo co my właściwie zobaczyliśmy? Bardzo chciałbym zobaczyć jakiś dłuższy fragment walki, z większą ilością wrogów. Tak czy inaczej o dynamice znanej z poprzednich części, chyba już teraz można śmiało zapomnieć.
Obawy rozumiem, sam je po części trochę podzielam, bo dość drastyczne zmiany nie zawsze wychodzą danej serii na dobre, ale jak pisałem wcześniej, po prostu sobie nie wyobrażam, aby znowu wałkowali tę samą konwencję. Ludzie już przy trzeciej części potrafili narzekać na wtórność, że dostają praktycznie to samo, tylko z lepszą oprawą. God of War zaczynał już zjadać własny ogon. Zmiana scenerii, klimatów i protagonistów podana w starej formule tudzież trochę zmienionej - ja bym kręcił nosem na coś takiego, bo ile można to wałkować (cztery "duże" tytuły i dwie odnogi wydane na PSP). Ja wszystkie zmiany, jakie do tej pory zaprezentowali jestem w stanie zaakceptować, Santa Monica Studio ma u mnie akurat spory kredyt zaufania.

Zobacz posthoodedman, o 18 Czerwiec 2016 - 13:17, napisał(a):

Zobacz posthoodedman, o 18 Czerwiec 2016 - 15:24, napisał(a):

A za gre trzymam kciuki
Co Ty masz z tymi renderami? CGI? Titany? Nie chcę Ci tutaj burzyć dotychczasowej wizji świata, ale to, co God of War pokazał na E3 nie jest czymś, czego PS4 wcześniej nie widziało, zejdź na ziemię. Gra wygląda bardzo ładnie, ale jakiegoś szoku w kwestii oprawy to ja tutaj nie widzę. Downgrade może i jakiś będzie, dzisiaj nic mnie nie zdziwi, ale to jest poziom, jaki absolutnie można na PS4 uzyskać. God of War III swego czasu zrobił na mnie większe wrażenie (do dzisiaj gra wygląda świetnie - choćby taka walka z Hadesem cieszy oczy niemiłosiernie). Horizon: Zero Dawn zachwyca zdecydowanie bardziej. Tak więc oszczędź sobie tej mitycznej mocy Titana no coś innego.

Piszesz o konferencji z E3 2005, czyli sprzed 11 lat. Sony już się nauczyło od tego czasu sporo i już nie mydli ludziom oczu wyrenderowanymi scenkami, na których opierał się praktycznie cały ich tamtejszy pokaz. Już sporo producentów obiera taki kierunek, że nie tędy droga, jeśli chodzi o zapowiedzi czy pokazy gier. Na usprawiedliwienie Sony mogę tylko napisać, że Killzone 2 wyglądał moim zdaniem ostatecznie lepiej, niż jego trailer, który zrobił wtedy chyba największy szum i był jednym wielkim CGI wyreżyserowanym na faktyczną rozgrywkę (trailer ze wspomnianego E3 2005).

#32 Gość_hoodedman_*

Napisany 18 Czerwiec 2016 - 18:15

Po pierwsze trolowanie takich kolesi jak Yoshi to ubaw po pachy
Po drugie gra nie będzie tak wyglądała chyba że na nowszej wersji PS4. Uncharted to nie ten poziom jaki zobaczyłem w w/w materiale.
Po trzecie zawsze mi wisiało kompletnie że ktoś pisał o jakiejś grze na PC że render że nie będzie tak wyglądało. Nie robi mi to różnicy. Bawi mnie więc podwójnie patrzenie jak takie przypadki jak Yoshi się miotają.

"Gra wygląda bardzo ładnie, ale jakiegoś szoku w kwestii " no dla ciebie. Dla mnie wygląda to naprawdę konkretnie. Nie będę kłamał że to mi się nie podobało. Bo mi się podobało... Bardzo.

sory za błędy i dziwne cytaty ale pisze z parku na moim wyjedwabistym s7 edge który wydajnością dodania już konsole :E hie hie Hie Yoshi jedziesz konsolowy krzyzowcu

edition.
Nie zapomnij o screenach i gifach z Uncharted4

Ten post był edytowany przez hoodedman dnia: 18 Czerwiec 2016 - 18:29

#33 Użytkownik jest niedostępny   Zyga101 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 18 Czerwiec 2016 - 18:31

Pozostaje tylko pogratulować ci yntelygencji mistrzu ciętej riposty

Dodaj obrazek

#34 Użytkownik jest niedostępny   hwdp43 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Czerwiec 2016 - 18:37

Zobacz posthoodedman, o 18 Czerwiec 2016 - 13:17, napisał(a):

ja nie z tych co to mają kompleksy bo nie mam konsoli.

Wlasnie widac :lol2:

#35 Gość_hoodedman_*

Napisany 18 Czerwiec 2016 - 19:00

Tak, wiem. Nie ogarniasz. Nie mam do ciebie żalu.

#36 Użytkownik jest niedostępny   Yoshi75 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 18 Czerwiec 2016 - 19:14

Zobacz posthoodedman, o 18 Czerwiec 2016 - 18:15, napisał(a):

Po drugie gra nie będzie tak wyglądała chyba że na nowszej wersji PS4. Uncharted to nie ten poziom jaki zobaczyłem w w/w materiale.
Po trzecie zawsze mi wisiało kompletnie że ktoś pisał o jakiejś grze na PC że render że nie będzie tak wyglądało. Nie robi mi to różnicy. Bawi mnie więc podwójnie patrzenie jak takie przypadki jak Yoshi się miotają.

"Gra wygląda bardzo ładnie, ale jakiegoś szoku w kwestii " no dla ciebie. Dla mnie wygląda to naprawdę konkretnie. Nie będę kłamał że to mi się nie podobało. Bo mi się podobało... Bardzo.

sory za błędy i dziwne cytaty ale pisze z parku na moim wyjedwabistym s7 edge który wydajnością dodania już konsole :E hie hie Hie Yoshi jedziesz konsolowy krzyzowcu

edition.

Co masz pełno w gaciach i trzęsiesz się jak to PS4 z tabletowym cpu za 1000zł jedzie twój laptop jak chce :lol2:
Jaki kapiszon pcmr :)

A to już render z 3 titanów z dwóch trzeba było ciąć z detali :E

https://www.youtube....h?v=ZyNruFYjm64

Jak twój telefonik chociaż pokaże jakość exów z PS3 to już będzie z czego być dumnym ech....

#37 Gość_hoodedman_*

Napisany 18 Czerwiec 2016 - 19:17

łykasz każdą zanętę jak młody pelikan

#38 Użytkownik jest niedostępny   Yoshi75 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 18 Czerwiec 2016 - 19:24

Zobacz posthoodedman, o 18 Czerwiec 2016 - 19:17, napisał(a):

łykasz każdą zanętę jak młody pelikan

Pamiętaj że tobie nigdy nie dorównam :lol2:

#39 Gość_hoodedman_*

Napisany 18 Czerwiec 2016 - 19:32

słabo słabo. Spróbuj czegoś sprawdzonego. Zapodaj kolejną porcję gifów z U4.

#40 Użytkownik jest niedostępny   Kszyrztow 

• HAWP i RHCP
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Czerwiec 2016 - 19:43

Zobacz posthoodedman, o 18 Czerwiec 2016 - 19:15, napisał(a):

edition.
Kwestię takich osobników jak Yoshi to pomijam, bo to jest radykalny przykład lokalnego szeryfa, który z PS4 zrobił sobie ołtarzyk i jakiekolwiek słowa krytyki skierowane w stronę konsoli-matki traktuje jak atak na jego własną osobę, także tego... szkoda palców na stukanie w klawiaturę w przypadku takich osób. Wiesz, dla mnie Twoje słowa o CGI czy klasyka w postaci "odpalane na Titanie" to trochę takim własnie PC'towym Yoshi zapachniało...

Na mnie nowy God of War zrobił wrażenie, bo gra wygląda naprawdę przepięknie, tego nie neguję. Ale mam też obok TV postawione PS4 jak i PS3, trochę już gier w czytnikach tych konsol się kręciło (granie na PC nie jest mi obce, przerabiałem też masę konsol, spokojnie) i nie widzę powodów aby wątpić w to, że z czymś takim podoła PS4. Serio nie rozumiem zachwytów i niedowierzania, takiej oprawy po takiej ekipie na PS4 się po prostu spodziewałem. To jest nadal tunel, choć nowa kamera - jak to mówili twórcy - pozwala na większą eksplorację terenu. Gra działa w 30 klatkach, choć celują niby w 60, no i sam tytuł jest dopiero we wczesnej fazie produkcji. To co widziałeś to nie jest żadne CGI, tylko faktyczna rozgrywka. Santa Monica Studios urządzało pokazy za zamkniętymi drzwiami, gdzie można było sobie w to na spokojnie zagrać (Maciej Gajewski już grał choćby i opisał swoje wrażenia na Spider's Webie). Czy to było odpalane na Neo? Nie sądzę, bo Sony teraz to już samo nie wie, jakie trzewia ma mieć ten sprzęt. Czy gra ostatecznie będzie tak wyglądać? Nie widzę powodów, aby miało być inaczej, nawet jeśli po drodze zaliczy trochę cięć, to i tak będzie cieszyć oko jak mało który tytuł.

Ten post był edytowany przez Kszyrztow dnia: 18 Czerwiec 2016 - 20:52

• (60 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostania »