Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety. Render, ale podoba mi się nawet wasze naiwne oczekiwanie takiej jakości w finalnym produkcie.

Pozdrawiam wszystkie złote rybki :E

 

A za gre trzymam kciuki

Przecież tu nie pokazano nic niemożliwego? Grałeś albo w ogóle widziałeś Uncharted 4?

Pratycznie ten sam poziom.

Co raz bardziej zaczynasz przypominać dokładnie takiego samego fanboja jak yoshi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie rozumiem, oglądam i widzę ładną oprawę, tyle. :hmm:

Już większy zachwyt spowodował u mnie startowy Killzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co raz bardziej zaczynasz przypominać dokładnie takiego samego fanboja jak yoshi.

 

Milcz pędraku bo ci zaraz pojadę po rajtuzach i się skończy dzień dziecka :lol2:

Edytowane przez Yoshi75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL :lol2:

 

8252f9dfe219f4795713e698a43071da.png

905eda58ea03bbbdff9061eed4b927f0.png

93fbc071f180eeb91e3e7cfb2ba1b7af.png

 

A wszystko przez M$

4B2NzkB.jpg

 

Ludzie nadal myślą że to był odpalony render na pc :lol2:

 

Nie pokazujcie pctowcą Uncharted4 bo napiszą że to leci z PCMR z NASA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

Render/CGI

Edytowane przez hoodedman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal trzymać się będę swoich ostrożnych obaw. ;) Taki bardziej poważny ton całkiem nieźle sprawdził się choćby w U4, ale God of War to całkiem inna para kaloszy. Rzeczy, które do tej pory tą serię definiowały, wydają się być zepchnięte na drugi plan. Tyle tylko, że ta wnikliwa analiza z mojej strony, oparta jest na bardzo kruchym fundamencie, bo co my właściwie zobaczyliśmy? Bardzo chciałbym zobaczyć jakiś dłuższy fragment walki, z większą ilością wrogów. Tak czy inaczej o dynamice znanej z poprzednich części, chyba już teraz można śmiało zapomnieć.

Obawy rozumiem, sam je po części trochę podzielam, bo dość drastyczne zmiany nie zawsze wychodzą danej serii na dobre, ale jak pisałem wcześniej, po prostu sobie nie wyobrażam, aby znowu wałkowali tę samą konwencję. Ludzie już przy trzeciej części potrafili narzekać na wtórność, że dostają praktycznie to samo, tylko z lepszą oprawą. God of War zaczynał już zjadać własny ogon. Zmiana scenerii, klimatów i protagonistów podana w starej formule tudzież trochę zmienionej - ja bym kręcił nosem na coś takiego, bo ile można to wałkować (cztery "duże" tytuły i dwie odnogi wydane na PSP). Ja wszystkie zmiany, jakie do tej pory zaprezentowali jestem w stanie zaakceptować, Santa Monica Studio ma u mnie akurat spory kredyt zaufania.

 

Podejrzewam jednak że jest to (i tak przekoloryzowana) wizja twórców tego co będzie na wersji neo, a zwykłe PS4 dostanie popłuczyny.

Niestety pamiętam konferencję gdzie prezentowano gry na PS3 i 90% to były rendery i później żadna z gier tak nie wyglądała. Gracze niestety mają pamięć złotej rybki która po opłynięciu akwarium już nie pamięta że już tu była :E

Niestety. Render, ale podoba mi się nawet wasze naiwne oczekiwanie takiej jakości w finalnym produkcie.

Pozdrawiam wszystkie złote rybki :E

 

A za gre trzymam kciuki

Co Ty masz z tymi renderami? CGI? Titany? Nie chcę Ci tutaj burzyć dotychczasowej wizji świata, ale to, co God of War pokazał na E3 nie jest czymś, czego PS4 wcześniej nie widziało, zejdź na ziemię. Gra wygląda bardzo ładnie, ale jakiegoś szoku w kwestii oprawy to ja tutaj nie widzę. Downgrade może i jakiś będzie, dzisiaj nic mnie nie zdziwi, ale to jest poziom, jaki absolutnie można na PS4 uzyskać. God of War III swego czasu zrobił na mnie większe wrażenie (do dzisiaj gra wygląda świetnie - choćby taka walka z Hadesem cieszy oczy niemiłosiernie). Horizon: Zero Dawn zachwyca zdecydowanie bardziej. Tak więc oszczędź sobie tej mitycznej mocy Titana no coś innego.

 

Piszesz o konferencji z E3 2005, czyli sprzed 11 lat. Sony już się nauczyło od tego czasu sporo i już nie mydli ludziom oczu wyrenderowanymi scenkami, na których opierał się praktycznie cały ich tamtejszy pokaz. Już sporo producentów obiera taki kierunek, że nie tędy droga, jeśli chodzi o zapowiedzi czy pokazy gier. Na usprawiedliwienie Sony mogę tylko napisać, że Killzone 2 wyglądał moim zdaniem ostatecznie lepiej, niż jego trailer, który zrobił wtedy chyba największy szum i był jednym wielkim CGI wyreżyserowanym na faktyczną rozgrywkę (trailer ze wspomnianego E3 2005).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

Po pierwsze trolowanie takich kolesi jak Yoshi to ubaw po pachy

Po drugie gra nie będzie tak wyglądała chyba że na nowszej wersji PS4. Uncharted to nie ten poziom jaki zobaczyłem w w/w materiale.

Po trzecie zawsze mi wisiało kompletnie że ktoś pisał o jakiejś grze na PC że render że nie będzie tak wyglądało. Nie robi mi to różnicy. Bawi mnie więc podwójnie patrzenie jak takie przypadki jak Yoshi się miotają.

 

"Gra wygląda bardzo ładnie, ale jakiegoś szoku w kwestii " no dla ciebie. Dla mnie wygląda to naprawdę konkretnie. Nie będę kłamał że to mi się nie podobało. Bo mi się podobało... Bardzo.

 

sory za błędy i dziwne cytaty ale pisze z parku na moim wyjedwabistym s7 edge który wydajnością dodania już konsole :E hie hie Hie Yoshi jedziesz konsolowy krzyzowcu

 

edition.

Nie zapomnij o screenach i gifach z Uncharted4

Edytowane przez hoodedman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje tylko pogratulować ci yntelygencji mistrzu ciętej riposty

 

Borat.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie z tych co to mają kompleksy bo nie mam konsoli.

Wlasnie widac :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

Tak, wiem. Nie ogarniasz. Nie mam do ciebie żalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze trolowanie takich kolesi jak Yoshi to ubaw po pachy

Po drugie gra nie będzie tak wyglądała chyba że na nowszej wersji PS4. Uncharted to nie ten poziom jaki zobaczyłem w w/w materiale.

Po trzecie zawsze mi wisiało kompletnie że ktoś pisał o jakiejś grze na PC że render że nie będzie tak wyglądało. Nie robi mi to różnicy. Bawi mnie więc podwójnie patrzenie jak takie przypadki jak Yoshi się miotają.

 

"Gra wygląda bardzo ładnie, ale jakiegoś szoku w kwestii " no dla ciebie. Dla mnie wygląda to naprawdę konkretnie. Nie będę kłamał że to mi się nie podobało. Bo mi się podobało... Bardzo.

 

sory za błędy i dziwne cytaty ale pisze z parku na moim wyjedwabistym s7 edge który wydajnością dodania już konsole :E hie hie Hie Yoshi jedziesz konsolowy krzyzowcu

 

edition.

Nie zapomnij o screenach i gifach z Uncharted4

 

Co masz pełno w gaciach i trzęsiesz się jak to PS4 z tabletowym cpu za 1000zł jedzie twój laptop jak chce :lol2:

Jaki kapiszon pcmr :)

 

A to już render z 3 titanów z dwóch trzeba było ciąć z detali :E

 

 

Jak twój telefonik chociaż pokaże jakość exów z PS3 to już będzie z czego być dumnym ech....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

łykasz każdą zanętę jak młody pelikan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łykasz każdą zanętę jak młody pelikan

 

Pamiętaj że tobie nigdy nie dorównam :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

słabo słabo. Spróbuj czegoś sprawdzonego. Zapodaj kolejną porcję gifów z U4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze trolowanie takich kolesi jak Yoshi to ubaw po pachy

Po drugie gra nie będzie tak wyglądała chyba że na nowszej wersji PS4. Uncharted to nie ten poziom jaki zobaczyłem w w/w materiale.

Po trzecie zawsze mi wisiało kompletnie że ktoś pisał o jakiejś grze na PC że render że nie będzie tak wyglądało. Nie robi mi to różnicy. Bawi mnie więc podwójnie patrzenie jak takie przypadki jak Yoshi się miotają.

 

"Gra wygląda bardzo ładnie, ale jakiegoś szoku w kwestii " no dla ciebie. Dla mnie wygląda to naprawdę konkretnie. Nie będę kłamał że to mi się nie podobało. Bo mi się podobało... Bardzo.

 

sory za błędy i dziwne cytaty ale pisze z parku na moim wyjedwabistym s7 edge który wydajnością dodania już konsole :E hie hie Hie Yoshi jedziesz konsolowy krzyzowcu

 

edition.

Nie zapomnij o screenach i gifach z Uncharted4

Kwestię takich osobników jak Yoshi to pomijam, bo to jest radykalny przykład lokalnego szeryfa, który z PS4 zrobił sobie ołtarzyk i jakiekolwiek słowa krytyki skierowane w stronę konsoli-matki traktuje jak atak na jego własną osobę, także tego... szkoda palców na stukanie w klawiaturę w przypadku takich osób. Wiesz, dla mnie Twoje słowa o CGI czy klasyka w postaci "odpalane na Titanie" to trochę takim własnie PC'towym Yoshi zapachniało...

 

Na mnie nowy God of War zrobił wrażenie, bo gra wygląda naprawdę przepięknie, tego nie neguję. Ale mam też obok TV postawione PS4 jak i PS3, trochę już gier w czytnikach tych konsol się kręciło (granie na PC nie jest mi obce, przerabiałem też masę konsol, spokojnie) i nie widzę powodów aby wątpić w to, że z czymś takim podoła PS4. Serio nie rozumiem zachwytów i niedowierzania, takiej oprawy po takiej ekipie na PS4 się po prostu spodziewałem. To jest nadal tunel, choć nowa kamera - jak to mówili twórcy - pozwala na większą eksplorację terenu. Gra działa w 30 klatkach, choć celują niby w 60, no i sam tytuł jest dopiero we wczesnej fazie produkcji. To co widziałeś to nie jest żadne CGI, tylko faktyczna rozgrywka. Santa Monica Studios urządzało pokazy za zamkniętymi drzwiami, gdzie można było sobie w to na spokojnie zagrać (Maciej Gajewski już grał choćby i opisał swoje wrażenia na Spider's Webie). Czy to było odpalane na Neo? Nie sądzę, bo Sony teraz to już samo nie wie, jakie trzewia ma mieć ten sprzęt. Czy gra ostatecznie będzie tak wyglądać? Nie widzę powodów, aby miało być inaczej, nawet jeśli po drodze zaliczy trochę cięć, to i tak będzie cieszyć oko jak mało który tytuł.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Kszyrztow

Wygląda na uwolnioną kamerę, więc też sama rozgrywka będzie inaczej wyglądać.

 

 

PS. Jedyną konsolę jaką nie lubię to PS3 :E

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestię takich osobników jak Yoshi to pomijam, bo to jest radykalny przykład lokalnego szeryfa, który z PS4 zrobił sobie ołtarzyk i jakiekolwiek słowa krytyki skierowane w stronę konsoli-matki traktuje jak atak na jego własną osobę, także tego...

Nie sap.

 

 

PS. Jedyną konsolę jaką nie lubię to PS3 :E

O to se chłopie przesrałeś w tym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu będzie rzucać kamieniami, tfu gifami :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawy rozumiem, sam je po części trochę podzielam, bo dość drastyczne zmiany nie zawsze wychodzą danej serii na dobre, ale jak pisałem wcześniej, po prostu sobie nie wyobrażam, aby znowu wałkowali tę samą konwencję. Ludzie już przy trzeciej części potrafili narzekać na wtórność, że dostają praktycznie to samo, tylko z lepszą oprawą. God of War zaczynał już zjadać własny ogon.

Ciężko się nie zgodzić z końcowym wnioskiem, może po prostu za dużo zmian zostało wyciągniętych na pierwszy plan w tym materiale, a pokazano niewiele, co przypominałoby poprzednie części. Mimo wszystko motyw z niańczeniem uważam za solidnie oklepany i moja pierwsze reakcja to było coś w stylu "meh", a nie "wow". Oby gra przez takie zabiegi nie zrobiła się zbyt miękka. Po cichu liczę jeszcze na to, że Kratos wychowa chłopca na swoje podobieństwo, będzie go wręcz zachęcał do przemocy, lecz w dobie politycznej poprawności marne na to szanse. Z drugiej strony w TLoU mieliśmy trochę brutalnych akcji z udziałem nieletnich.

 

Garść nowych informacji z jakiegoś wywiadu:

 

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1238592

 

Nawet 100 wrogów na ekranie. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co od razu rzuciło mi się w oczy(a raczej w uszy :P ) To inny głos Kratosa. Tym razem głosem Kratosa będzie Christopher Judge, co ciekawe również jest on czarnoskóry :P

Nowy głos mi się podoba. W pewnym stopniu jest podobny do poprzedniego. Wiadomo, Kratos jest już starszy, a z wiekiem głos może(ale nie musi) się zmienić.

 

Mitologia Nordycka według mnie jest dobrym posunięciem ze strony twórców. Pokazuje to jakoby te wszystkie obecne w tamtych czasach bóstwa(greckie, nordyckie, być może rzymskie itp.)koegzystowały w tym samym czasie, jednak są wyznawane przez różnych ludzi w różnych częściach świata.

 

Przeszedłem główną trylogię tej gry. I i II część dawno temu na PS2 oraz III kilka dni temu na PS4. Na nowe przygody Kratosa czekam jak najbardziej. Nie nastawiam się na rewolucję, żeby się nie zawieść. To czego będzie mi brakowało to na pewno Ostrza na łańcuchach, które Kratos miał w każdej z poprzednich części gry.

Edytowane przez Colossus91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno też zagram, ale mimo to nie podoba mi się zmiana "stylu" i niańczenie dzieciora. Sony teraz tłucze wszystko na jedno kopyto - days gone, u4, gow, horizon, tlou - wszystko zza pleców, z "głęboką" fabułą, jakimś przydupasem itd.

Brakuje jakiejś "po prostu" sieki czy strzelanki, bez żadnego głębszego przesłania i dumania.

Dlatego najlepiej mieć niestety wszystkie konsole, bo na przykład takie halogirsyforza, włączasz, postrzelasz/pojeździsz, wyłączasz. A w sony teraz wszystko już musi być filmem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia również czy będzie ten downgrade graficzny, o którym dyskutowano wcześniej. Uncharted 4 faktycznie prezentuje się świetnie, ale wydaje mi się, że God of war wygląda trochę lepiej. Mi to żadnej różnicy nie zrobi, byle gra wyglądała w miarę ładnie. Ważniejszy jest gameplay oraz historia opowiedziana w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wersja z art bookiem została wycofana z dystrybucji? Zniknęła z oferty Euro RTV AGD oraz z Empik.com.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • pewnie że wole niestety kosmici w komputroniku tylko pracują a na to nie mam wpływu tak jak i na to że zasilacz 1600 w jest niedostępny więc bedzie musiał wystarczyć 1300 w tak dokładnie wydaje po to 26 tys by "chapnąć" 2600 i kupic najtańszy tv 55 cali cholera trafił mi sie myśliciel i wizjoner a jak pomógł swoim mądrym postem cholera od teraz moje życie sie zmieni
    • @up Skill to w moim przypadku za dużo powiedziane. RL1 to w dużym stopniu przedsięwzięcie strategiczno-logistyczne, a nie tylko poznawanie movesetu przeciwników. Kluczem do walki z Malenią było ogarnięcie właściwego buildu i taktyki, bo jak chciałem po prostu wszystko wydodge'ować, to miałem poważne problemy z przejściem nawet pierwszej fazy. Dla zainteresowanych:
    • Chce pan tanio i szybko? To ma pan tanio, szybko i ekologicznie   To wyżej to taka robota na boku bo zmieniałem ram z 16 GB na 32 GB i eksmitowałem 5800x3d i na powrót dałem 5700G. Koszt zmiany ramu to jakieś 70 - 80 złotych o ile poprzednie g.skille pójdą za 120  - 130 zł. Tak, te klevvy kupiłem nówki za 101 zł za komplet  Fajnie, że mają czujnik temperatury.   
    • Pewny jesteś nazwy płyty? Według Google to MSI. Co do pytania to raczej nie warto bo praktycznie nic to nie zmieni. Chyba, że o ile dobrze rozumiem, to pamięci z i5 działają na 2666 MHz a z i7 oraz i9 na 2933 MHz. Wtedy za około 200 zł dojdą 4 wątki, trochę szybszy zegar i szybciej działające pamięci.  https://allegro.pl/oferta/procesor-intel-core-i7-10700f-2-90ghz-lga1200-15372094649?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr_2&utm_campaign=a87648d1-a282-4a5a-bbdf-1f1e1cd28cc4&utm_content=4ac103486af9#  
    • kupiłem se kołpaki (ze wzgledow praktycznych - psy mi sikaja na tarcze) i tak, wiem ze bieda, ale oryginały były w tej samej cenie a te mi sie podobaja bardziej - i TAK, wiem ze jestem w mniejszosci bo wiekszosci sie nie podobaja
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...