Skocz do zawartości

  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy trailer Cię kupił?

    • Tak, już zamówiłem pre-order :E
    • Tak, zamówię od razu jak będzie można.
    • Tak, będzie miodnie
    • Nie wiem o czym jest, ale tak.
    • Wszystkie powyżej
    • Nie, NIE i jeszcze raz NIE!


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawie, ja ogólnie raczej czekam na tą grę, ale czy kupię na premierę to się okaże po pierwszych recenzjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki nowy gatunek ? wplecił motywy online do typowej gry single coś ala prowizoryczny multiplayer w soulsach, gdzie mogą nasz świat nawiedzać inni gracze lub my sami, do tego przyzywać innych do pomocy czy zostawiać znaki\podpowiedzi itd -fajny online feature, ale od razu z robić tego nowy gatunek ? :hmm:

 

gierka jest pokręcona przez kontrowersyjny pomysł z tym dzieckiem głównie i facetem który się tym opiekuje, gdzie takie rzeczy mogły się zrodzić tylko w japońskiej głowie i spoko, mi się podoba ogólny zamysł i że gra jest inna ale z nowym gatunkiem to gruba przesada

 

mam tylko nadzieję że będzie się tam więcej działo, bo jak na razie to widzę to jako symulator łażenia po górach który wygląda jak Phantom Pain bez strzelania -oby tylko te łażenie i patrzenie na podobne krajobrazy nie sprawiło że zacznie wiać nudą...

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy będzie jakiś system zerowania stanu świata, aby tych przedmiotów pozostawionych po graczach nie było za dużo.

Strand System spowoduje, że premierowe doświadczenie gry, a te miesiąc później może być inne.

Kojima może wprowadził kilka "wymiarów" gdzie w jednym jest jakieś ograniczenie co do złomu, a w innym nie ma limitów i wszystko zostaje na swoim miejscu. Byłby to taki tryb sandbox.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno będzie można grać offline bez tego wszystkiego, raczej nie strzeli sobie w kolano trybem always online, więc te multi dodatki to i tak będzie raczej coś bez czego da się spokojnie obejść, no chyba że gra sama z siebie będzie prowizorycznie generowała

" doświadczenia multi " :D

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co jeszcze może plus do grania będzie wymagany?

W Nier Automata chyba nie był potrzebny Playstation Plus by widzieć korpusy innych graczy? Myślę że w DS będzie tak samo, ale księgowi Sony raczej będzie nalegać na jakieś funkcje zależne od PS+.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetłumaczyli też filmik z drugiego dnia. Nie będzie za dużo budynków na mapie, bo trzeba je "utrzymywać", ponieważ tracą wytrzymałość z czasem przez chyba deszcz.

Można też usuwać konstrukcje, nawet innych graczy, ale tylko dla swojej gry. Około 29 minuty to wyjaśnia.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadnej rewolucji aie genialnosci nie widze w tych pomysłach, dla mnie to takie uboższe co-opowe granie (nie do końca razem ale mozna sobie troche pomagać), obstawiam też ze walki z potworami będą tylko w specjalnych lokacjach a duze obszary będą tylko zapełnione ludzkimi bandami przeciwników i sladami po innych graczach (ale to tylko luzne gdybanie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie można budować autostrady.

 

Po których nic nie jeździ bo świat będzie opustoszały i mamy czuć osamotnienie na każdym kroku, ale za to możesz się wysikać i wyrośnie grzybek... WOW (coś czuje że wyjdzie z tego piękna katastrofa) :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz, dwa, trzy, biegniesz po nią ty :E .

 

Ktoś pamięta ceny innych limitowanych PS4 Pro? Wolałbym uniknąć przepłacenia w jakimś sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ta aktorka Margaret Qualley wygląda w grze przecudownie.. Mam nadzieje, że jej występ nie będzie tylko chwilowy.. Fajna aktorka lubiłem ją w serialu "Pozostawieni".

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Konsola wygladała by lepiej bez tytułu gry na obudowie.. Bez sensu to zrobili.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2100 zł to dla mnie gruba przesada, myślałem że zmieszczę się w 1800 zł.

Za tyle pieniędzy to można kupić kolekcjonerkę DS i PS4 Pro w przyszłych promocjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola wygladała by lepiej bez tytułu gry na obudowie.. Bez sensu to zrobili.

 

Ty się ciesz że nie napisali "Kojima production, twórca gry Metal Gear Solid", tak jak to zrobili w czołówce gry: Zone of Enders :E

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz lepsza limitka bedzie ta pod Persone 5, tylko nie wiadomo czy w pl bedzie dostepna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W USA już sprzedają z przebitką na ebay :E , ponad 600$, a MSRP to 400$.

 

"W produkcji Kojimy przyjdzie nam dotykać panel dotykowy, aby uspokoić dziecko w grze." Nareszcie ktoś przypomniał sobie o tym panelu :lol2: .

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W USA już sprzedają z przebitką na ebay :E , ponad 600$, a MSRP to 400$.

Tę konsolę? To ona już się wyprzedała czy jaki uj, że takie cyrki mają miejsce? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tę konsolę? To ona już się wyprzedała czy jaki uj, że takie cyrki mają miejsce? :hmm:

 

Właśnie nadal jest dostępna i na amerykańskim amazonie wisi cena 400$, a w jakimś sklepie w UK jest za 380 funtów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem sobie wywiad z bonusowego dysku do MGS 2... Kojima już w ~2001 roku chciał wziąć się za coś nowego, dotyczącego relacji rodzinnych / miedzy ludzkich. Nic więcej już nie wspomniał.

Death Stranding wydaje się pasować z tym swoim naciskiem na połączenia.

 

Polecam przeczytać ten wywiad / artykuł z tego DVD, bo wersja wideo jest mniej szczegółowa.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz użyć protokołu BPS-brać-przejść-sprzedać. Ja tam jaram się jak Volgin podczas burzy :E .

 

Już wytyczyłem sobie zadanie poboczne, jakim będzie wejście na szczyt góry i olać to :lol2: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brać czy nie brać o to jest pytanie :hmm:

Czekam na premierę, ale raczej na 90% zaraz po niej lecę do sklepu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanowcie się przez chwilę:

 

- jak odbieralibyscie materiały z gry Death Stranding gdyby producentem i wydawcą był np Ubisoft (a gra na materiałach byłaby identyczna jak jest teraz)?

 

bo ja obstawiam że opinie o grze byłyby duzo mniej entuzjastyczne niz są teraz

 

Pierwsze trailery tej gry mnie bardzo zaciekawiły ale przez dosyc długo czas nie otrzymalismy realnego gameplayu, teraz gdy juz mamy gameplay widac ze gra jest po prostu nudna ale wielu z nas jakby bało sie uzyc tego słowa w obawie przed hejtem lub przed samym sobą (mechanizm "wyparcia" bo bo jak to? gra od mistrza Kodżimy nudnaaa? nie może być). A niestety tak jest , gameplay jest nudny, monotonny, walka z przeciwnikami jest mało emocjonująca (przeciwnicy nawet gdy jest ich wielu nie radzą sobie zupełnie z graczem), walka z bosem ..meh...elementy sieciowe to jakas proteza a nie cooperacja czy pvp....) Sama eksploracja tez to pasjonujących nie nalezy a otoczenie mimo ze trzyma wysoki poziom jest dosyc monotonne. Oczywiscie jak to u Kojimy dostaniemy sporo długich pseudofilozoficznych cutscenek ktore będą nam przypominać jak bardzo "nie rozumiemy mistrza"

 

Bardzo chciałbym się mylić i miło zaskoczyc ale na razie na gre zupelnie nie czekam. Mysle ze gameplay bedzie nudniejszy niz np w AC Oddysey który tez przeciez zadnym hitem nie jest....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubishit dla mnie jest synonimem lepszego EA, więc słaby przykład. Nie kupuję i nie gram w gry obydwu.

Tryb sieciowy nigdy nie miał wyglądać jak standardowa kooperacja lub pvp. To po prostu ma swój styl i jedyne co ma wspólnego z Dark Souls to możliwość pozostawienia znaków, a inne mechaniki realnie wpływają na odbiór rozgrywki.

 

Ja na filmikach widzę inną mechanikę ogólnego przemieszczania się i tak jak oglądanie eksploracji w Zeldzie jest nudne, tak samemu przechodząc czerpie się z tego radość.

W DS trzeba:

-zarządzać balansem ładunku i jego rozmieszczeniem,

-zabrać odpowiednie zapasy i kalkulować czy nam starcza na jakiś wybryk w bok,

-pilnować poziomu krwi i "szczęścia dziecka",

-dbać o przenoszone przedmioty, które fizycznie są na postaci,

-utrzymywać balans w trudniejszym terenie,

-decydować czy zostawiamy ekwipunek pomocniczy innym, przez co mam też lżej czy zabieramy go ze sobą,

-gracze inwestują wspólnie w projekty budowli np. mosty,

-często uczęszczane szlaki stają się "udeptane" i mogą powstać autostrady :E,

-swój ekwipunek można udostępnić społeczności,

-stawianie radia w polu jest dla mojego zamiłowania do muzyki booskie,

-śmierć gracza wpływa na środowisko innych graczy, ale nie wiadomo do końca jak,

-może się powtórzę, ale ja czuję na filmach jak ta postać przemierza z zaangażowaniem te tereny, a nie po prostu monotonnie się przesuwa,

-mechanika sikania zachęciła mnie na wdrapania się na szczyt góry i pozostawienie tam grzyba :E,

-taki odpoczynek w symbiozie z graczem dodaje trochę immersji jak dla mnie (przerwa, gdy postać drzemie).

 

To tylko tak na szybko :lol2: .

 

ED. Wychodzi na to że Kojima zrobił swój horror:

https://www.sausageroll.com.au/entertainment/death-strandings-environments-are-nightmare-inducing/

"...The sound gets louder and you strain your eyes to see if you can see something and, lo and behold, there seems to be something floating in the mist, and towards you, I might add. I don’t know what this is, I don’t know what to do, I just freak out and toss the controller over to my friend. That’s my experience in a nutshell.

 

Death Stranding’s environment is one of the scariest and immersive I’ve ever experienced in a videogame..."

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...