Skocz do zawartości

  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy trailer Cię kupił?

    • Tak, już zamówiłem pre-order :E
    • Tak, zamówię od razu jak będzie można.
    • Tak, będzie miodnie
    • Nie wiem o czym jest, ale tak.
    • Wszystkie powyżej
    • Nie, NIE i jeszcze raz NIE!


Rekomendowane odpowiedzi

JA tam jeszcze poczekam na opinię zwykłych graczy.

 

Nie wiem czy znajdą się zwykli :E .

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już przy Days Gone było widać ile są warte recenzje "recenzentów". Oni w lewo, gracze w prawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już przy Days Gone było widać ile są warte recenzje "recenzentów". Oni w lewo, gracze w prawo.

Co było widać przy Days Gone? To, że tytuł został lepiej odebrany przez graczy niż branżę, nie znaczy że recenzje trafnie nie wypunktowały bolączek tej gry, a jest ich sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przejrzeniu części recenzji Days Gone mogło przyjść na myśl, że ta gra to średniak, a nawet słaba pozycja :E. Wiele osób nawet u nas na forum po przeczytaniu wyrywkowo recenzji zaczęło robić szum, że gra to co najwyżej średniak.

 

A po ograniu samemu okazało się, że to jednak jest bardzo dobra gra tylko kapkę nie oszlifowana ;)

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przejrzeniu części recenzji Days Gone mogło przyjść na myśl, że ta gra to średniak, a nawet słaba pozycja :E. Wiele osób nawet u nas na forum po przeczytaniu wyrywkowo recenzji zaczęło robić szum, że gra to co najwyżej średniak.

 

A po ograniu samemu okazało się, że to jednak jest bardzo dobra gra tylko kapkę nie oszlifowana ;)

Amen ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przejrzeniu części recenzji Days Gone mogło przyjść na myśl, że ta gra to średniak, a nawet słaba pozycja :E. Wiele osób nawet u nas na forum po przeczytaniu wyrywkowo recenzji zaczęło robić szum, że gra to co najwyżej średniak.

 

A po ograniu samemu okazało się, że to jednak jest bardzo dobra gra tylko kapkę nie oszlifowana ;)

O tym przecież wiem, bo śledziłem temat. Jak to się jednak ma to tego co powiedziałem? Recenzje nie były przecież szczególnie niesprawiedliwe, a to właśnie wyżej sugerowano. Średnia z recenzji IMO dobrze oddaje poziom tej produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

71 vs 80. Niby wydaje się, że ujdzie, ale częściej jest w drugą stronę tak jak np. z Odyssey średnia recenzentów 83 a graczy 60 :E

 

Ja już na średnią praktycznie nie patrzę sam staram się wyciągać wnioski z poszczególnych recenzji, a w tym wypadku recenzenci jak się okazało po ograniu gry nieraz nawet nie skończyli DG czasami pisali totalne bzdury np. o hordach i ich częstotliwości spotykania etc.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym przecież wiem, bo śledziłem temat. Jak to się jednak ma to tego co powiedziałem? Recenzje nie były przecież szczególnie niesprawiedliwe, a to właśnie wyżej sugerowano. Średnia z recenzji IMO dobrze oddaje poziom tej produkcji.

srednia dyas gone 71 horizon zero dawn 89, dla mnie to niesmaczny zart :E

 

youtube.com/watch?v=XOCv4PcBDIw

 

chyba jednak sie skusze

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam gra? Bo tak czytam i podobno nudna w uj :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam gra? Bo tak czytam i podobno nudna w uj :E

 

Nie wkur**** mnie :E . W Neonecie zapomnieli przyjąć na stan mojej paczki, mimo ze przyszła i nie dostałem powiadomienia SMS. Teraz muszę czekać do rana, a dziś taki nudny dzień miałem :lol2: .

W dziale gry jest główne temat Death Stranding i prędzej tam coś znajdziesz ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od wczoraj i powiedzmy tak wprowadzenie to zmiata z planszy, a potem nie jest gorzej. Całość to taki film The Postman z pozchizowanymi dodatkami. Grafa wymiata i całość jak na razie trzyma poziom. Jeśli się martwicie, że łażenie jest nudne, to nie jest o dziwo i niech bóg błogosławi za znaki czy ułatwienia zostawiane przez innych graczy. Reszta to taki facebook dajesz i dostajesz lajki, ale jak byś chciał kogoś spotkać, to nie widać nikogo oprócz mułów xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy by kiedyś w nią nie zagrać. Ogólnie koncept ciekawy ale odrzuca mnie rozgrywka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem brać kolekcjonerke, ale jak zobaczyłem, jak tandetna jest walizka, to cieszę się, że nie wydałem tej kasy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy kupił wczoraj a dziś dzwonił i pytał czy mam coś na wymianę za ds :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygarnę tego kupsztala.

Gram od wczoraj i powiedzmy tak wprowadzenie to zmiata z planszy, a potem nie jest gorzej. Całość to taki film The Postman z pozchizowanymi dodatkami. Grafa wymiata i całość jak na razie trzyma poziom. Jeśli się martwicie, że łażenie jest nudne, to nie jest o dziwo i niech bóg błogosławi za znaki czy ułatwienia zostawiane przez innych graczy. Reszta to taki facebook dajesz i dostajesz lajki, ale jak byś chciał kogoś spotkać, to nie widać nikogo oprócz mułów xD

A jeśli będę grał offline ? Bo tylko taka gra mnie interesuje.

Edytowane przez Soulredcrystal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygarnę tego kupsztala.

 

A jeśli będę grał offline ? Bo tylko taka gra mnie interesuje.

 

PS Plus nie jest wymagany do tej gry, wiec tak czy siak bedziesz online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się że są szybkie używki na aukcjach, bo na początku może być wieczny samouczek lub nudne dla niektórych. Ja gram już prawie 13 godzin i dostarczyłem już prawie wszystko co mogłem oraz wiele paczek użytkowników, ale nie ruszyłem watku głównego poza farmę wiatrową czy co tam jest w trzecim od stołecznego :E .

Bardzo relaksujące jest dostarczanie paczek, a granie offline byłoby jakimś nieporozumieniem. Jeśli ktoś ma zagrać w to bez internetu to może w ogóle w to nie grać :P . PS+ nie jest wymagane do bycia online, a hotspot z telefonu działa znakomicie.

 

Polecam olać paczki użytkowników do czasu zdobycia jednoślada. Od razu można przewozić po około 250kg ;).

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to się będzie kształtowało cenowo. Od RDR2 ludzie się odbijali i szybko spadło poniżej 2 stówek. Myślę że tu będzie podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy kupił wczoraj a dziś dzwonił i pytał czy mam coś na wymianę za ds :E

I to nie byłem ja :P

 

aż taki kupsztal z tego wyszedł? spodziewałem się czegoś intrygującego a tutaj pewnie w kółko bieganie z paczkami opcjonalnie jakiś patrol no i cutscenki tak?

 

czyli fabularnie średnio a gameplay leży i zdycha ?

Kupsztal może nie ale wybitna gra czy świetny film też nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się oderwać nie mogę, wspaniała gra, klimat, krajobrazy, muzyka, choreografia, fabuła coraz bardziej zaskakuje, co chwile dostajemy nowe umiejętności i gadżety, system integracji z innym użytkownikami daje dużo frajdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choreografia? Chodzi Ci o ukazanie walki?

 

złego słowa użyłem, o animację chodziło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie kompletnie nie robi ta gra ale uznanie już zdobyła

 

B7RXrZ7.jpg

 

Hideo Kojima po próbie z filmem bierze się za usługi transportowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...